Metropol Eğitim Kurumları 2009-2010 Gurur Tablosu

Metropol Eğitim Kurumları’nın bünyesinde ve desteğiyle 2010 YÖS, 2010 YÇS, 2010 TCS ve 2010 yılı SAT sınavlarına aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilerin üniversitelere kabullerinde kullanılan diğer uluslararası sınavlara katılan öğrencilerimizin 2010 – 2011 eğitim öğretim döneminde kazandıkları üniversiteler & bölümler aşağıdaki listede yer almaktadır.

Öğrencilerimiz;
95 TIP Fakültesi,
32 Diş Hekimliği Fakültesi,
18 Eczacılık Fakültesi,
244 Mühendislik Fakültesi,
38 Hukuk Fakültesi

ve toplamda

1020 kontenjana

yerleşerek ve 2008 – 2009 eğitim öğretim yılındaki toplamda 641 bölümden oluşan kendi rekorumuzu egale ederek bugüne kadar görülmemiş bir başarı göstermişlerdir.

Tüm öğrencilerimize hayatlarının geri kalan bölümünde de başarılar diliyoruz.

Metropol Eğitim Kurumları olarak gururla geçen 15 yılı geride bırakmış bulunuyoruz. Geride bıraktığımız ve başarılarla geçen bu zaman içerisinde kurumumuz; kendini hedef kitlesine tanıtma ve kanıtlama süreçlerini tamamlamış, yüzbinlerce T.C. uyruklu ve yabancı uyruklu öğrencinin saygısını aynı zamanda takdirini toplayarak bugünlere gelebilmiştir. Bu nedenledir ki, öğrencilerimizin aşağıdaki listede yer alan isimlerini ve kazandıkları bölümleri yayınlamamızdaki öncelikli amaç kendilerini onure etmek ve bu şekilde başarılarından duyduğumuz gururu kamuoyuna açıklama sorumluluğudur.

Öğrencilerimizin kazandıkları üniversiteleri ve isimlerini web sitemizden yayınlamamızdaki bir diğer amaç ise, Metropol Eğitim Kurumları’nın desteğiyle kaç adet öğrencinin Türkiye üniversitelerini kazandığını öğrenmek isteyen yabancı uyruklu öğrencileri, velilerini, bizi özenle takip eden ve bizi izleyen dershaneleri, kursları, öğretmenleri vb. bilgilendirmektir. Amacımız, kendi emeğiyle ve çabasıyla bu alanda hizmet veren hiçbir hiçbir kurumu ya da organizasyonu kendi başarılarımızı yayınlayarak rencide etmek ya da bu kurumları küçük görmek değildir.

Ek olarak bu açıklamamız;
Kurumumuzu ve bizimle ortak bir çalışma sistematiği içerisinde olan saygı değer aynı zamanda kendilerini kanıtlamış kurumları, sadece küçük ticari çıkarlar elde edebilme adına saygısız bir biçimde ve yakışıksız tabirler kullanarak kötüleyen,

kurs programlarımızın içeriğini ve kurum işleyiş süreçlerimizi herhangi bir izin talebinde bulunmadan, ucuz kopyalama yöntemleriyle kendi “kurslarında” veya web sitelerinde kullanan,

Metropol Yayınları’nın yabancı uyruklu öğrenciler için hazırladığı sınavlara hazırlık yayınlarını (kitaplarını, deneme sınavlarını, testlerini…vb.) kopyalayarak, yasal olmayan biçimlerde çoğaltarak satışını yapan, hatta kendi “kurslarındaki” öğrencilerine kendi yayınları olarak lansa eden ve bu şekilde öğrencilerini de yanlış bilgillendiren kişi ve “kurumları” kapsamamaktadır.

Bu kişi ve “kurumların” her ne kadar uygunsuz ifadelerle de olsa öğrencilerimizin başarılarından rahatsız hatta huzursuz olmalarını ve öğrencilerimizin başarılarını gölgelemek istemelerini hala toleransla karşılamakla beraber; bu toleransı kurumsal kimliğimiz ve yayınlarımızla ilgili olan izinsiz kullanım başlıklarında bundan sonraki süreçte göstermeyeceğimizi ve ilgili mercilere başvurarak yasal girişimler başlatacağımızı tekrardan hatırlatmak isteriz.

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

1.Yasaman Karbalaei Hossein                    Tıp Fakültesi

2.Shima Hooshyari                                     Beden Eğitimi

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ

1.Tannaz Mohammad Zadeh                       Tıp Fakültesi

2.Bahram Naghadeh                                   Tıp Fakültesi

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

1.Fidan Namazova                                     İktisat

2.Osman Doğrulmaz                                   Uluslararası İlişkiler

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

1.Osman Doğrulmaz                                   Harita Mühendisliği

2.Ashkan Ertan Hyusein                              Çağdaş Türk Lehçeleri

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

1.Rustam Rahimxanov                                Türk Dili ve Edebiyatı

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

1.Ceyda Öztabak                                       Tıp Fakültesi

2.Yasaman Karbalaei Hossein                    Tıp Fakültesi

3.Yeliz Doğan                                             İşletme

4.Moustafa Jadan Bakar                             Turizm İşletmeciliği

5.Ahmadali Namazi Reihanloo                    Biyomedikal Cihaz Teknikleri

6.Oğulcan Ataşova                                     Fotoğrafçılık

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

1.Sibel Ahmedzaki                                      Eczacılık

2.Esra Kaya                                               Endüstri Mühendisliği

3.Melis Tekiner                                          Endüstri Mühendisliği

4.Kadir Çakmak                                        Fizik

5.Ahsen Acıgül                                           Hukuk Fakültesi

6.Haldun Murat Erden                                İktisat

7.Eda Karaman                                          İktisat

8.Azize Kılınç                                             İktisat

9. Babayeva Balaş                                      İktisat

10.Cebrayilov Refixan                                İktisat

11.Widy Novanty Susanto                          İşletme

12.Turane Abdullayeva                               İşletme (ingilizce)

13.Sema Pekesen                                       İşletme

14.Özgür Deniz Dalgalı                               İşletme

15.Fatih Manaf Ahmet                                İşletme (ingilizce)

16.Chary Nazarov                                      İşletme

17.Aziz Babajonav                                     İşletme

18.Özlem Ebru Erdem                                Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

19.Iman Moinzadeh                                    Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

20.Abbasova Güler                                    Çalıma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

21.Memmedli Nergiz                                  Felsefe

22.Kırman Alihanov                                    Matematik

23.Derya Orhan                                         Sınıf Öğretmenliği

24. Elizade Emir                                         İngilizce Öğretmenliği

25. Zülfeliyeva Günel                                  İngilizce Öğretmenliği

26.Oğuz Karaman                                      Almanca Öğretmenliği

27.Ferid Gasımov                                       Uluslararası İlişkiler

28.Mustafa Kutlu                                        Uluslararası İlişkiler

29.Feride Karamamedoğlu                         Uluslararası İlişkiler

30.Fatemeh Farshidkia                               Uluslararası İlişkiler

31.Ghazaleh Ghadirifard                             Uluslararası İlişkiler

32.Neda Montazeri                                    Uluslararası İlişkiler

33.Darya Arbatani                                      Uluslararası İlişkiler

34. Nezirli Rövşen                                      Uluslararası İlişkiler

35.Chichak Bahari                                      Uluslararası İlişkiler

36.Cinara Aliyeva                                       Uluslararası İlişkiler

37.Anvar Yarlakabov                                 Uluslararası İlişkiler

38.Ulvi Süleymanov                                    Turizm ve Otel İşletmeciliği

39.Hamid Yamralı                                      Turizm ve Otel İşletmeciliği

40.Quliyev Şirin Oktay                               İstatistik

41.Golden Nadimi                                      Endüstriyel Tasarım

42.Yağmur Şimşek                                     Sinema ve Televizyon

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

1.Haldun Murat Erden                                Tıp Fakültesi

2.Shule Huseynzade                                    Tıp Fakültesi

3.Esra Kaya                                               Tıp Fakültesi

4.Behrad Oveysi                                         Tıp Fakültesi

5.Batuhan Mohammed                                Tıp Fakültesi

6.Nweni Shwe                                            Tıp Fakültesi

7.Suel Osmanoğlu                                       Tıp Fakültesi

8.Irfan Osman Pehlivan                               Tıp Fakültesi

9.Memmedli Cavahir Zefer                         Tıp Fakültesi

10.Nejdet Koçak                                       Diş Hekimliği

11.Mustafa Turhan                                     Diş Hekimliği

12.Hamed Farsiani                                     Eczacılık Fakültesi

13.Gamze Kara                                          Eczacılık Fakültesi

14.Mustafa Fayad                                      Hemşirelik

15.Naji Nassar                                           Veteriner Fakültesi

16.Kiavash Sartipi                                      Veteriner Fakültesi

17.Hadı Keivani                                         Veteriner Fakültesi

18.Ahmad Refaat Doğhramachi                  Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

19.Ayna Akhonddnezhad                           Ortopedik Protez ve Ortez

20.Keyvan Farhangmehr                             Bilgisayar Mühendisliği

21.Armin Khalilzadeh                                 Bilgisayar Mühendisliği

22.Yashar Mozaffari Komeshtapeh             Bilgisayar Mühendisliği

23.Timur Umirbyek                                    Jeoloji Mühendisliği

24.Mütellimov Reşad                                  Jeoloji Mühendisliği

25.Dınara Akhmetbekova                           Fizik Mühendisliği

26.Kadir Çakmak                                      Fizik Mühendisliği

27.Kourosh Ghahramanimarangalou            Fizik Mühendisliği

28.Fereshteh Imani                                     Peyzaj Mimarlığı

29.Ata Jafari                                               Astronomi ve Uzay Bilimleri

30.Amal Qasem                                         Biyoloji

31.Yaprak Akan                                        Hukuk Fakültesi

32.Salam Hasan                                         Hukuk Fakültesi

33.Ahmet Bilal Dikdoğmuş                         Hukuk Fakültesi

34.Derya Orhan                                         Hukuk Fakültesi

35.Esra Çalt                                               Hukuk Fakültesi

36.Rauf Alızada                                          Hukuk Fakültesi

37.Eda Hoxha                                            Hukuk Fakültesi

38.Batohan Torkaı Mohammed                  Hukuk Fakültesi

39.Lejla Dzabic                                          Hukuk Fakültesi

40.Yasaman Karbalaei Hossein                  Hukuk Fakültesi

41.Negın Abdi                                            Hukuk Fakültesi

42.Tuul Bat- Ulzii                                       İktisat

43.Babak Abbasli                                       İşletme

44. Nigar Ahmedov                                    İşletme

45 Zülfeliyeva Günel                                   İşletme

46.Furkan Karakoç                                    Kamu Yönetimi

47.Fatih Çiçekdağı                                     Siyaset bilimi ve kamu yönetimi

48.Haldun Murat Erden                              Çalışma Eko.ve End.İliş.

49.Enes Kıvrak                                          Çalışma Eko.ve End.İliş

50. Mustafazade Feride                              Matematik

51.Mahdi Ghorbani Hokmabad                  Matematik

52.Amir Attariyan                                       Tarih

53.Arash Khorsandi                                   Tarih

54.Mahmut Enes Kaya                               Tarih

55.Aidin Manaffar                                      Coğrafya

56. Hesenli Orxan                                       Coğrafya

57.Aslıhan Gency                                       Zihin Engelliler Öğretmenliği

58.Natalia Şevcenco                                   Okul Öncesi Öğretmenliği

59.Eda Karaman                                        Alman Dili ve Edebiyatı

60.Roza Espidkar                                       Alman Dili ve Edebiyatı

61.Sırın Ovezova                                        Alman Dili ve Edebiyatı

62. Memmedova Pervin                              Alman Dili ve Edebiyatı

63.Sefa Mustafa Anwar                              Japon Dili ve Edebiyatı

64.Sevıl Memmedova                                 Japon Dili ve Edebiyatı

65.Arsalan Faramarzı Aslı                           Japon Dili ve Edebiyatı

66.Ay Sen Abdollahzadeh                          Fransız Dili ve Edebiyatı

67.Fulya Yapar                                          Fransız Dili ve Edebiyatı

68.Elmira Rahimxanova                              Fransız Dili ve Edebiyatı

69.Bahram Banabi Naghadeh                     Fars Dili ve Edebiyatı

70. Veliyeva Sebine                                    İtalyan Dili ve Edebiyatı

71.Şahbazova Lale                                     İtalyan Dili ve Edebiyatı

72.Khaled Shammo                                    Çağdaş Türk Leh.ve Edebiyatı

73.Gulmıra Sagumbayeva                           Çağdaş Türk Leh.ve Edebiyatı

74.Neda Montazerı Shalghounı                   Çağdaş Türk Leh. ve Edebiyatı

75.Oumout Outsar                                      Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı

76.Mina Pourmohammad                            İspanyol Dili ve Edebiyatı

77. Hacılı Emil                                            İspanyol Dili ve Edebiyatı

78. Eliyeva Çinare                                      İspanyol Dili ve Edebiyatı

79.Rafed İsmail                                          Bulgar Dili ve Ede.

80.Ahmadreza Sadeghiniaraki                     Kore Dili ve Edebiyatı

81.Melis Tekiner                                        Uluslararası İlişkiler

82.Pourya Tabiehzad                                  Uluslararası İlişkiler

83.Özlem Ebru Erdem                                Halkla İlişkiler ve Tanıtım

84.jennet Gundogdiyeva                             Halkla İlişkiler ve Tanıtım

85.Ahsen Acıgül                                         Rehberlik ve Psikoloji.Dan

86.Sena Karip                                            Rehberlik ve Psikoloji.Dan

87.Azize Kılınç                                           Rehberlik ve Psikoloji.Dan

88.Deniz Gelberi                                         Gazetecilik

89.Furkan Yağmur                                     Tarımsal Yapılar ve Sulama

90.Aziz Jelilov                                            Bilgi ve Belge Yönetimi

91.Mustafayeva Tamilla                              Bilgi ve Belge Yönetimi

92.Rehimli Nezrin                                       Bilgi ve Belge Yönetimi

93.Meherremov Elçin                                 Bilgi ve Belge Yönetimi

94.Eliyeva Çinare                                       Bilgi ve Belge Yönetimi

95.Timur Karrybabayew                             İlahiyat

96.Houman Farshıneh Adl                          İlahiyat

97.Mohammad Al Omar                             İlahiyat

98.Isbarov Ferid Fexreddin                        İlahiyat

99.Ecaterina Stomatov                                Klasik Arkeoloji

100.Igor Chelov                                         Hungaroloji

101Eda Nardan                                          Sinoloji

102. Eliyeva Nergiz                                    Gıda Teknolojisi

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ

1.Mustafa Cihan Kutlu                                İşletme Yönetimi Programı

2.Lachin Ovezova                                       Eşit Ağırlıklı Programları

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

1.Salar Heidarzadehgajot                            İnşaat Mühendisliği

2.Armin Amirshaghaghi                               Kimya Mühendisliği

3.Shadi Dadashzadeh Makoueı                   Kimya Mühendisliği

4.Murat Hasan                                           Çevre Mühendisliği

5.Ömer Albrazi                                           Çevre Mühendisliği

6.Brwar Jomaa                                           Çevre Mühendisliği

7.Esra Kaya                                               Hukuk Fakültesi

8.Rauf Alizada                                            Hukuk Fakültesi

9.Pınar Sönmez                                          Hukuk Fakültesi

10. Seferli Nigar                                         İşletme

11. Geraylı Geray                                       İşletme

12. Eliyev Orxan                                         İşletme

13. Tahirli Zeyneb                                       Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

14. Nezirli Rövşen                                      Matematik (İ.Ö)

15. Hidayetov Nahid                                  Coğrafya

16.Mustafa Fayat                                       Türk Dili ve Edebiyatı

17.Elif Kos                                                 Türkçe Eğitimi Bölümü

18.Canay Çam                                           Alman Dili Eğitimi

19.Aslıhan Gency                                       Sınıf Öğretmenliği

20.Ruhullah Çellik                                       Sınıf Öğretmenliği

21.Dinara Jumayeva                                   Bilgisayar Tek.

22. Aslanlı Ağamir                                      Halkla İlişkiler ve Tanıtım

BALIKESİR ÜNİVERİSTESİ

1.Ruhullah Çellik                                         İktisat

2.Meryem Elif Sarıgöl                                 Mimari Restorasyon

3.Akbala Kadyrova                                    Uluslararası İlişkiler

4.Betül Canatan                                          Turizm ve Otel İşletmeciliği

5.Sarvin Soltanı Ghadim                              Turizm İşletmeciliği

BARTIN ÜNİVERSİTESİ

1.Rizan Basrawi                                          Makine Mühendisliği

2.Assadullah Shir Mohammad                     Orman Endüstri Mühendisliği

3.Hoger Omar                                            Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

4.Ebru Yıldırım                                           Peyzaj Mimarlığı

5.Ruhullah Çellik                                         İktisat

6.Hanin J.Abdurrahman Ahmed                  İşletme

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

1.Can Çağlayan                                          Endüstri Mühendisliği

2. Esra Aksoy                                            Mimarlık

3. Nazlı Sarıaltun                                        Hukuk

4. Meltem Akifova                                      Reklamcılık

5. Atilla Çatanlar                                         Sinema Televizyon

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

1.Behrad Oveysi                                         Tıp Fakültesi

2.Tannaz Mohammadzadeh                        Tıp Fakültesi

3.Soroush Ghahremanlou                            Tıp Fakültesi

4.Ezgi Çırpan                                              Tıp Fakültesi

5.Nadya Kadayifçi                                     Diş Hekimliği

6.Mina Pourmohammad                              Diş Hekimliği

7.Hamed Farsıanı                                       Diş Hekimliği

8.Parısa Zare Pakzad                                  Diş Hekimliği

9.Seyyedeh Mehrangız Bahadori                 Biyomedikal Mühendisliği

10.Necmiye Güngör Balkan                        Hukuk Fakültesi

11.Sevilay Şenlik                                        Eğitim Fakültesi

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ

1.Chary Amannazarov                                İnşaat Mühendisliği

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

1.Seyed Ali Seyed Mehdizadeh                  İç Mimarlık

2.Cansu Bibilik                                           Hukuk

3.Teona Meskhidze                                    Hukuk

4.Günay Garayeva                                      İşletme

5.Göknur Pavgan                                        Psikoloji

6.İlyas Ovlyakulyev                                    Uluslararası İlişkiler

BİLECİK ÜNİVERSİTESİ

1.Rizan Basrawi                                          Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2.Elnaz Qumarziharvan                               Bilgisayar Mühendisliği

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

1.Cihangir Atesever                                    Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2.Can Çağlayan                                          Endüstri Mühendisliği

BOZOK ÜNİVERSİTESİ

1.Yakup Keleş                                           İşletme

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

1.Yasaman Karbalaei Hossein                    Tıp Fakültesi

2.Ali Akbulut                                              Tıbbi Laboratuar Teknikeri

3.Darya Abratani                                        Biyoloji

4.Kenan Okal                                             İktisat

5.Ebru Yıldırım                                           Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

6.Mehmet Çelik                                          Dış Ticaret

7. Nermin Mehmed                                    Uluslararası İlişkiler

8.Janan Gholampour                                   Grafik Tasarımı

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

1.Rauf Alizada                                            Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2.Murad Hasan                                          Elektrik-Elektronik Mühendisliği

3.Ali Kahiloğulları                                       Elektrik-Elektronik Mühendisliği

4.Omeid M. Nalbantı                                  İnşaat Mühendisliği

5.Rafed İsmail                                            Makine Mühendisliği

6.Yakup Keleş                                           Çevre Mühendisliği

7.Mohammad Ali Rezvan Doust          Maden Mühendisliği

ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ

1.Göknur Davgan                                       Hukuk

2. Jennıfer Aylın MAVRUK                        Hukuk

3. Ammar JM. TURKMAN                       İngilizce Öğretmenliği

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ

1.Muhammed Fatih Yıldız                           Bilgisayar Mühendisliği

2.Bahram Bonabi Nakhadeh                       Jeofizik Mühendisliği

3.Vahıd Farshi                                            Jeoloji Mühendisliği

4.Taiyebeh Vahedi                                      Su Ürünleri Mühendisliği

5.Tahirova Nigar                                        Peyzaj Mimarlığı

6.Nasratan Ghassemi                                  Kimya

7.Kıvash Sartipi                                          Biyoloji

8.Chichak Baharı                                        Biyoloji

9.Yeliz Doğan                                             İşletme

10.Serdar Charıyev                                    Tarih

11.Timur Karrybabayev                              İngilizce Öğretmenliği

12.Meryem Elif Sarıgöl                               Almanca Öğretmenliği

13.Aslıhan Gency                                       Okul Öncesi Öğretmenliği

14.İsmail İbrahim Sarıgöl                            Sınıf Öğretmenliği

15.Ruhullah Çelik                                       Sınıf Öğretmenliği

16.Lala Guluzade                                        İngiliz Dili ve Edebiyatı

17.Rauf Alizada                                          Uluslararası İlişkiler

18.Hayal Harb                                            İlahiyat

19.Khaled Ayoub                                       İlahiyat

20.Halide Halilova                                      Ebelik

21.Umid Alizada                                         Ekonometri

22.Daria Buzalti                                          Arkeoloji

23.Zahra Khodavandi                                 Sanat Tarihi

24.Ramil Halilov                                         Konaklama İşletmeciliği

25.Younes Namvar                                    Sineme ve Televizyon

26.Sarvin Soltani Ghadim                            Seyahat İşletmeciliği

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

1.Mustafa Torhan Abdulrahman                  Bilgisayar mühendisliği

2.Fevzi Altıparmak                                     Endüstri mühendisliği

3.Shahrzad Vaseti                                       İç Mimarlık

4.Yasemin Görücü Ateş                              Siyaset bilimi ve uluslar arası ilişkiler

ÇANKIRI ÜNİVERSİTESİ

1.Mustafa Kutlu                                          Orman Mühendisliği

2.Memmedova Pervin                                 Matematik

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

1.Armin Amirshaghaghi                               Makine Müh.(İng)

2.Pourya Tabiehzad                                    Otomotiv Mühendisliği (ing)

3.Esra Kaya                                               Hukuk Fakültesi

4. Orucova Elnure                                      İşletme (İngilizce)

5.Elif Kos                                                   Türk Dili ve Edebiyatı

6.Ebru Yıldırım                                           Türk Dili ve Edebiyatı

7.Ali Akbulut                                              Almanca Öğretmenliği

8.Rafed İsmail                                            Almanca Öğretmenliği

9.Nevcan Ecem Collins                               İngilizce Öğretmenliği

10. Mustafazade Feride                              Uluslararası İlişkiler

11.Muhammad Jaber                                  Bilgisayar ve Öğretim Tek.Öğr.

12.Aslıhan Gency                                       Rehberlik ve Psikolojik Danış

13.Ruhullah Çelik                                       Rehberlik ve Psikolojik Danış.

14.Dalshad Hasan                                      Ekonometri

15.Ağamirzeyev Taleh Mirze oğlu               İstatistik

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

1.Perihan Erdoğan                                      Tıp Fakültesi

2. Seferli Nigar                                           Elektrik Elektronik Mühendisliği

3.Elif Koş                                                   Hukuk Fakültesi

4.Halel Sorkhi                                            Mimarlık

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

1.Rouzbeh Fazeli                                        Tıp Fakültesi

2. İbrahimov İbrahim                                  Çevre Mühendisliği

3. Hacılı Emil                                              Jeoloji Mühendisliği

4. Hesenli Veli                                            Jeofizik Mühendisliği

5.Mohsen Kalantari                                    Jeofizik Mühendisliği

6.Esra Kaya                                               Hukuk Fakültesi

7. Abbasov Kenan                                     İktisat (İng)

8.Ulvı Talibli                                               İktisat (İng)

9.Haldun Murat Erden                                İktisat

10.Ismayilov Elçin                                       Maliye

11.Chary Amannazarov                              Türkçe Öğretmenliği

12.Fulya Yapar                                          Almanca Öğretmenliği

13.Ferid Qasımov                                       Uluslararası İlişkiler (İng)

14.Eda Karaman                                        Ekonometri

15.Golden Nadimi                                      Arkeoloji

16.Turane Abdullayeva                               Deniz İşletmeleri Yön.(İng)

EGE ÜNİVERSİTESİ

1.Yasaman Karbalaei Hossein                    Tıp Fakültesi

2. Emre Latifoğlu                                        Tıp Fakültesi

3. Mesut Kalyoncu Halil                             Tıp Fakültesi

4. Mohammed Ghalandari                           Tıp Fakültesi

5.Gamze Yıldırım                                        Tıp Fakültesi

6.Rouzbeh Fazeli                                        Diş hekimliği Fakültesi

7.Esra Hoffmann                                         Diş Hekimliği Fakültesi

8. Melis Tekiner                                         Eczacılık

9. Esra kaya                                               Eczacılık

10.Feresteh Imani                                       İnşaat Mühendisliği

11.Pourya Tabiehzad                                  İnşaat Mühendisliği

12.Hanıeh Meysamipour                             Makine Mühendisliği

13.Tannaz Mohammadzadeh                      Deri Mühendisliği

14.Hamid Yamralı                                      Su Ürünleri Mühendisliği

15.Mahdı Ghorbani Hokmabad                  Astronomi ve Uzay Bilimleri

16.Roza Espidkar                                       Astronomi ve Uzay Bilimleri

17.Iakym Nechta                                        Astronomi ve uzay bilimleri

18.Armin Amirshaghaghi                             Biyoloji

19.Hadi Keivani                                         Biyokimya

20. Aysen Abdollahzadeh                           İktisat

21.Enes Kıvrak                                          İşletme

22.Biman Saadoun                                     Türk Dili ve Edebiyatı

23.Amir Attariyan                                       Tarih

24.Ulvi Talibli                                             Psikoloji

25. Fulya Yapar                                         Uluslararası İlişkiler

26.Hayale Yagubova                                  Uluslararası İlişliler

27.Turane Abdullayeva                               Uluslararası İlişkiler

28.Amal Qasem                                         Uluslararası İlişkiler

29.Asiya Muradova                                    Uluslararası İlişkiler

30.Saliha Sadik Hüseyin                             Uluslararası İlişkiler

31.Eda Karaman                                        Radyo-Televizyon ve Sinema

32.Golden Nadimi                                      Reklamcılık

33.Derya Orhan                                         Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğr

34.Oguljahan Geldıgurbanova                     Sanat Tarihi

35.Can Çam                                               Klasik Arkeoloji

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

1.Yasaman Karbalaeı hossein                     Tıp Fakültesi

2.Shadi S.S Safadi                                      Tıp Fakültesi

3.Mahmood Massalha                                Tıp Fakültesi

4.Perihan Erdoğan                                      Tıp Fakültesi

5.Koursıdo Roulan                                     Tıp Fakültesi

6.Hamed Farsiani                                       Diş Hekimliği

7.Reza Vaez Ghharamaleki                         Diş Hekimliği

8.İknur Güvenlioğlu                                     Hemşirelik

9.Rauf Alizade                                            Elektrik – Elektronik Müh.

10.Esra Kaya                                             Elektrik – Elektronik Müh.

11.Ali Kahıloğulları                                     Elektrik – Elektronik Müh.

12.Merve Betül Işık                                    Endüstri Mühendisliği

13.Haldun Murat Erden                              Endüstri Mühendisliği

14.Mahmut Polat                                        Bilgisayar Mühendisliği

15.Fırat Korucu                                          İnşaat Mühendisliği

16.Jassam Mohammed H.Suleyman            İnşaat Mühendisliği

17.Kourosh Ghahramanimarangalou            Makine Mühendisliği

18.Mohamad Nasrallah                              Makine Mühendisliği

19.Ehsan Ali Akbary                                  Makine Mühendisliği

20.Mına Pourmohammad                            Biyomedikal Mühendisliği

21.Negın Abdi                                            Biyomedikal Mühendisliği

22.Mohammad Ali Rezvan Doust                Gıda Mühendisliği

23.Tuğba Doğan                                         Gıda Mühendisliği

24.Parısa Ghanbarzad Khajeh                     Gıda Mühendisliği

25.Yashar Akhoond Nejad                         Mimarlık Fakültesi

26.Roza Espidkar                                       Astronomi ve Uzay Bilimleri

27.Sarah Zaki Mohammed                         Hukuk Fakültesi

28.Khaled Shomma                                    İktisat

29.Özkan Şahin                                          İktisat

30.Büşra Erdoğan                                       Almanca Öğretmenliği

31.Sevilay Şenlik                                        Din Kültürü ve Ahlak Bil.Öğr

32.Aslıhan Gency                                       Rehberlik ve Psikolojik Dan

33.Büşra Kaya                                           Radyo, Televizyon ve Sinema

34.Iakym Nechta                                        Turizm İşl.ve Otelcilik Y.O

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

1.Yasaman Karbalaei Hossein                    Tıp Fakültesi

2.Batohan Torkai Mohammed                    Tıp Fakültesi

3.Ali Akbulut                                              Tıbbi Laboratuar Teknikeri

4.Sevıl Zahedinia                                        Tıbbi Laboratuar Teknikeri

5.Haldun Murat Erden                                Endüstri Mühendisliği

6.Gamze Kara                                            Bilgisayar Mühendisliği

7.Ahmed A. Abdulsahel                              Maden Mühendisliği

8.Roza Espidkar                                         Metalurji ve Malz. Müh.

9.Esra Kaya                                               Mimarlık

10.Ayta Forouz                                          Mimarlık

11.Rauf Alızada                                          Matematik ve Bilgisayar Bilimleri

12.Özkan Şahin                                          İktisat

13.Ruhullah Çelik                                       İktisat

14.Hayale Yagubasa                                   İşletme

15.Furkan Yağmur                                     İşletme

16.Hanin J.Abdurrahman Ahmed                İşletme

17.Yeliz Doğan                                           İşletme

18.Mehmet Çelik                                        Maliye

19.Mehmet Terzi Hüseyin                           Türk Dili ve Edebiyatı

20. Süleymanlı Ziya Gülhüseyn oğlu             Uluslararası İlişkiler

FATİH ÜNİVERSİTESİ

1.Ahmad Refaat Doghramachı                    Tıp Fakültesi

2.Elif Merve Yalın                                       Tıp Fakültesi

3.Hasson Kharboush                                  Tıp Fakültesi

4.Najdat A.Amjad                                      Tıp Fakültesi

5.Sena Karip                                              Tıp Fakültesi

6.Negar Alıpour                                         Tıp Fakültesi

7.Haleh Sorkhi                                           Tıp Fakültesi

8.Mustafa Torhan Aloqadery                      Bilgisayar Mühendisliği

9.Emre Yılmaz                                            Bilgisayar Mühendisliği

10.Mehmet Terzi Hüseyin                           Türk Dili ve Edebiyatı

11.İlyas Erdoğan                                        Psikoloji

12.Göknur Davgan                                     Psikoloji

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

1.Ferid Qasimov                                         Tıp Fakültesi

2.Omar Ajjur                                              Veteriner

3. Awad Elkrinavi                                       Veteriner

4.Mohammad Ali Rezvan Doust                  Veteriner

5.Rafed İsmail                                            Elektrik-Elektronik Müh

6.İsmail Hasan                                            İnşaat Mühendisliği

7.Rızan Basrawi                                          Makine Mühendisliği

8.Yasın Loft Ata                                         Makine Mühendisliği

9.Teona Khozreva                                      Türkçe Öğretmenliği

10.Cem Kahilloğulları                                 Sınıf Öğretmenliği

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

 Hasan Sammour                                       Tıp Fakültesi

1. Fatma M. Akrm.Fatah                            Tıp Fakültesi

2. Haldun Murat Erden                               Tıp Fakültesi

3. Abdırashıd Adan Hassan                        Tıp Fakültesi

4. Mohanad Abushammala                         Tıp Fakültesi

5. Ali farooq Husahin                                  Tıp Fakültesi

6.Ertan Tuzlu                                              Diş

7.Ahmed Doğramacı                                   Diş

8.Habon Houssein Omar                            Diş hekimliği

9. Elif Merve Yalın                                      Diş hekimliği

10. Esra Kaya                                            Eczacılık

11. Nwe Nı Shwe                                      Eczacılık

12.Deniz Gelberi                                         Hemşirelik

13. Oğuz Karaman                                     Makine Mühendisliği

14. Shaghayegh Najafıan                            Makine Mühendisliği

15.Nasım Dadgostari                                  Mimarlık

16. Hilal Erdoğan                                        İktisat

17. Gamze Zöngür                                      Almanca Öğretmenliği

18. Neda Montazeri                                   Almanca Öğretmenliği

19. Zehra Kutlu                                          İngilizce Öğr

20. Seyed Mohammed Mohaghegh             İngilizce Öğr

21. Oksana Timoshenko                             İngilizce Öğr

22. Tzansau Ghempro                                 Türk dili ve Edb. Öğr

23. Sema Pekesen                                      Okul öncesi öğr

24. Diana Deniz Nockemann                      Sınıf öğretmenliği

25. Eda Karaman                                       Uluslararası ilişkiler

26. Fatma Betül Doğan                               Rehberlik ve psikolojik Dan

27. Golden Nadimi                                     Endüstri ürünleri tasarımı

28. Lachin Orazova                                    İstatistik

29.Mustafa Cihan Kutlu                              İstatistik

30.Fethullah Oran                                       İlahiyat

31.Moloud Khodayari                                Şehir ve Bölge Planlama

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

1.Rauf Alızada                                            Tıp Fakültesi

2.Parısa Zare Pakzad                                  Tıp Fakültesi

3.Reza Vaez Gharamaleki                           Diş Hekimliği

4.Nazanın Saeidi                                         Diş Hekimliği

5.Haytham Fayad                                       Hemşirelik

6.Darya Arbatani                                        Hemşirelik

7.Rızan Basrawi                                          Elektrik Elektronik Mühendislik

8.Ahmed Bilal İkdoğmuş                             Elektrik Elektronik Mühendislik

9.Ad-ham Said Mohammed                        Endüstri Müh

10.Dalshad Hasan                                      Endüstri Müh

11.Ahmed A.Abdulsaheb                           İnşaat Müh

12.Iman Moinzadeh                                    Makine Mühendisliği

13.Armin Khadem Ansari                           Makine Mühendisliği

14.Nastaran Ghassemi                                Fizik Müh.

15.Taiyebeh Vahedi                                    Gıda Müh.

16. Ehedov Anar                                        Gıda Müh.

17. Paşayev Tahir                                       Gıda Müh

18.Majid Ashtari                                        Gıda Müh.

19.Haytham Fayad                                     Biyoloji

20.Mahsa Memarzadeh Oroumieh              Biyomedikal Cihaz Teknolojileri

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

1.Oğuzhan Aydin                                        İşletme

2.Jassam Mohammad H.Suleman                İşletme

3.Arsalan Faramarzı Aslı                             Organik Tarım

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

1.Ariyan Teimoori                                       Tıp Fakültesi (ing)

2.Memmedli Cavahir                                  Diş Hekimliği

3.Amal J.S Qasem                                      Eczacılık Fakültesi

4.Dilara Güngör                                          Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

5.Enes Yavuz                                             Elektrik Elektronik Mühendisliği

6.Hojjat Najaf Zadeh Gajouti                      Elektrik Elektronik Mühendisliği

7.Nesruden Husseın Bedasso                      Jeoloji (Hidrojeoloji )Mühendisliği

8.Atae Jafarı Tabrizi                                    Maden Mühendisliği

9. Zeynalov Malik                                       Maden Mühendisliği

10.Kıavash Sartipi                                      Gıda Mühendisliği

11.Melıs Tekiner                                        Nükleer Enerji Mühendisliği

12. Hacılı Emil                                            Kimya Mühendisliği

13.Samıra Bimeghdar Varzghan                  İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

14.Haldun Murat Erden                              İktisat

15. Şabanlı Murad                                      İktisat (ing)

16.Yagmur Sımsek                                     İşletme (ing)

17. Veysel Hüseyin                                     İşletme (ing)

18.Dilbar Mazanlı                                       Maliye

19. Zülfeliyeva Günel                                  Maliye

20. Kerimli Nicat                                        Maliye

21. Hüseynova Nigar                                  Maliye

22. Quliyeva Ülviyye                                   Maliye

23. Abbasov Kenan                                   Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

24. İbrahimova Tamilla                               Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

25.Zehra Kutlu                                           Alman Dili ve Edebiyatı

26.Eda Altıner                                            Alman Dili Öğretmenliği

27.Oğuz Karaman                                      Alman Dili Öğretmenliği

28.Samoena Brahimi                                   Fransız Dili Edebiyatı

29.Furkan Yağmur                                     Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

30.Mıla Akhmedova                                   Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

31. Elizade Emir Mustafa oğlu                     Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

32.Balagul Abdualı                                     Türk Dili ve Edebiyatı

33.Shadı Ghorshı                                        Türk Dili ve Edebiyatı

34.Ayla Kızıl                                              Fransız Dili

35.Gulmıra Sagumbayeva                           İngiliz Dil Bilimi

36.Hanın J.Abdulrahman Ahmed                 İngiliz Dil Bilimi

37.Aslıhan Gency                                       Okul Öğrencisi Öğretmenliği

38.Amir Attariyan                                       Felsefe

39.Ecaterına Stomatova                              Sanat Tarihi

40.Azize Kılınç                                           Sosyoloji

41. Cebrayılov Refixan Efqan oğlu              Sosyoloji

42.Büşra Kaya                                           Sosyal Hizmet

43.Serife Demir                                          Sosyal Hizmet

44.Mustafa Kutlu                                        Almanca Mütercim – Tercümanlık

45.Fulya Yapar                                          İngilizce Mütercim – Tercümanlık

46.Melek Shakir                                         İngilizce Mütercim – Tercümanlık

47.Fatemeh Farsidkia                                 İstatistik

48.Ulvı Talibli                                             Psikoloji

49.Esra Hoffman                                        Beslenme ve Diyetetik

50.Lejla Dzabıc                                          Uluslararası İlişkiler (ing)

51. Mustafazade Feride                              Uluslararası İlişkiler (ing)

52.Armand Boni                                         Bilgi ve Belge Yönetimi

53.Awen Wang                                          Bilgi ve Belge Yönetimi

54.Lachin Orazova                                     Bilgi ve Belge Yönetimi

55.Can Cam                                               Arkeoloji

56.Chary Amannazarov                              Arkeoloji

57.Özlem Ebru Erdem                                Aktüerya Bilimleri

58.Xiaowu Ba                                            Aktüerya Bilimleri

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

1.Behrad Oveysi                                         Tıp Fakültesi

2. Faraz Sadeghi Yengejeh                         Diş Hekimliği

3.Behrouz Nejati Ghezaljoh                        Diş Hekimliği

4.Nazanın Saeidi                                         Diş Hekimliği

5.Armin Hossin Zadeh                                Eczacılık

6.Siamak Asta                                            Eczacılık

7.Sepideh B. Ghareh Saghghal                    Eczacılık

8.Ahmad Mahmud Massalha                      Elektrik-Elektronik Mühendisliği

9.Yasın Lotfata                                           Kimya Mühendisliği

10.Yakup Keleş                                         İşletme

11.Cem Kahilloğulları                                 İngilizce Öğretmenliği

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

1.Esra Hoffmann                                         Tıp Fakültesi

2.Duygu Hasan                                           Tıp Fakültesi (ing)

3. Rujdiye Redvi Yusuf                               Tıp Fakültesi (ing)

4.Melis Tekiner                                          Tıp Fakültesi

5.Mo’ath Khalil Hasan Zuhour                    Tıp Fakültesi

6.Batohan Torkai Mohammed                    Tıp Fakültesi

7. Memmedli Cavahir                                 Tıp Fakültesi

8.Mohammad Ghalandari                            Tıp Fakültesi (İNG.)

9.Arıyan Teimoori                                       Tıp Fakültesi

10.Mina Nahali                                           Eczacılık

11.Esra Kaya                                             Eczacılık

12. Ettibar Aslanova                                   Hemşirelik

13.Dinara Abdullayeva                               Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

14.Gamze Kara                                          Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

15.Chıchak Baharı                                      Ağız ve Diş Sağlığı

16.Hüseynov Ferid                                     Elektrik Mühendisliği

17. Fatih Manav Ahmet                              Makine Mühendisliği

18.Ahmed A.Abdul Saheb                          Maden Mühendisliği

19. Hesenli Veli Yasin oğlu                         Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

20.Kadir Çakmak                                      Fizik

21.Elena DanıelaHutanu                              Biyoloji

22.Muhammed Erkal                                  Biyoloji

23. Azin Shafiyi                                          Hukuk Fakültesi

24.Ali Akbulut                                            Hukuk Fakültesi

25.Ezgi Çırpan                                            Hukuk Fakültesi

26.Bilal Khaznawı                                       Hukuk Fakültesi

27. Rzayeva Reyhan                                   Hukuk Fakültesi

28. Hacıbeyli Ferid                                     Hukuk Fakültesi

29.Özkan Şahin                                          İktisat

30. Zamanlı Nigar                                       İktisat

31. Süleymanlı Ziya                                     İktisat

32. Şerifli Peri Adil qızı                               İktisat (ing)

33.Hilal Erdoğan                                         İşletme

34. Quliyeva Ülviyye                                   İşletme

35.Burak Aykut Büyükatak                        Maliye

36 Şıxova Saniyet                                       Bankacılık ve Sigortacılık

37. İbrahimova Tamilla                               Siyasal Bilgiler Fakültesi

38. Babayeva Balaş                                    Çalışma ekonomisi ve Endüstri ilişkileri

39.Elif Kos                                                 Türk Dili ve Edebiyatı

40.Ahmadreza Sadeghiniraki                       Türk Dili ve Edebiyatı

41.Mohsen Kalantari                                  İngiliz Dili ve Edebiyatı

42.Ashkan Ertan Hyusein                            Fars Dili ve Edebiyatı

43. Mustafayeva Tamilla                             İspanyol Dili ve Edebiyatı

44.Oğuz Karaman                                      Almanca Öğretmenliği

45.Ruhullah Çelik                                       Sınıf Öğretmenliği

46.Eda Nardan                                           Mütercim-Tercümanlık (Fransızca)

47.Ulvı Talibli                                             Psikoloji

48.Sara Evli                                                Psikoloji

49. Velizade Könül                                     Turizm İşletmeciliği

50.Younes Namvar                                    Sanat Tarihi

51. Ebru Yıldırım                                        Antropoloji

52. Sabah Recep                                        İlahiyat

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

1.Hüseynov Ferid                                       Elektrik Mühendisliği (İng)

2. Şerifli Peri                                               Bilgisayar Mühendisliği

3.Masoud Bannae Haghro                          İnşaat Mühendisliği (İng.)

4 Pourya Tabiehzad                                    İnşaat Mühendisliği (İng)

5.Ad-Ham Said Mohamed                         Maden Mühendisliği (İng)

6.Ahmed Arif Abdulsaheb                          Maden Mühendisliği (İng)

7.Haldun Murat Erden                                Metalurji ve Malzeme Müh

8. Eliyeva Nergiz                                        Metalurji ve Malzeme Müh

9. Mütellimov Reşad                                   Jeoloji Mühendisliği

10. Qocayev Seymur                                  Jeoloji Mühendisliği

11.Mahmut Polat                                        Gemi İnş.ve Gemi Mak.Müh.

12.Jahangir Tuva Atasevar                          Gemi İnş.ve Gemi Mak.Müh.(İng.)

13. Geraylı Geray                                       Gemi ve Deniz Teknolojisi Müh.(İng.)

14. Bayramli Paşa                                       Gemi İnş.ve Gemi Mak.Müh.(İng.)

15. Oğuz karaman                                      Gemi ve Deniz Müh.(ing)

16.Freshteh İmani                                       Uzay Mühendisliği (ing.)

17.Mahdi Ghorbani Hokmabad                  Uzay Mühendisliği (ing)

18. Mustafa mohamed karim                       Matematik Mühendisliği

19.İsbarov Ferid                                         Çevre Mühendisliği (ing)

20.Hacılı Emil                                             Kimya Mühendisliği (ing)

21.Ahsen Acıgül                                         Endüstri Ürünleri Tasarımı(ing)

22.Hüseynova Nigar                                   Endüstri Ürünleri Tasarımı(ing)

23.Eliyev Hesen                                          Şehir ve Bölge Planlama (ing)

24.Nasım Dadgostarı                                  Şehir ve Bölge Planlama

25.Razıyeh Sedghi                                      Moda Tasarımı

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

1.Shahrzad Vaseti                                       İç Mimarlık

İZMİR ÜNİVERSİTESİ

1.Göknur Davgan                                       Psikoloji

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ

1.Salam Hasan                                           Makine Mühendisliği

2.Ahsen Acıgül                                           Mimarlık

3.Kourosh Ghahramanimarabalou               Moleküler Biyoloji ve Genetik

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

1.Shahrzad Vaseti                                       İç Mimarlık

 

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

1.Hogar Omar                                            Endüstri Mühendisliği

2.Ali Kahiloğullları                                      Otomotiv Mühendisliği

3.Kenan Okal                                             Otomotiv Mühendisliği

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ

1.Ayta Forouz                                            Tıp Fakültesi

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

1.Yasaman Karbalaei Hossein                    Tıp Fakültesi

2.Rouzbeh Fazeli                                        Diş Hekimliği

3.Huthayfa Turkman                                   Hemşirelik

4.Mohamed Samo                                      Hemşirelik

5.Ahmet Bilal Dikdoğmuş                           Elektrik-Elektronik Müh.

6.Gamze Kara                                            Bilgisayar Mühendisliği

7.Seyed Shahın A.Kavkani                         İnşaat Mühendisliği

8.Rauf Alızada                                            Makine Mühendisliği

9.Salam Hasan                                           Makine Mühendisliği

10.Dinara Akhmetbekova                           Makine Mühendisliği

11.Keivan Abbaszadeh                               Makine Mühendisliği

12.Ali Kahiloğulları                                     Makine Mühendisliği

13.Omeid M.Nalbantli                                Makine Mühendisliği

14.Cem Kahiloğulları                                  Orman Mühendisliği

15.Armin Amirshaghaghi                             Orman Endüstrisi Müh.

16.Ahmed A.Abdul Saheb                          Metalurji ve Malzeme Müh

17.Maryam Ebrahımnejad                           Metalurji ve Malzeme Müh.

18.Yasin Lotfata                                         Harita Mühendisliği

19.Mohammad Ali Rezvan Doust                Peyzaj Mimarlığı

20.Arbatanı Darya                                      Biyoloji

21.Rafed İsmail                                          Matematik

22.Pınar Sönmez                                        Hukuk

23.Azin Shafiyi                                           Hukuk

24.Kenan Okal                                           Maliye

25.Murad Hasan                                        Türk Dili ve Edebiyatı

26.Aslıhan Gency                                       Okul Öncesi Öğretmenliği

27.İlkin Hüseynov                                       Uluslararası İlişkiler

28.Yakup Keleş                                         Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

29.Ruhullah Çellik                                       Rehberlik ve Psikolojik Dan.

30.Dalsad Hasan                                        Şehir ve Bölge Planlama

31.Memduh Ünlü                                        Bilgisayar programcılığı

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ

1.Vepa Atakuliyev                                      İktisat

2.Yakup Keleş                                           Kamu Yönetimi

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ

1.Ahmad Ali Namazi Rihanloo                    Elektrik

2.Ashkan Ertan Hyuseın                              Türk Dili ve Edebiyatı

3.Ebru Yıldırım                                           Grafik Tasarım

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ

1.Azat Geldiyewo                                       İktisat

2.Şafak Sarı                                               Sınıf Öğretmenliği

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

1.Yasaman Karbalae Hossein                     Tıp Fakültesi

2.Mahmut Polat                                          Elektrik Mühendisliği

3.Keıvan Abbaszadeh                                 Elektrik Mühendisliği

4.Shaghayegh Najafian                               Makine Mühendisliği

5.Haleh Sorkhi                                           İç Mimarlık

6.Ali Akbulut                                              Hukuk

7. Seferli Nigar                                           İşletme

8.Hanin J.Abdulrahman Ahmed                   Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler

9. Zamanov Rehman                                   Matematik

10. Xelefov Anar                                        İngiliz Dil Edebiyatı

11.Fatma Alıcı                                            İlköğretim Mat. Öğretmenliği

12.Ruhullah Çelik                                       Gazetecilik

13.Aslıhan Gency                                       Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

14.Can Hoffmann                                       Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

15.Desislava Slakova                                  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

16.Bilal Kaplan                                           Seramik

17. Süleymanlı Ziya                                     Uluslararası İlişkiler

18. Hacıbeyli Ferid                                     Oyunculuk

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

1.Can Çağlayan                                          Endüstri Mühendisliği

2. Elbruz David Kipge                                Bilgisayar Mühendisliği

3. Olfat Naubari Faraz                                Makine Mühendisliği

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

1. Bahram Bonabi Naghadeh                      Tıp Fakültesi

2.Ezgi Çırpan                                              Tıp Fakültesi

3. Fatma Betül Doğan                                 Tıp Fakültesi

4. Tannaz Mohammadzadeh                       Tıp Fakültesi

5. Tuğba Kaya                                           Tıp Fakültesi

6. Hadı Nasrollahi                                       Tıp Fakültesi

7.Ehsan Golzar Ghoshouni                          Tıp Fakültesi

8. Mohammed Fayad                                 Hemşirelik yüksekokulu

9. M. Cihan Kutlu                                       İşletme

10. Sevilay Şenlik                                       Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

MARDİN ÜNİVERSİTESİ

1.Chary Amannazaroy                                İnşaat Teknolojisi

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

1.Esra Hoffmann                                         Eczacılık

2.Mustafa Kutlu                                          Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

3. Ad ham saıd Mohamed                           Metalurji ve Malzeme Müh

4.Ahsen Acıgül                                           Hukuk

5. Zamanlı Nigar                                         Hukuk

6.Bağırov Cefer                                          İşletme

7.Memmedova Pervin                                 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği

8.Charymyrat Saparklychev                        Almanca Öğretmenliği

9.Aslıhan Gency                                         Sınıf Öğretmenliği

10.Tuğba Samat                                         Halkla İlişkiler

11.Tahirli Zeyneb                                        Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

1. Ezgi Çırpan                                             Tıp Fakültesi

2. Bilal Khaznavi                                         Tıp Fakültesi

3. Behrouz Nejati Ghezeljeh                        Diş hekimliği

4.Hadı Nasrollahı                                        Diş Hekimliği

5. Nadya Kadayıfçı                                    Eczacılık

6.Azin Shafiyi                                             Eczacılık

7. Bahram Bonabi Naghadeh                      Eczacılık

8. Arsalan Faramarzi Asli                            Eczacılık

9.Toofan Tahmouresi                                  Fizyoterapi ve rehabilitasyon

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

1.Ferid Qasimov                                         Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2.Muhammed Fatih Yıldız                           Elektrik-Elektronik Mühendisliği

3.Murad Hasan                                          Makine Mühendisliği

4.Emre Yılmaz                                            Makine Mühendisliği

5.Muhammed Erkal                                    Biyoloji

6.Neda Montazerı Shalghounı                     Matematik

7.Ashkan Ertan Hyusein                              Tarih

8.Ümid Alizada                                           İşletme Yönetimi

9.Can Hoffmann                                         İngilizce Öğretmenliği

10.Oğuzhan Aydın                                      İngiliz Dil Bilimi

11.Ruhullah Çellik                                       Sınıf Öğretmenliği

12.Oğuzhan Bulat                                       Sınıf öğretmenliği

13.Yakup Keleş                                         Kamu Yönetimi

14.Osman Doğrulmaz                                 Kamu Yönetimi

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ

1.Faraz Sadeghıyengejeh                            Tıp Fakültesi

2.Ferid Qasımov                                         Tıp Fakültesi

3.Sarah Zaki Mohammed                           Tıp Fakültesi

4. Kiavash Sartipi                                       Tıp Fakültesi

5. Veysel Hasan                                         Tıp Fakültesi

6.Nayer Khoshkhabar Gharamaleki            Tıp Fakültesi

7.Reza Vaez Gharamaleki                           Tıp Fakültesi

8.Omar Ajjur                                              Veteriner hekimliği

9.Usama al Tori                                          Veteriner hekimliği

10. Raavand Karimifar                                Veteriner hekimliği

11.Mina Pourmohammad                            Veteriner hekimliği

12.Hussein hussein                                      Bilgisayar Mühendisliği

13.Mohammad Nasrallah                            Bilgisayar Mühendisliği

14.Gamze Kara                                          Bilgisayar Mühendisliği

15.Rauf Alızada                                          İnşaat Mühendisliği

16.Mohammed Ali El- Kuran                      Makine Mühendisliği

17.Ali Kahiloğulları                                     Makine Mühendisliği

18.Nastaran Ghassemi                                Fizik

19.Awad Elkrinawi                                     Fizik

20.Taiyebeh Vahedi                                    Biyoloji

21.Saba Salmanzadeh                                 Biyoloji

22.Elif Kos                                                 Türkçe Öğretmenliği

23.Cem Kahiloğulları                                  Türkçe Öğretmenliği

24.Ruhullah Çelik                                       Sınıf Öğretmenliği

25. İlyas Owlyakuliyev                                İngilizce Öğretmenliği

26.Aslıhan Gency                                       İngilizce Öğretmenliği

27.Ebru Yıldırım                                         Özel Eğitim Öğretmenliği

28.Mohammad Ali Rezvan Doust                Zootekni

29.Ashkan Ertan Hyusein                            Bilgisayar Programcılığı

30.Elnaz Qumarzıharvan                             Bilgisayar Programcılığı

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

1.Muhammed Mammadli                            Bilgisayar Mühendisliği

2.Shaghayegh Najafian                               Çevre Mühendisliği

3.Fatemeh Farshıd Kia                               İnşaat Teknolojisi

4.Ashkan Ertan Hyuseın                              Elektronik Haberleşme Teknolojisi

5.Abbas Haydari                                        Tekstil Teknolojisi

6.Mhd Amın Al Mohammad                       Turizm ve Otel İşletmeciliği

NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

1.Ashkan Ertan Hyusein                              Bilgisayar Programcılığı

2. Orhan Ahmetov                                      Turizm ve Seyahat Hizmetleri

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ

1.Memduh Ünlü                                          Jeoloji Mühendisliği

2.Temojen M.Ali                                        Jeoloji Mühendisliği

3.Diyar Seyda                                            Maden Mühendisliği

4.Hakan Bezirgan                                       Çevre Mühendisliği

5.Yakup Keleş                                           İktisat

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

1.Nwe ni Shwe                                           Tıp Fakültesi

2.Abbasali Amouei                                     Tıp Fakültesi

3.Yasaman Karabalagi Hossein                   Tıp Fakültesi

4. Gamze Kara                                           Tıp Fakültesi

5. Dilara Tuğba Kaynar                              Tıp Fakültesi

6. Kiavash Sartipi                                       Tıp Fakültesi

7. Rauf Alizada                                           Tıp Fakültesi

8.Rouzbeh Fazeli                                        Diş Hekimliği

9.Amırreza Talei                                         Fizyoterapi

10.Shırın Aknazarova                                 Fizyoterapi

11.Abdullah Haydari                                   Fizyoterapi

12.Mahmoud Abdel R. Abdel                     Fizyoterapi

13.Chıchak bahari                                      Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

14.Mahsa Mmarzadeh Oroumıeh                Tıbbi Laboratuar Teknikeri

15. Mehdi Mehdizada                                 Elektrik – Elektronik Mühendisliği

16.Muhammat Yusupov                              Elektrik – Elektronik Mühendisliği

17. Arash khorsandi                                   Endüstri Mühendisliği

18.Hummat Maharramov                            Endüstri Mühendisliği

19.Eda Hoxha                                            Bilgisayar Mühendisliği

20.Esra Kaya                                             Bilgisayar Mühendisliği

21.Muhammed Fatih Yıldız                         İnşaat Mühendisliği

22.Najı Nassar                                           İnşaat Mühendisliği

23.Armin Amirshaghaghi                             İnşaat Mühendisliği

24.Fareshteh İmani                                     İnşaat Mühendisliği

25.Abdulhamid Altamo                               İnşaat Mühendisliği

26. Murad Aliyev                                       Makine Mühendisliği

27.Dassam Muhammed H. Sule                  Makine Mühendisliği

28.Murad Hasan                                        Çevre Mühendisliği

29.Ahmet Bilal Dikdoğmuş                         Çevre Mühendisliği

30.Armin Amirshaghaghi                             Çevre Mühendisliği

31.Omeid M.Fath                                       Çevre Mühendisliği

32.Fatemeh Farshidkia                               Çevre Mühendisliği

33.Takym Nechta                                       Çevre Mühendisliği

34.Büşra Kaya                                           Gıda Mühendisliği

35.Ali Kahiloğulları                                     Gıda Mühendisliği

36.Haleh Sorkhi                                         Gıda Mühendisliği

37.Sajjad Azanchılar                                   Gıda Mühendisliği

38.Osman Doğrulmaz                                 Harita Mühendisliği

39.Mohammad Alı Rezvandoust                 Harita Mühendisliği

40.Maryam Ebrahim Nejad                        Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

41.Hayel Harr                                            Fizik

42.Khaled Ayoub                                       Fizik

43.Aziz Jelilov                                            Fizik

44.Göknur Davgan                                     Biyoloji

45.Vahıd Farshi                                          Biyoloji

46.Moaath Haron Maswada                       Tarih

47.Murad Musayev                                    Coğrafya

48.Mehmet Akif Kara                                Türk Dili ve Edebiyatı

49.Mohamed Samo                                    Türk Dili ve Edebiyatı

50.Hanin J.Abdulrahman Ahmed                 Almanca Öğretmenliği

51.Emre Yılmaz                                          Almanca Öğretmenliği

52.Gamze Zöngür                                       İngilizce Öğretmenliği

53.Fatma Alıcı                                            Sınıf Öğretmenliği

54.Yakup Keleş                                         Sınıf Öğretmenliği

55.Cem Kahiloğulları                                  Sınıf Öğretmenliği

56.Esmeralda Caka                                    Okul Öncesi Öğretmenliği

57.Emin Sadıqov                                        Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

58.Sevilay Şenlik                                        Zihin Engelliler Öğretmenliği

59.Gamze Kara                                          Psikoloji

60.Ebru Yıldırım                                         Çocuk Gelişimi

61.Saba Salmanzadeh                                 Ebelik

62.Ruhullah Çelik                                       Reh.ve Psikolojik Danışmanlık

63.Meryem Elif Sarıgöl                               Reh.ve Psikolojik Danışmanlık

64.Turane Abdullayeva                               Reh.ve Psikolojik Danışmanlık

65.Aslıhan Gency                                       Reh.ve Psikolojik Danışmanlık

66.Şeyma Köroğlu                                     Reh.ve Psikolojik Danışmanlık

67.Akbar Ghadırı Talaghian                        Reh.ve Psikolojik Danışmanlık

68. Hatice Islam                                         Reh.ve Psikolojik Danışmanlık

69.Memduh Ünlü                                        Bilgisayar programcılığı

70.Ashkan Ertan Hyusein                            Bilgisayar programcılığı

71.Awad Alkrinawi                                    Optisyenlik

72.Sdeyed Mojtaba Pour Tarrah                Optisyenlik

73.Shamıda Aralova                                   İlahiyat

74. Qazıyev Kenan                                     İstatistik

75. Hidayetov Nahid                                  İstatistik

ODTÜ

1. Silva Sachifunga Numa                           Elektrik Elektronik Mühendisliği

2.Yuri Rafael Honteiro                                Elektrik Elektronik Mühendisliği

3. Edith Iracelma Joao                                Endüstri Mühendisliği

4. Custodia Morais                                     Endüstri Mühendisliği

5.George Antadze                                      Bilgisayar Mühendisliği

6.Hamed Farsiani                                       İnşaat Mühendisliği

7.Ata Caferi                                               Makine Mühendisliği

8.Behrad Ovesi                                          Petrol Mühendisliği

9. Hüseynov Ferid                                      Petrol Mühendisliği ve Doğalgaz Müh.

10.Haracio Wilson                                      Petrol Mühendisliği

11.Edmara Mouzinho                                 Petrol Mühendisliği

12.Zola Lucombo                                       Petrol Mühendisliği

13.Geraylı Geray                                        Jeoloji Mühendisliği

14. Tarquliyev İsmayil                                 Maden Mühendisliği

15. Alida Neto                                           Maden Mühendisliği

16.Joao Baptısta Adrıano Halunhona          Maden Mühendisliği

17. Mina Pourmuhamed                              Metalurji ve Malz. Mühendisliği

18. Leyla Dzabiç                                        Havacılık ve Uzay Mühendisliği

19.Kourosh Chahramanimarangolov           Havacılık ve Uzay Müh

20.Fereshteh Imani                                     Havacılık ve Uzay Bilimleri Mühendisliği

21.Shadı Dadashzadeh Makouei                 Gıda Mühendisliği

22.Salome Atadze                                      Mimarlık

23.Hayale Yagubova                                  Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi

24. Müjgan Gaffarzade                               Felsefe Bölümü

25. Ulvi Tabibli                                           Psikoloji Bölümü

26. Ayta Forouz                                         Psikoloji

27.Shaghayegh Najafian                             Şehir ve Bölge Planlama

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

1.Can Çağlayan                                          Endüstri Mühendisliği

2.Betül Özşerbetçi                                      İşletme

3.Nida Öztürk                                            İşletme

RİZE ÜNİVERSİTESİ

1.İbrahim Adam Mohamed                         İşletme Yönetimi

2.Elmira Rahimxanova                                Fen Bilgisi Öğretmenliği

3.Oğuzhan Aydın                                        Sınıf Öğretmenliği

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

1.Can Çağlayan                                          Endüstri Mühendisliği

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

1.Gulmira Tahirova                                     Hemşirelik

2.Ali Kahiloğulları                                       Elektrik-Elektronik Mühendisliği

3. Ubeyde Anıl Bakır                                  Elektrik-Elektronik Mühendisliği

4.Memduh Ünlü                                          Çevre Mühendisliği

5.Halel Sorkhi                                            Gıda Mühendisliği

6.Taiyebeh Vahedi                                      Biyoloji

7.Nastaran Ghassemi                                  Kimya

8. Tahirova Nigar                                       Tarih

9.Oğuldjan Meredova                                 Coğrafya

10.Seyedmojtaba Pourtarrah                      İşletme

11.Rafed İsmail                                          Müt.-Ter.(Alm)

12.Ismaıl İbrahim Sarıgöl                            Müt.-Ter.(Alm)

13.Sarvın Soltanı Ghadım                            Turizm İşletmeciliği

14.Yeliz Doğan                                           Uluslararası İlişkiler

15.Omeid M.Nalbantlı                                İnsan Kaynakları

16.Meryem Lackmann                                İnsan Kaynakları

17.Mehmet Çelik                                        İnsan Kaynakları

18.Hayel Harb                                            İlahiyat

19.Khaled Ayoub                                       İlahiyat

20.Dınara Meretnıyazova                            Ebelik

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

1.Şamil Naağıyev                                        Tıp Fakültesi

2.Fatma M.Akrm.Fatah                              Tıp Fakültesi

3.Esra Hoffmann                                         Tıp Fakültesi

4.Yasaman Karbalagi Hossein                    Tıp Fakültesi

5.Batohan Torkai Mohammed                    Tıp Fakültesi

6.Behrat Oveysi                                          Tıp Fakültesi

7.Esra Hoffmann                                         Diş Hekimliği

8.Mina Nahalli                                            Diş Hekimliği

9.Kourosh Gmahramanimarangalou             Diş Hekimliği

10.Roulan Koursido                                   Diş Hekimliği

11.Diaz Zinal                                              Diş Hekimliği

12.Laçin halilov                                          Hemşirelik

13.Serdar Usmanov                                    Matematik Öğretmenliği

14.Mohammad Ali Rezvan Doust        Veterinerlik

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

1.Mina Nahalli                                            Diş Hekimliği

2.Gamze Zöngür                                         Hemşirelik

3.Hadi Keivani                                           Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

4.Gamze Kara                                            Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

5.Reza Vaez Gharamaleki                           Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

6.Hanıeh Meysamıpour                               Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

7.Ali Akbulut                                              Anestezi

8.Rauf Alızada                                            Endüstri Mühendisliği

9.Jassam Mohammad H. Suleman               İnşaat Mühendisliği

10.Seyed shahinasbaghi Kavkani                Jeoloji Mühendisliği

11.Yakup Keleş                                         Çevre Mühendisliği

12.Aslıhan Gency                                       Gıda Mühendisliği

13.Negın Nahali                                         Gıda Mühendisliği

14. Murat Hasan                                        Orman Endüstri Mühendisliği

15.Armin Amirshaghaghi                             Elektronik Haberleşme Mühendisliği

16.Elif Kos                                                 Tekstil Mühendisliği

17.Göknur Davgan                                     Tekstil Mühendisliği

18.Ahsen Acıgül                                         Mimarlık

19.Sarah Zaki Mohammed                         Mimarlık

20.Mohamed Samo                                    Peyzaj Mimarlığı

21.Dinara Akhmetbekova                           Fizik

22.Ali Kahiloğulları                                     Kimya

23.Rafed İsmail                                          Kimya

24.Pınar Sönmez                                        Hukuk Fakültesi

25. Murad Qadaşov                                   Hukuk Fakültesi

26.Mehmet Çelik                                        Dış Ticaret

27.Bilal Khaznawi                                       Biyomedikal Cihaz Teknoloji

28. Ilkın Abilov                                           Kamu Yönetimi

29. Abdullah Haydari                                  Şehir ve Bölge Planlama

30. Omar T. Mohammed                            Bilgisayar programcılığı

31. Mustafa Cihan Kutlu                             Tarım Ekonomisi

32.Darıa Buzatu                                          Arkeoloji

33.Murat Jumanyazov                                 Tekstil

TOBB ÜNİVERSİTESİ

1.Oğuz Karaman                                        Bilgisayar Mühendisliği

2. Suat Mert Arseven                                 Makine Mühendisliği

3. Eda Karaman                                         İşletme Bölümü

4.Kanykei Temirbek Kasymova                  İşletme Bölümü

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

1.Arash Khorsandi                                     Anestezi

2.Mahsa Memarzadeh Oroumıeh                Anestezi

3.Gülbahar Mamedkuliyeva                        Fizik

4.Ashkan Ertan Hyusein                              Türkçe Öğretmenliği

5.Esra Kaya                                               Okul Öncesi Öğretmenliği

6.Sıdıka Metin Mümin                                Fen Bilgisi Öğretmenliği

7.Ruhullah Çellik                                         Sınıf Öğretmenliği

8.Biman Saadoun                                       Sınıf Öğretmenliği

9.Aslıhan Gency                                         Zihin Engelliler Öğretmenliği

10.Abass Haydari                                       Çocuk Gelişimi

11.Armand Boni                                         Bilgisayar Programcılığı

12. Sabina Qasimova                                  Sanat Tarihi

13. Neda Montazeri Shalghouni                  Sanat Tarihi

14. Aziz Kerimov                                       Elektronik Teknolojisi

15. Teona Meskhidze                                 Mimari dekoratif sanatlar

16. Bahtiyar Mamedov                               Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri

17. Ogulhan Kurbanova                              Uluslararası Ticaret

TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ

1.Rızan Basrawi                                          Elektrik-Elektronik Mühendisliği

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

1.Zakır Osmanov                                        Tıp Fakültesi

2.Emran Sunay Kerim                                 Tıp Fakültesi

3.Esra Pyreli                                              Hemşirelik

4.Najı Nassar                                             Veterinerlik Fakültesi

5.Rauf Alızade                                            Elektronik Mühendisliği

6.Ali Kahiloğulları                                       Elektronik Mühendisliği

7.Esra Kaya                                               Elektronik Mühendisliği

8.Ab Rahman Sayed Muhammda                Makine Mühendisliği

9.Arash Esmaeili                                         Mimarlık

10.Haldun Murat Erden                              İşletme

11.Mehmet Akif Kara                                İşletme

12.Erblina Nikşiçi                                       Türk Dili ve Edebiyatı

13 Gamze Zöngür                                       Almanca Öğretmenliği

14.Can Hoffmann                                       İngilizce Öğretmenliği

15. Mirsad Pirinaj                                       Sınıf Öğretmenliği

16. Sabriye Metin Ali                                  Sınıf Öğretmenliği

17. Veysel Mehmet Hasan                          Sınıf Öğretmenliği

18.Aslıhan Gency                                       Okul Öncesi Öğretmenliği

19.Aise Chasan                                          Okul Öncesi Öğretmenliği

20.Nurcan Mollahüseyin                            Okul Öncesi Öğretmenliği

21.Ahsen Acıgül                                         Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

22.Hayale Yagubova                                  Uluslararası İlişkiler

23.Nima Abri                                             Uluslararası İlişkiler

24. Ergüs Barsuka                                      Ekonometri

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

1.Hojjat Najaf Zadeh                                  İnşaat Mühendisliği

2.Eliyeva Nergiz                                         Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

3.Ahsen Acıgül                                           Mimarlık

4.Kadir Çakmak                                        Fizik

5.Fereshteh Imani                                       Şehir ve Bölge Planlama

6.Nasım Dadgostarı                                    Şehir ve Bölge Planlama

7. Mustafayeva Tamilla                               İstatistik

8. Orucova Elnure                                      Yabancı diller eğitimi

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

1. Armin Asgharman H.Kiyadeh                 Jeoloji Müh.

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

1.Bilge Erdoğan                                          Diş Hekimliği

2.Nazlı Patalcı                                            Diş Hekimliği

3. Batıhan Fikretoğlu                                   Uluslararası Ticaret ve İşletme

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

1. Turane Abdullayeva                                İşletme

2. Sevilay Şenlik                                         Psikolojik danışmanlık ve rehberlik

ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ

1.Yasaman Karbalagi Hossein                    Tıp Fakültesi

2.Iman Moinzadeh                                      Makine Mühendisliği

3.Rafed İsmail                                            Makine Mühendisliği

4.Hoger Omar                                            Makine Mühendisliği

5.Yeliz Doğan                                             İşletme Bölümü

6.Memduh Ünlü                                          Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü

7.Ruhullah Çellik                                         Sınıf Öğretmenliği

8.Cem Kahiloğulları                                    Sınıf Öğretmenliği

Website: