Gelenek bozulmadı, METROPOL 2008 YÖS yerleştirmelerinde de yine lider ve yine rakipsiz

YÖS 2008 üniversitelere yerleştirme sürecinde öğrencilerimizin kazandıkları başarılarla gurur duyuyoruz…

Hala üniversitelerin açıklamaya devam etmekte olduğu YÖS 2008 yerleştirme sonuçları itibariyle,  44 farklı uyruktan oluşan öğrencilerimizin kazandıkları 51 üniversite ve 495 bölümle YÖS e hazırlık alanında tek olduğumuzu her sene olduğu gibi bu sene de kanıtlamış bulunuyoruz.

Kurslarımıza katılan öğrenciler, deneme sınavlarımıza katılmak için Türkiye’nin diğer illerinden hatta diğer ülkelerden gelen öğrenciler veya yurtdışı temsilciliklerimizde METROPOL YÖS hazırlık programları ve yayınları ile sınava hazırlanan öğrenciler dışında; sadece METROPOL YÖS HAZIRLIK YAYINLARI ile YÖS 2008 e hazırlanan 6000’e yakın üniversite adayının da başarısında katkımız bulunmasından mutluluk duyuyoruz.

METROPOL EĞİTİM KURUMLARI Türkiye’de ve yurtdışında birçok noktada düzenlediği YÖS hazırlık kurslarıyla, her yıl sizlerin hizmetine sunduğu yeni YÖS hazırlık yayınlarıyla ve YÖS’e dönük olarak her yeni değişikliğin özümsenmesine olanak sağlayan rehberlik çalışmalarıyla YÖS adaylarının Türkiye üniversitelerinde öğrenim görmelerine öncülük etmeye devam etmektedir.

Bugüne kadar süre gelen başarının altında yatan en önemli faktör yıl içinde sunduğumuz öğretim, yayın ve rehberlik hizmetlerinin kalitesidir.

– 15 yıllık bilgi ve birikime dayalı eğitim sistemi,
– Deneyimli, bilgili, yetkin öğretim ve yönetim kadrosu,
-En üst düzeyde başarıya ulaşmak için geliştirdiği bilimsel yaklaşımı ile siz üniversite adaylarını YÖS’de başarılı kılmak için hep daha üretken olmaya gayret etmektedir.

Metropol Eğitim Kurumları’nın sizler için hazırladığı ayrıcalıklı çalışmaların bir bölümü aşağıda yer almaktadır.

– YÖS’ün ayrıntılı tanımı ve analizi…
– Sınavda başarılı olmanız için önemli ipuçları…
– Performansınızı sürekli ölçen başarınızı yükselten sınavlar…
– Test tekniğinin kazanılması için gerekli yayın altyapısı…
– Düzenli etüd, ek ders ve bire bir çalışma olanağı…
– Verimli ders çalışma yöntemleri ve motivasyonu arttırmanız için özel yaklaşımlar…
– Alan-meslek seçimi tercihlerle ilgili konularda rehberlik faaliyetleri…
– Geleceğin mesleklerini tanıtma ve mesleklere yönlendirme…

GELECEĞİNİZE IŞIK TUTMAK VE TÜRKİYE’NİN SEÇKİN ÜNİVERSİTELERİNDE ÖĞRENİM GÖREBİLME ŞANSINI YAKALAYABİLMENİZ ADINA, YÖS 2009 HAZIRLIK SÜRECİNDE DE METROPOL EĞİTİM KURUMLARI OLARAK YANINIZDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ…

—————————————————————————————-
TAKLİTLER ASLINI YAŞATIR…
Taklit, asıl olanın beğenildiğinin, sevildiğinin bir göstergesidir. Taklit aslına ne kadar benzerse benzesin taklit taklittir ve ondan öteye geçemez. Asıl ve taklit arasındaki en büyük fark, taklit olanın yaşayabilmek için asıl olana ihtiyacı olduğudur.

Website: