• MERKEZİMİZ

    TÜRKİYE - ANKARA
    Adres: Mebusevleri Mah. İller Cad. No:4 Tandoğan Çankaya - Ankara
    Tel 1: 
    0090 312 231 44 99
    Tel 2: 
    0090 312 232 53 15

    Faks: 0090 312 231 98 28
    E-mail: info@metropolkurslari.com

    YURT İÇİ ŞUBELERİMİZ

    TÜRKİYE - İSTANBUL - BAKIRKÖY
    Tel: 0090 212 559 05 59
    Faks: 0090 212 559 34 03
    Adres: Ataköy 7-8-9-10. kısım mah. Atrium alışveriş merkezi Kat: 2 No: 148 Bakırköy - İstanbul
    E-mail: bakirkoy@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - İSTANBUL - KADIKÖY
    Tel: 0090 216 362 77 47
    Faks: 0090 216 362 77 48
    Adres: Caferağa  Mah. Neşet Ömer Sk. Kadıköy İş Merkezi No:1/191 Kadıköy - İstanbul
    E-mail: kadikoy@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - İZMİR
    Tel: 0090 232 484 44 50
    Faks: 0090 232 484 88 70
    Adres: Alsancak mah. Şevket Özçelik sok. Efes iş hanı No: 57/B Kat: 2 Konak - İzmir
    E-mail: izmir@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - ANTALYA - 100. YIL
    Tel: 0090 242 247 87 13
    Faks: 0090 242 247 87 14
    Adres: Altındağ mah. 100. yıl cad. 147. sok. No:20 Muratpaşa - Antalya
    E-mail: antalya1@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - ANTALYA - LARA
    Tel: 0090 242 323 15 51
    Adres: Fener Mah. 1970/1. sok. Deniz Apt. No:24 Lara Muratpaşa - Antalya
    E-mail: antalya2@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - MERSİN - MERKEZ
    Tel: 0090 324 326 88 27
    Adres: Güvenevler mah. 1939. sok No:18 Yenişehir - Mersin
    E-mail: mersin1@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - MERSİN - MEZİTLİ
    Tel: 0090 534 257 21 77
    Adres: Menderes Mah. 35435 Sok. Sargül 3 Apt. Kat 1 No:2 Mezitli - Mersin
    E-mail: mersin2@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - BURSA
    Tel: 0090 224 224 30 90
    Adres: Barış Mahallesi İzmir Yolu Caddesi Aktaş Plaza No:178/7-8 Nilüfer- Bursa
    E-mail: bursa@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - KAYSERİ
    Tel: 0090 535 646 85 54
    Adres: Gevhernesibe Mahallesi Tuğcu Sokak Ören Apartmanı No:18 Kocasinan- Kayseri
    E-mail: kayseri@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - GAZİANTEP
    Tel: 0090 342 215 26 15
    Adres: İncili Pınar Mahallesi 36013. sok. Tahtacı iş merkezi No:1/1 Şehitkamil - Gaziantep
    E-mail: gaziantep@metropolkurslari.com

    YURT DIŞI ŞUBELERİMİZ

    ALMANYA - KÖLN
    (GERMANY - COLOGNE)
    Tel: 0049 221 259 963 73
    GSM: 0049 176 647 479 14
    Adres: Piusstrasse 22C PLZ-50823 Köln - Deutschland
    E-mail: koeln@metropolkurslari.com

    YUNANİSTAN - GÜMÜLCİNE
    (GREECE- KOMOTINI)
    Tel: 0030 25 310 81566
    GSM: 0030 697 784  5430
    Adres: Ioanninon 74 69100 Komotini - Greece
    E-mail: gumulcine@metropolkurslari.com

    AZERBAYCAN - BAKÜ
    (AZERBAIJAN - BAKU)
    Tel: 00994 12 596 40 43
    GSM: 00994 55 577 31 54
    Adres: Alibey Huseynzadeh 73 Baku - Azerbaijan
    E-mail: baku@metropolkurslari.com

    İRAN - TAHRAN - SAADAT ABAD
    (IRAN - TEHRAN - SAADAT ABAD)
    Tel: 0098 21 885 621 77
    GSM: 0098 933 207 82 61
    Adres: Darya blvd. No: 54 floor: 4 Saadat Abad Tehran - Iran
    E-mail: tehran1@metropolkurslari.com

    İRAN - TAHRAN - VANAK
    (IRAN - TEHRAN - VANAK)
    Tel: 0098 21 888 886 78
    GSM: 0098 912 934 66 52
    Adres: Goftegoo Higher Education Institute Khalil Zadeh st. No: 24 Tehran - Iran
    E-mail: tehran2@metropolkurslari.com

    İRAN - ŞİRAZ
    (IRAN - SHIRAZ)
    Tel: 0098 713 832 19 78
    Adres:  Shiraz Pasargad Higher Education Institute Fars Province, Shiraz, Shahrak-e-Valfajr, Western Fajr Blvd, Iran
    E-mail: shiraz@metropolkurslari.com

    İRAN - KEREC
    (IRAN - KARAJ)
    Tel: 0098 910 98 09 027
    Adres:  No 2, first floor, Arian apartment, opposite of Meli Bank, Kaj street, Azimieh, Karaj, Iran
    E-mail: karaj@metropolkurslari.com

    İRAN - ZANJAN
    (IRAN - ZENCAN)
    Tel: 0098 24 33366552
    Adres:  Elmi Karbordi Hamyari Shahrdariha University- Shohada St. Second Floor Zanjan, Iran 
    E-mail: zanjan@metropolkurslari.com

    İRAN - TAHRAN - VOZARA
    (IRAN - TEHRAN - VOZARA)
    Tel: +21 88772279
    Tel faks: 0098 151 665 31 11
    Adres: Farhang Matin Instituteof Higher Education No.151, Cornor of the 31th Alley Khaled Eslamboli(Vozara) St., Tehran- Iran
    E-mail: tehran3@metropolkurslari.com

    İRAN - TEBRİZ
    (IRAN - TABRIZ)
    Tel: 0098 41 333 336 00
    Adres: IMI Azar Building North Shahryar ave. Safa st. Valiasr Tabriz - Iran
    E-mail: tabriz@metropolkurslari.com

    İRAN - URMİYE
    (IRAN - URMIA)
    Tel: 0098 44 333 752 60
    Adres: Avatalk Language School Valfajr blvd. No: 70 Urmia - Iran
    E-mail: urmia@metropolkurslari.com

    İRAN - REŞT
    (IRAN - RASHT)
    Tel: 0098 13 333 673 03
    GSM: 0098 911 762 43 33
    Adres: Adres: Danesh Pajouhan Deylaman Institute Golsar- Yadegar emam ST - No:20 Rasht - Iran
    E-mail: rasht@metropolkurslari.com

    İRAN - ERDEBİL
    (IRAN - ARDABIL)
    Tel: 0098 453 374 93 14
    Faks: 0098 453 374 93 17
    Adres: Ardabil Industrial Manmagement Institute Arfaa St.- Vesal Square- Karshenasan Township (Office Phase) Ardabil - Iran
    E-mail: ardabil@metropolkurslari.com

    İRAN - MERAGA
    (IRAN - MARAGHEH)
    Tel: 0098 41 372 308 22
    GSM: 0098 914 611 70 07
    Adres: Khajeh Nassir Shomali st. Maragheh Business Training Center Bu Ali building floor: 4 Maragheh - Iran
    E-mail: maragheh@metropolkurslari.com

    AFGANİSTAN - MEZARI ŞERİF
    (AFGHANISTAN - MAZARI SHARIF)
    Tel: 0093 781 118 118
    GSM: 0093 783 800 038
    Adres: Mevlana Celaleddin Muhammad Balkhi ave. 3rd st. No: 307 Mazari Sharif - Afghanistan
    E-mail: mazarisharif@metropolkurslari.com

    KAZAKİSTAN - ALMATI
    (KAZAKHSTAN - ALMATY)
    Tel 1: 007 727 244 12 05
    Tel 2: 007 702 675 83 74
    Adres:Almaty ul. Zhibek zholy 50 (ul. Zenkova) Bizness Tsentr Kvartal 4-etazh ofis 400 Almaty - Kazakhstan
    E-mail: almaty@metropolkurslari.com

  • Uluslararası MET-YÖS 2019