• MERKEZİMİZ

    TÜRKİYE - ANKARA
    Adres: Mebusevleri Mah. İller Cad. No:4 Tandoğan Çankaya - Ankara
    Tel 1:
    0090 312 231 44 99
    Tel 2:
    0090 312 232 53 15

    Faks: 0090 312 231 98 28
    E-mail: info@metropolkurslari.com

    YURT İÇİ ŞUBELERİMİZ

    TÜRKİYE - İSTANBUL - BAKIRKÖY
    Tel: 0090 212 559 05 59
    Faks: 0090 212 559 34 03
    Adres: Ataköy 7-8-9-10. kısım mah. Atrium alışveriş merkezi Kat: 2 No: 148 Bakırköy - İstanbul
    E-mail: bakirkoy@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - İSTANBUL - KADIKÖY
    Tel: 0090 216 362 77 47
    Faks: 0090 216 362 77 48
    Adres: Kozyatağı mah. Değirmen sok. Ar plaza A blok No: 16/12 Kadıköy - İstanbul
    E-mail: kadikoy@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - İZMİR
    Tel: 0090 232 484 44 50
    Faks: 0090 232 484 88 70
    Adres: Alsancak mah. Şevket Özçelik sok. Efes iş hanı No: 57/B Kat: 2 Konak - İzmir
    E-mail: izmir@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - ANTALYA
    Tel: 0090 242 247 87 13
    Faks: 0090 242 247 87 14
    Adres: Altındağ mah. 100. yıl cad. 147. sok. No:20 Muratpaşa - Antalya
    E-mail: antalya@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - MERSİN
    Tel: 0090 324 326 88 27
    Adres: Güvenevler mah. 1939. sok No:18 Yenişehir - Mersin
    E-mail: mersin@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - KAYSERİ
    Tel: 0090 352 223 38 37
    Adres: Hunat mah. Damar sok. Muğaloğlu işhanı No: 9/2 Melikgazi - Kayseri
    E-mail: kayseri@metropolkurslari.com

    TÜRKİYE - GAZİANTEP
    Tel: 0090 342 215 26 15
    Adres: İncili Pınar Mahallesi 36013. sok. Tahtacı iş merkezi No:1/1 Şehitkamil - Gaziantep
    E-mail: gaziantep@metropolkurslari.com

    YURT DIŞI ŞUBELERİMİZ

    ALMANYA - KÖLN
    (GERMANY - COLOGNE)
    Tel: 0049 221 259 963 73
    GSM: 0049 176 647 479 14
    Adres: Piusstrasse 22C PLZ-50823 Köln - Deutschland
    E-mail: koeln@metropolkurslari.com

    YUNANİSTAN - GÜMÜLCİNE
    (GREECE- KOMOTINI)
    Tel: 0030 25 310 81566
    GSM: 0030 697 784  5430
    Adres: Ioanninon 74 69100 Komotini - Greece
    E-mail: gumulcine@metropolkurslari.com

    AZERBAYCAN - BAKÜ
    (AZERBAIJAN - BAKU)
    Tel: 00994 12 596 40 43
    GSM: 00994 55 577 31 54
    Adres: Alibey Huseynzadeh 73 Baku - Azerbaijan
    E-mail: baku@metropolkurslari.com

    İRAN - TAHRAN - SAADAT ABAD
    (IRAN - TEHRAN - SAADAT ABAD)
    Tel: 0098 21 885 621 77
    GSM: 0098 933 207 82 61
    Adres: Darya blvd. No: 54 floor: 4 Saadat Abad Tehran - Iran
    E-mail: tehran1@metropolkurslari.com

    İRAN - TAHRAN - VANAK
    (IRAN - TEHRAN - VANAK)
    Tel: 0098 21 888 886 78
    GSM: 0098 912 934 66 52
    Adres: Goftegoo Higher Education Institute Khalil Zadeh st. No: 24 Tehran - Iran
    E-mail: tehran2@metropolkurslari.com

    İRAN - TEBRİZ
    (IRAN - TABRIZ)
    Tel: 0098 41 333 336 00
    Adres: IMI Azar Building North Shahryar ave. Safa st. Valiasr - Tabriz
    E-mail: tabriz@metropolkurslari.com
    Tel-2: 0098 413 337 99 55
    Adres-2: Tabriz Industrial Management Institute building, Panahi alley, next to Tabriz International Hotel, Abrasan Tabriz - Iran
    E-mail: tabriz@metropolkurslari.com

    İRAN - URMİYE
    (IRAN - URMIA)
    Tel: 0098 44 333 752 60
    Adres: Avatalk Language School Valfajr blvd. No: 70 Urmia - Iran
    E-mail: urmia@metropolkurslari.com

    İRAN - REŞT
    (IRAN - RASHT)
    Tel: 0098 13 333 673 03
    GSM: 0098 911 762 43 33
    Adres: Danesh Pajouhan Deylaman Institute Namju blvd. Fajr st. Pars apt. floor: 3 Rasht - Iran
    E-mail: rasht@metropolkurslari.com

    İRAN - ERDEBİL
    (IRAN - ARDABIL)
    Tel: 0098 45 337 493 14
    Adres: Ardabil Industrial Management Institute Arfaa st. Vesal square Ardabil - Iran
    E-mail: ardabil@metropolkurslari.com

    İRAN - MERAGA
    (IRAN - MARAGHEH)
    Tel: 0098 41 372 308 22
    GSM: 0098 914 611 70 07
    Adres: Khajeh Nassir Shomali st. Maragheh Business Training Center Bu Ali building floor: 4 Maragheh - Iran
    E-mail: maragheh@metropolkurslari.com

    İRAN - MAHABAD
    (IRAN - MAHABAD)
    Tel: 0098 44 422 450 49
    Adres: Taleghani Gharbi st. Mehrzad building No: 7-8 floor: 3 Mahabad - Iran
    E-mail: mahabad@metropolkurslari.com

    AFGANİSTAN - MEZARI ŞERİF
    (AFGHANISTAN - MAZARI SHARIF)
    Tel: 0093 781 118 118
    GSM: 0093 783 800 038
    Adres: Mevlana Celaleddin Muhammad Balkhi ave. 3rd st. No: 307 Mazari Sharif - Afghanistan
    E-mail: mazarisharif@metropolkurslari.com

    KAZAKİSTAN - ALMATI
    (KAZAKHSTAN - ALMATY)
    Tel 1: 007 727 244 12 05
    Tel 2: 007 702 675 83 74
    Adres: Makataeva Kunaeva st. No: 38 floor: 2 office: 260 Almaty - Kazakhstan
    E-mail: almaty@metropolkurslari.com

  • Uluslararası MET-YÖS 2017