Metropol Eğitim Kurumları 2010-2011 Gurur Tablosu

interns(2011 yılından itibaren ÖSYM YÖS düzenlememekte olup, bu yıldan itibaren üniversiteler kendi sınavlarını gerçekleştirmeye başlamışlardır, fakat merkezi olarak uygulanan YÖS’ün iptal edilmesi Türkiye’ye gelen yabancı uyruklu öğrenci sayısının % 70 oranında azalmasına neden olmuş dolayısıyla kurslarımıza katılan öğrenci sayısı da aynı oranda azalmıştır.)

Metropol Eğitim Kurumları’nın bünyesinde ve desteğiyle 2011 YÖS sınavları, 2011 YÇS, 2011 TCS ve 2011 SAT sınavlarına, aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilerin üniversitelere kabullerinde kullanılan diğer uluslararası sınavlara katılan öğrencilerimizin 2010 – 2011 eğitim öğretim döneminde kazandıkları üniversiteler & bölümler aşağıdaki listede yer almaktadır.

Öğrencilerimiz;
46 TIP  Fakültesi,
12 Diş Hekimliği Fakültesi,
5 Eczacılık Fakültesi,
45 Mühendislik Fakültesi,
16 Hukuk Fakültesi …

ve toplamda

308 farklı kontenjana

yerleşmişlerdir.

Ayrıca 2011 yılında  Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı merkezi olarak (ÖSYM tarafından) yapılmamasına rağmen  öğrencilermizin % 98’inin üniversitelere yerleşmesi bizi gururlandırmıştır.

ADI VE SOYADI ÜNİVERSİTE YERLEŞTİĞİ PROĞRAM
HAMED ABBASZADEH ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ROUJIN AKBARIHAMED ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
VEDAD SALEHNAJAFI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
KADİR CAN ALKAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
NIHAD YASSEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
AZİZE KILINÇ ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
FATMA KOSKA ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
KOUROSH G. MANIMARANGALOU ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK
SEVDA SOLTANI ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
RAHA AKBARIHAMED ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
ARMIN KHALILZADEH ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
AMIRREZA SEYEDEBRAHIMI ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
MOHSEN ALIZAD ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
POUYA ANVARI SANI ANKARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
TOHID TAMADDONI GAMECHI ANKARA ÜNİVERSİTESİ SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMADAZIZ TAGHANPOOR ANKARA ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
BEHRAD TALEBİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
ORKESH KURASHULY ANKARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
AIHEMAITIJIANG AILIKETEKEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİL. VE KAMU YÖN.
NEGIN NOURI ANKARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞ. EKO.VE END.İLİŞ.BÖL.
VICTOR BABI ANKARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞ. EKO.VE END.İLİŞ.BÖL.
TIMUR KARABABAYEV ANKARA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞK.
HANIN J.ABDULRAHMAN AHMED ANKARA ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞ.VE TANITIM
AYTAN RZA ANKARA ÜNVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ
MEHMET CÜNEYT DURCAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
TZANSOU GKEMPRO ANKARA ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİK.DAN.
HAMOON J. MEYDANDAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
ERFAN OSTOVAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
MAYA NAZAROVA ANKARA ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
DILSA AKIL ANKARA ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
SEYED POUYA FAYAZI NIA ANKARA ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
LACHYN TULIYEVA ANKARA ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
SURAY CHARIYEVA ANKARA ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
DINARA AKHMETBEKOVA ANKARA ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
SAHAR SABOUNI AZADVATAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇ.VE EDB.
HOOR MEHR NOZARİ ASMBARZ ANKARA ÜNİVERSİTESİ KLASİK ARKEOLOJİ
OMID BAHARBIN ANKARAÜNİVERSİTESİ ASTRONOMİ VE UZAY BİLİM.
FERİD QASİMOV ADNAN MENDERES ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
FERİD QASİMOV ADNAN MENDERES ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
RİAD MUSTAFA ADNAN MENDERES ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
ELVİN NECEFOV ADNAN MENDERES ÜNİV. ULUSLARARASI İLİŞK.
FERİD QASİMOV ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
YASİN SARIKAYA AFYON KOCATEPE ÜNİV. İŞLETME BÖLÜMÜ
ANVAR TAJİYEV ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROĞRAMC.
GOWŞUT BABAYEW ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
GOWŞUT BABAYEW ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
SHERZAD REJEPOV ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ATABEK VELİYEV ARTVİN ÇORUH ÜNİV. ELEKTRİK YÜKSEK OKULU
BEHRUZ ISMALOV ARTVİN ÇORUH ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
RAKESH İSMAYİLOV ARTVİN ÇORUH ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
PINAR SÖNMEZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İBRAHİM ADAM MOHAMED AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ
AIDIN MANAFFAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
AIHEMAITIJIA AILIKETEKEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GHAZAL POURMAND ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ROUJIN AKBARI HAMED ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ
SAHRA SADRAEİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
KAMRAN KIANI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞL.
ARİF SADİGOV ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞL.
NEGIN NOURI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞ.EKO.VE END.İLİŞ.BÖL.
ZERRİN AYDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞ.EKO.VE END.İLİŞ.BÖL.
ZAFER AWADIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞ.EKO.VE END.İLİŞ.BÖL.
SHAIN AZIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞK.
LACHYN TULİYEVA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞK.
FARSHID ABEDINI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞK.
IULIA ŞEVCENCO ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLET.TAS.VE YÖN.BÖL.
ERFAN OSTAVAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME PROG.
DILSA AKIL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME PROG.
OGULCAHAN GELDİBANOVA ANADOLUÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
RIZAN BASRAWI BARTIN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EBRU YILDIRIM BARTIN ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI
HANİN J.ABDURRAHMAN AHMED BARTIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
RUHULLAH ÇELLİK BARTIN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
NATIG SAMADOV BİLECİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
RAHAMKUL ISMAILOV BİLECİK ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ(N.Ö)
RAMİS OMORKULOV BİLECİK ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA(NÖ)
SEMA KAYA BİTLİS EREN ÜNİVERSİ. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SEMA KAYA BOZOK ÜNİVERS.(YOZGAT) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CELAL İBRAHİM ÇUKUROVA ÜNİVERS. TIP FAKÜLTESİ
ALİ KERİMOV ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
RAUF HACIBAYOV ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
YUSİT HUSEYNOV ÇUKUROVA ÜNİVERS. ULUSLARARASI İLİŞK.
TURKAN SAFİKHANOVA ÇANAK.18 MART ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
AYTEN RZA ÇANAK.18 MART ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
YUNİS RZA ÇANAK.18 MART ÜNİV. MALİYE BÖLÜMÜ
NİGAR TAHİROVA ÇANAK.18 MART ÜNİV. SİNEMA VE TV
PINAR SÖNMEZ DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
S.BEIKMOHAMMDIGHAREHSAGHGHAL DİCLE İNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SEMA KAYA DİCLE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
SEVDA SOLTANİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
ABDULHAMİT ALTAMO DİCLE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ
SHAHIN AZIN DOKUZ EYLÜL ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED M. HIKMAT DOKUZ EYLÜL ÜNİV. ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
REZA DABBAGHZADEH DOKUZ EYLÜL ÜNİVER. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SAHRA SADRAEI DOKUZ EYLÜL ÜNİVER. JEOLOJI MÜHENDİSLİĞİ
ONUR HAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVER. DENİZCİLİK İŞLET.YÖN.
NEGIN NOURI DOKUZ EYLÜL ÜNİVER. ÇAL. EKON..VE END.İLİŞ.BÖL.
KAMRAN KIANI DOKUZ EYLÜL ÜNİV. ULUSLAR ARASI İŞL.VE TİC.
LACHYN TULIYEVA DOKUZ EYLÜL ÜNİV. TURİZM İŞL.VE OTEL.
ABDULLAH DOĞRULMAZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİ. İİBF- SİYAS.BİL.VE ULUS.İLİŞ.
HADİ KEIVANI EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
OZLEM APTI EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AIHEMAITIJIANG EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HAMED ABBASZADEH EGE ÜNİVER SİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
VİKTORİYA DALAKYAN EGE ÜNİVER SİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
SEVDA SOLTANİ EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
MILA AKHMEDOVA EGE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
GHAZAL POURMAND EGE ÜNİVERSİTESİ BİYOKİMYA BÖLÜMÜ
SEYED POUYA FAYAZİ NİA EGE ÜNİVERSİTESİ UÇAK TEKNOLOJİSİ
NİHAT ALISHLI EGE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK ÜNİVERSİTESİ
RAHA AKBARIHAMED EGE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FARAZ BADALI NAGHADEH EGE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OMID BAHARBIN EGE ÜNİVER SİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
KAMRAN KIANI EGE ÜNİVERSİTESİ SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SHAHIN AZIN EGE ÜNİVERSİTESİ SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BEYAN JUMAA EGE ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
AHMADREZA SADEGHINIARAKI EGE ÜNİVERSİTESİ DERİ MÜHENDİSLİĞİ
FAHTI AHMAD SALEM EGE ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI
MUKHTAR BEGİMBETOV EGE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SHAMSULHAQ AMİN EGE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
ARSALAN FARAMARZİ ASLİ EGE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
REZA DABBAGHZADEH EGE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
YOLCHU NASİB EGE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
NEGİN NOURİ EGE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
MOHSEN MAGHFERATİ NAYEBİ EGE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
AIDİN MANAFFAR EGE ÜNİVERSİTASİ ULUSLAR ARASI İLİŞK.
NARKİZA İSMAGULOVA EGE ÜNİVERSİTASİ ULUSLAR ARASI İLİŞK.
TİMUR KARRYBABAYEW EGE ÜNİVERSİTASİ ULUSLAR ARASI İLİŞK.
NASIM MAMEDOVI EGE ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
SURAY ORAZGYLYJOVA EGE ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ
MEHRAN GHAFFARI EGE ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
TINA BAHRAMI EGE ÜNİVERSİTESİ ASTRONOMİ VE UZAY BİLİM.
GHAZALEH ERSHAD EGE ÜNİVERSİTESİ ASTRONOMİ VE UZAY BİLİM.
SAHRA SADRAEI EGE ÜNİVERSİTESİ ASTRONOMİ VE UZAY BİLİM.
ARMİN ZAKERİ EGE ÜNİVERSİTESİ BAHÇE BİTKİLERİ
ROGHIYEH KHOUSH AKHLAGH EGE ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEK.
ASHRAF HAMZAH ALI ALI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
NEGİN NAHALI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİV
ELSİD HASMEGAJ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK.
ŞAVKAT HALLIYEV ERCİYES ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
GADAM JORAYEV ERCİYES ÜNİVER SİTESİ FEN FAKÜLTESİ
TİMUR PATULLAYEV ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
SÖHBET GURBANMIRADOV ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
HAMED FARSIANI ESKİŞEHİR OSMANG. ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
SEVDA SOLTANI ESKİŞEHİR OSMANG. ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
ALAA ALQUDWA ESKİŞEHİR OSMANG. ÜNİV. ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
AYTEN RZA ESKİŞEHİR OSMANG. ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMED A.ABDULSAHEB ESKİŞEHİR OSMANG.ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TUGULDUR BATSUKH ESKİŞEHİR OSMANG. ÜNİV. ULUSLARARASI İLİŞK.
BAKARI HAMISI MWANZORI ESKİŞEHİR OSMANG. ÜNİV. FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
TZANSOU GKEMPRO ESKİŞEHİR OSMANG.ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ASHRAF HAMZAH ALI ALI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AISE CHOUSE MEMET GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
DANA AYDIN GAZİ ÜNİVERSİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
AHMED ABDULSALAM GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HOORMEHR NAZARİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EBRU KÖS GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
BADER ALBARAZİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
M. SABAGH SHARABATI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
DANA A. ADNAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
HÜSSAM SHEHABI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
KHALED WARASNHE HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
KÜBRA GÖÇER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ BÖL.
POURMAND MAJID HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
ALI FAROOQ HUSAIN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
IMANI MAJID HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HEMBERTO COELLO HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MISAGH MASTALI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AYTEN RZA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ BAGHERİ ZONOUZ HACETTEPE ÜNİVERSİTE İÇ MİMARLIK VE TASARIM
AHMADREZA SADEGHINIARAKI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
ANAR SEVDIMALIYEV HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
HYDYROVA SIRZAMAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
OĞUZ KARAMAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
CEYHUN TARQULIYEV HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
KADIR CAN ALKAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
MEHMET BEZİRGAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİ VE BELGE YÖN.
BEGENCH JUMAYEV HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞK.
ALİ ALIYEV HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ
ÖZGÜL MAZLUM HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HACETTEPE ÜNİVERSİTE
NEDA MONTAZERI SHALG HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
MILAD FATHI ACHACHELO HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
OGULCENNET ŞAMADOVA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
IGOR CHELOV HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ BÖL.
RIZAN BASRAWI İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
ELİZAVETA MELNİCOVA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AHMAD WAFA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
NWENİ SHWE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
DİLYAFRUZ SULTANOVA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
SERA NUR AKÇAKAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SALTANAT MAMMADOVA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
FARİD SAFAROV İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
AIDIN MANAFFAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
FUAD IBRAHİMOV İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
FIKRAN MAULANA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
OGULCAN AÇİLOWA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSPANYOL DİLİ VE EDEBİYATI
MOHAMMAD AL KHATEEB İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. ELEKTRONİK HABER.MÜH.
J.MOHAMMAD HASAN SULEMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ZUHRAJAN HUDASHUKİROVA İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GOLDEN NADİMİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. MİMARLIK BÖLÜMÜ
M.SABAGH SHARABATI İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
SEMA KAYA KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
SEMA KAYA KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. ECZACILIK ÜNİVERSİTESİ
ALISHERDZHON SATTOROV KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. ECZACILIK ÜNİVERSİTESİ
RIZAN BASRAWI KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. ELEKTRONİK MÜH.
ABDELMAJID ABDELLATIF KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. ELEKTRONİK MÜH.
DİVERİ DAVİTADZE KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. İKTİSAT
KAMRAN SALAMLI KARADENİZ TEKNİK ÜNİV.
ESHREF SERKEROV KARADENİZ TEKNİK ÜNİV.
JOHN MATHERS KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
SEMA KAYA KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. OKUL ÖN.ÖĞ.İ.Ö.
PINAR SÖNMEZ KAFKAS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
NİKHAT BİNATOV KAFKAS ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
EBRU KÖS KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
GÖKNUR DAVGAN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAK.
MİLA AKHMEDOVA KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAK.
GÖKNUR DALGAN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAK.
SEMA KAYA KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ SBF-FİZYOTERAPİ VE REHAB
CANAY ÇAM KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ SBF-SAĞLIK YÖNETİMİ
CAN ÇAM KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
YUNİS RZA KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
CHYNGYZ ORAZALİEV KİLİS 7 ARALIK ÜNİV. İŞLETME BÖLÜMÜ
RONALD İNNOCENT OGALI KİLİS 7 ARALIK ÜNİV. İŞLETME BÖLÜMÜ
THOKOZANİ NDANGA KİLİS 7 ARALIK ÜNİV. İŞLETME BÖLÜMÜ
FERİD QASİMOV KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AYTAN RZA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SEVDA SOLTANI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
S. BEIKMOHAMMADIGHAREHS KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
JIHAD AKRAA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BETÜL METE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ERVİSA SULMİNA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
ELBRUS TAZHIBAEV KOCELİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
ZHAVLON KHAMIDOV KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
JASURBEK ARTYKBAYEW KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
HADI KEIVANI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
NARKİZA İSMAGULOVA MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AIHEMAITIJIANG MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
OZLEM APTI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
FULYA YAPAR MARMARA ÜNİVERSİTESİ KUKUK FAKÜLTESİ
DENİZ SATIR MARMARA ÜNİVER SİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
FATEMEH FARSHIDKIA MARMARA ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ ÖNLİSANS
ROGHIYEH KHOUSH AKHLAGH MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEK.
MERVE ARSLAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
FATMA KOSKA MARMARA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
KAKABAY ATABALLIYEV MARMARA ÜNİVERSİTESİ ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
ROUJİN AKBARİ HAMED MARMARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ROUJİN AKBARİ HAMED MARMARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
TOHID TAMADDONI GAMECHI MARMARA ÜNİVERSİTESİ SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
HAMED ABBASZADEH MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
MOHSEN MAGHFERATİ NAYEBİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROĞRAMCI.
AMİR SALAR MOHEBBİ SAATLOU MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROĞRAMCI.
NIHAT ALISHLI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
HAMİDREZA GHASEMZADEH MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME  BÖLÜMÜ
ALISHER HUDAYKULIEV MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME  BÖLÜMÜ
RUHULLAH YARMADELEN MARMARA ÜNİVER SİTESİ İŞLETME ENFORMATİĞİ
YLYAS OWLYAKULYYEV MARMARA ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞL.
NURCAN AKTAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTA.
HAKAN BEZİRGAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK
AIDIN MANAFFAR MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
FARAZ BADALİ NAGHADEH MARMARA ÜNİVER SİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
KAMRAN AFANDİYEV MARMARA ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
ARMIN ZAKERİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
BAYU DEWANGGA MARMARA ÜNİVERSİTESİ FİZK ÖĞRETMENLİĞİ
TİNG Lİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
MEHRAN GHAFFARİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIM
SEMA KAYA NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERBLİNA NİKSHİQİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
HAMED FARSIANI ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
ABDUL RASHID ALHASSAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
FARİBA ESLAMİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. FİZYOTERAPİ
SEMA KAYA ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
SOHEİL PANAHİAZAR ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BEYAN JUMAA ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
MAHMAUD ZİADA ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AYDIN MANAFFAR ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AYTEN RZA ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
BABAK KHALİLZADEH ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. REHBERLİK VE PSİK.DAN.
JALE GASIMOVA ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
TALGAT BOLATOV ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BENOVŞEABDULLAYEVA PAMUKKALE ÜNİVERS. TIP FAKÜLTESİ
HOOR MEHR NOZARI ASMBARZ PAMUKKALE ÜNİVERS. VETERİNER FAK.
IULIA ŞEVCENCO PAMUKKALE ÜNİVER S. BİLGİ VE BELGE YÖN.
PINAR SÖNMEZ RİZE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
JENNET JUMAYEVA RİZE ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
SEVDA SOLTANİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
QASIMOV FERİOL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ALIZAD MOHSEN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SEMA KAYA SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ESRA NİHAL TOGRU SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ZAFER AWADİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
GOKNUR DAVGAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ
AHMED ABDULSAHEP SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FERİD ALİZADE SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. EKONOMETRİ BÖL.
TZANSOU GREMPRO TRAKYA ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
GUNÇA KURBANOVA TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
IULIA ŞEVCENCO TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
BERNA NASUF TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM – TERCÜMANLIK
ROVSEN CEFERON ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SULEYMAN ATAYEV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
TIMUR SALBAYEV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
SELMA NEDZHMI NEDZHID YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
JULİA ŞEVCENCO YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
TZANSOU GKEMPRO YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
GÖKNUR DAVGAN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
SHOHRUH POLATBAYEV YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. ELEKTRONİK HABER.MÜH.
ARMİN KHADEM ANSARİ YILDIRIM BEYAZIT İNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İLYAS GASİLOV YILDIRIM BEYAZIT ULUSLARARASI İLİŞK.

Website: