Metropol Eğitim Kurumları 2011-2012 Gurur Tablosu

Metropol Eğitim Kurumları’nın bünyesinde ve desteğiyle 2012 YÖS sınavları, 2012 YÇS  ve 2012 SAT sınavlarına, aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilerin üniversitelere kabullerinde kullanılan diğer uluslararası sınavlara katılan öğrencilerimizin 2011 – 2012 eğitim öğretim döneminde kazandıkları üniversiteler & bölümler aşağıdaki listede yer almaktadır.

Öğrencilerimiz;
56 TIP  Fakültesi,
33 Diş Hekimliği Fakültesi,
12 Eczacılık Fakültesi,
134 Mühendislik Fakültesi,
22 Hukuk Fakültesi …

ve toplamda

448 farklı kontenjana

yerleşmişlerdir.

Ayrıca, 2012 yılında  Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı 2011 yılındaki gibi merkezi olarak (ÖSYM tarafından) yapılmamasına rağmen  öğrencilerimizin % 99′unun üniversitelere yerleşmesi bizi ayrıca gururlandırmıştır. Tüm öğrencilerimize hayatlarının geri kalanında da başarılar diliyoruz.

Adnan Menderes Üniversitesi

Muhsın Mohamed

Tıp

Alvı Juandı

Fen- Edebiyat Fakültesi

Magsat Muhanov

Bilgisayar Programcılığı

Mırcavad Almusavı

İktisat

Elçin Yusifov

İktisat

Afyon Kocatepe Üniversitesi

Yashar Safari

Metalurji Mühendisliği

Shirin Geranmayeh

Beslenme ve Diyetisyenlik

Armin Dejangfard

Beslenme  ve Diyetisyenlik

Ahi Evran Üniversitesi

Vahablı Orxan

Uluslararası ilişkiler

Akdeniz Üniversitesi

Fatıma Ehsana

Tıp

Benyamin Ansari

İnşaat Mühendisliği

Hülya Esatoğlu

Okul Öncesi Öğretmenliği

Ahmadtaha Mamdovh

Turizm İşletmeciliği

Rauf Alıyev

İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı

Ogüldöndi Atashova

Fotoğraf

Aksaray Üniversitesi

Serkan Sabrioğlu

Makine Mühendisliği

Azer Paşazade

Maden Mühendisliği

Rufana Mehdiyeva

İnşaat Mühendisliği

Gulnara Achilova

Çevre Mühendisliği

Marjen Babyeva

İngilizce Dili ve Edebiyatı

Ommadova Maral

Matematik

Mona Safarkhani

Sınıf Öğretmenliği

Jahan Jorayeva

Okul Öncesi Öğretmenliği

Hasiyet Jurayeva

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Amasya Üniversitesi

Ahrar Mamedov

Elektronik Teknolojisi

Nurahmet Resulov

Biyoloji

Hasiyet Jurayeva

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Jahan Joreyeva

Okul Öncesi Öğretmenliği

Fatma İlk

Muhasebe ve Vergi Uygulaması

Ahrar Mamedov

Elektronik  Mühendisliği

Anadolu Üniversitesi

Hakan Sabahtın Alı

Eczacılık

Sharmin Salehi

Endüstri Mühendisliği

Aryan Najafi

Kimya Mühendisliği

Mohamad Samo

Kimya Mühendisliği

Jwan Barkat

Kimya Mühendisliği

Oktay Nabıollahı

Fizik

Alev Ceren Açıkgöz

Sosyoloji

Tala javarherian

Maliye

Hatice Aydın

Uluslararası İlişkiler

İsmihan Uyar

Uluslararası İlişkiler

Davlat Hursandbekov

Uluslararası İlişkiler

Derya Nur Biçer

Uluslararası İlişkiler

Gulıstan Hydrova

Uluslararası İlişkiler

Lachyn Tulıyeva

Uluslararası İlişkiler

Arlınd Mehmetı

Çalışma ekonomisi

Gulshat Jaroyeva

İşletme

Emel Genç

İşletme

Behnam Holıshyarıv

İşletme

Yağız Yalçın

İşletme

Mohamad malhem

Konaklama işletmeciliği

Shima Shakouri

Sinema ve Tv

Merlın yudzhel

İşitme Engelliler

Göknur Ertemel

İşitme Engelliler

Shadi Alyasin

Türk Dili ve Edebiyatı

Arazgül Allabardiyewa

İngililzce Öğretmenliği

Arash mohammadı

Rus Dili ve  Edebiyatı

Ankara Üniversitesi

Zarıfa Abdullayeva

Tıp

Pınar Uçkun

Tıp

Faraj Abdullayavev

Tıp

Aylın Bayramova

Tıp

Bahador Gaderi

Tıp

Aytan Rıza

Diş Hekimliği

Amir Ebrahimi Khosroshahi

Diş Hekimliği

Ata Mirza Mohammadi

Diş Hekimliği

Hamed Farsıanı

Diş Hekimliği

Danesh Ghahraman

Diş Hekimliği

Ghazal Pourmand

Eczacılık

Salar Alipour Nikmanesh

Eczacılık

Faraz Meshkımıavaghı

Eczacılık

Amaneh Erfanmanesh

Veterinerlik

Erfan Ostovan

Veterinerlik

Behnaz Alirezai

Veterinerlik

Neda Pilevaryan

Veterinerlik

Arıan Khodkar

Jeoloji  Mühendisliği

Omer F Majeed

Jeoloji  Mühendisliği

Shoeıl Panahıazar

Jeoloji  Mühendisliği

Arman Monshizadeh

Ziraat Mühendisliği

Elnaz Montazam

Gıda  Mühendisliği

Emel Genç

Peyzaj Mimarlığı

Tzancnsou Gkempro

Hukuk

Meltem akcharla

Hukuk

Tzancnsou Gkempro

Hukuk

Funda Konar

Hukuk

Lale Aydın

Hukuk

Umıdzhon Satıbeldıev

İşletme

Cumali Boran

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Amin Karimi

Radyo ve Tv

Furkan Barakalı

Radyo ve Tv

Hamidreza Mirzakhanlou

Turizm

Hesam zarekarı

Matematik

Armin Djengfard

Sosyoloji

Zına HMohammmed

Türk Dili ve Edebiyatı

Fatıma Ehsan

Türk Dili ve Edebiyatı

Yasin Aslan

Türk Dili ve Edebiyatı

Samaneh Asl Agayani

Türk Dili ve Edebiyatı

Ismıhan Uyar

Türk Dili ve Edebiyatı

Simge altundemir

Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatı

Poya Nazifi

Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatı

Okan Aksu

Zihin Engelliler Öğretmenliği

Derya Nur Biçer

İtalyan Dili ve Edebiyatı

Basel Malhem

Tarih

Oktay Nabıollahı

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

Gıgıt Kasap

Sanat Tarihi

Eren Altıntaş

Sağlık Kurumları Yöneticiliği

Vahid Mirdar

Arkeoloji

Mohammad  Mofidi

Su Teknolojisi

Hadı Emamı

Bitki Koruma

 

Başkent Üniversitesi

Seray Yazgan

Tıp

Jehan Sukraan

Diş Hekimliği

Tina Forgani

Diş Hekimliği

Ayla Khanmohammadı

Diş Hekimliği

Farbod Mahfozı

Diş Hekimliği

Tala Javaherian

Diş Hekimliği

Batman Üniversitesi

Serdar İsmetullayev

Jeoloji Mühendisliği

Bartın Üniversitesi

Annas Ramı

İnşaat Mühendisliği

Rejep Agöyliyev

Makine Mühendisliği

Manzura Durdıyeva

Sosyal Öğretmenliği

 

Beykent Üniversitesi

Hadi Parvin

Bilgisayar Mühendisliği

Mojgan Gaffari

İnşaat Mühendisliği

Siavosh Hosseınzadeh

Lojistik Mühendisliği

Nazgol Rasoul Pour

Sinema ve Tv

Bilecik Üniversitesi

Mohammed FA Wahed

Elektrik Mühendisliği

Bilkent Üniversitesi

Eilye Solouk

Genetik

Tala Javaherian

Genetik

Maria Öner

İç Mimarlık

Boğaziçi Üniversitesi

Ibnu Avıandı

Elektrik Mühendisliği

 

 

Bülent Ecevit Üniversitesi

Ayla Khanmohammadı

Diş Hekimliği

Celal Bayar Üniversitesi

Fevzi Çakmak

Bankacılık ve Finans

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Joma Thabet

Tıp

Samer Al-

Bilgisayar Mühendisliği

Gıgıt Kasap

Ziraat Mühendisliği

Vıncent Otıeno

Uluslarası İlişkiler

Batyr Myranov

İngilizce Öğretmenliği

Çukurova Üniversitesi

Sahar Safari

Gıda Mühendisliği

Mahsa Nasiri

Hukuk

Esra Magbouli

İşletme

Dicle Üniversitesi

Nergis Hasn

Tıp

Ahmet Taramsy

Tıp

Alan Hasse

Diş Hekimliği

Bünyamin Birgül

Veterinerlik

Waseem Ahmad Sidioui

Makine Mühendisliği

Nevriye Yusuf

Turizm İşletmeciliği

Naghı Culazade

Uluslarası İşletmecilik (İng)

 

Dokuz Eylül Üniversitesi

Mohemed Muafak M. Ali

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Negın Nourı

Jeoloji Mühendisliği

Eılyar Solouk

Metaurji ve Malzeme Mühendisliği

Meltem Akcharla

Hukuk

Kamil Önder

Turizm İşletmeciliği

Derya Nur Biçer

İşletme

Samaneh Pakravan

İktisat

Halil Çavuşoğlu

Uluslarası İlişkiler

Nida Çopur

Sınıf Öğretmenliği

Rana Yazar

Felsefe

Dumlupınar Üniversitesi

Dovlet janbayev

Jeoloji Mühendisliği

Ege Üniversitesi

DErdzhan Mehmed

Tıp

Aylin Bayramova

Tıp

Elnaz Montazam

Tıp

Aytan Rıza

Tıp

Faraj Abdulayev

Diş Hekimliği

Zarıfa Abdullayeva

Diş Hekimliği

Pınar Uçgun

Diş Hekimliği

Nozima Mamasaliyeva

Ebelik

Saıda Djepbarova

Ebelik

Saıda Djepbaova

Ebelik

Amir Ebrahimi

Eczacılık

Hesam Zarekari

Elektrik Mühendisliği

Gıgıt Kasap

Ziraat Mühendisliği

Haleh Oveysi

İnşaat Mühendisliği

Timur Tagiev

İnşaat Mühendisliği

S Amin

İnşaat Mühendisliği

Pouya Nazifi

Tekstil Mühendisliği

Axıanmuxınuer

Biyoteknoloji Mühendisliği

Yourtay Seyedi

Radyo ve Tv

Zhalı G Amırkhızı

Radyo ve Tv

Maysa Rahmanova

Matematik

Amırhosseın Azadbeh

Matematik

Neda Pilehvaryan

Kimya

Baran Esmaeili

Kimya

Jwan Barkat

Fizik

Behnam Hooshyari

Biyoloji

İsmihan Uyar

Sosyoloji

Gizem Gürbüz

Sosyoloji

Yasin Aslan

Uluslarası İlişkiler

Derya N Biçer

Halkla İlişkiler

Moustafa Zanulabdeen

İktisat

Sasan Moshirabadi

İktisat

Funda Konar

İktisat

Sımge altundemir

İktisat

Alına Savcenco

İktisat

Mohammed Habdeh

İşletme

Marııa Chaharynska

İşletme

Jhila Ghanbarzad Amirkhizi

Sinema ve Tv

Betül Köksal

Radyo ve Televizyon

Basel Malhem

Gazatecilik

Mohamad Malhem

Gazatecilik

Göknur Ertemel

Halkla ilişkiler

Zeynep Nur Alacalı

Bilgisayar ve Teknoloji Öğretmenliği

Farzad Molaeı

Amerikan Dil ve Edebiyatı

Farbod Mahfozı

Su Ürünleri Mühendisliği

Laçyn Açylova

Süt Teknolojisi

Mehmed Hasan

Zootekni

Erciyes Üniversitesi

Bektur Boronbekov

Diş Hekimliği

Bünyamin Birgül

Veterinerlik

Tala Javaherıan

Beslenme ve Diyetisyenlik

Funda Konar

Beslenme ve Diyetisyenlik

Mohammed Wahed

Mimarlık

Nergis Hasan

Maliye

Erzincan Üniversitesi

Abdırahım Alı Adan Hassan

Hukuk

Mohammed Basır Hassan

Hukuk

Aykurban Myennıkolava

Sınıf Öğretmenliği Lisans

Alısherhamrayev

Büro Yönetimi ve Yönetici

Erzurum Atatürk Üniversitesi

Neda Pilevaryan

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Elham Alavi

Anestezi

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Anwar Alashoar

Tıp

Zarifa Abdullayeva

Tıp

Fatma Çiçekdağı

Hemşirelik

Sevda Feghi

Ebelik

Salar Nafe

Bilgisayar Mühendisliği

Anas Banaga B Hassan

Elektrik Mühendisliği

Mohamad Samo

Elektrik Mühendisliği

Soheıl Panahıazar

Elektrik Mühendisliği

Gizem Gürbüz

Endüstri Mühendisliği

Esra Magbouli

Endüstri Mühendisliği

Ali Amani

Endüstri Mühendisliği

Mohammed F A Wahed

Elektrik Mühendisliği

Hakan Sabahtın Alı

Endüstri Mühendisliği

Samaneh Pakravan

Endüstri Mühendisliği

Faraz Meshkımıavaghı

İnşaat Mühendisliği

Amaneh Erfanmanesh

İnşaat Mühendisliği

Pouya Nazifi

İnşaat Mühendisliği

Mehran Ghaffari

İnşaat Mühendisliği

Hesam Zarekarı

Makine Mühendisliği

Hatice Aydın

Kimya Mühendisliği

Mohammed Alhelou

Mimarlık

Emin Malikov

İktisat

Serkan Eren Sabrioğlu

İşletme

Lachyn Tulıyeva

İşletme

Ilyas Kazanova

İşletme

Sepideh Bayat

İşletme

Seul Lee

Uluslarası İlişkiler

Burak B Özçelik

Uluslarası İlişkiler

Bpardjı Abubakar

Matematik ve Bilgisayar Bilimleri

Behnam Hooshyari

Biyoloji

Alev C Açıkgöz

Biyoloji

Yulya Zakharova

Türk Dili ve Edebiyatı

Yasemin Moral

Sınıf Öğretmenliği

Fırat Üniversitesi

 

 

Mohammad Jobarah

Tıp

Ahmed Ha El  Taramsy

Tıp

Jwan Ali

Fizik

Mustafa Jumaa

Bilgisayar Mühendisliği

Rafael Awad

İnşaat Mühendisliği

Dur E S Mariyum

Turizm ve Otelcilik

Gazi Üniversitesi

Bahaor Gaderi

Tıp

Abdulkader Ousta

Tıp (İng.)

Ahmed Abuzır

Tıp (İng.)

Mohammed Alakhras

Diş Hekimliği

Ayad Aziz

Diş Hekimliği

Dana Adnan

Eczacılık

Hajar Kaıssounı

Eczacılık

Beste Atlı

Sağlık Bilimleri

İlkay Edip

Kimya

Mecit Bütün Osman

İktisat

Hamrad Eshaghi

Türk Dili ve Edebiyatı

Gaziantep Üniversitesi

Abdullah Hamawya

Tıp

Sadık Kanı O

Tıp

Abdullah Mohamed

Diş Hekimliği

Akbar Jabarov

Gebze Üniversitesi

Sadık İbrahim Mohammed

Bilgisayar Mühendisliği

Gümüşhane Üniversitesi

Galına Kalıstratova

İşletme

Shadovlet Ballıyev

Makine  Mühendisliği

Nasıba Yusupova

Gıda Mühendisliği

Hacettepe Üniversitesi

Nebah Tahrim

Tıp

Suhail Baradia

Tıp (İng.)

Salar Alipour

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Sasan Moshirarabadi

Bilgisayar Mühendisliği

Eren Altıntaş

Jeoloji Mühendisliği

Mehran Ghaffari

Jeoloji Mühendisliği

Faraz meshkimiavaghi

Kimya Mühendisliği

Hesam Zarekari

Maden Mühendisliği

Soheil Panahiazar

Maden Mühendisliği

Nazımoa Mamasaliyeva

Maliye

Pınar Uçgun

Uluslarası İlişkiler

Seydı Sahın Akgul

Bilgi ve Belge Yönetimi

Simge Altundemir

Bilgi ve Belge Yönetimi

Funda Konar

Sosyal Hizmet

Rawnag Nayyef

Matematik Öğretmenliği

İsmihan Uyar

Biyoloji  Öğretmenliği

Göknur Ertemel

Okul Öncesi Öğretmenliği

Haleh Oveysi

Alman Dili ve Edebiyatı

Jhila Ghanbarzad Amirkhizi

Fransız Dili ve Edebiyatı

Ceren Alev Açıkgöz

Fransız Dili Öğretmenliği

Sena Aliasghari

Görsel Sanatlar

İnönü Üniversitesi

Mohammad Kıtana

Tıp

Okan Aksu

Diş Hekimliği

Moustafa Zanulabdeen Albayatı

Diş Hekimliği

Rawnao Nayyef

Hukuk

Menzer Hasanlı

Kimya Mühendisliği

Malkhaz Antadze

Uluslarası İlişkiler

Faeis Fathurrahman

Matematik

İstanbul Medipol Üniversitesi

Elmina Caferova

Eczacılık

İstanbul Üniversitesi

Canberk Kızılağaçlı

Tıp

Farj Abdullayev

Tıp

Ata Mirza Mohammadi

Tıp

Aylin Bayramova

Tıp

Aytan Rıza

Tıp

Zarifa Abdullayeva

Tıp

Vasıb Osmanovı

Tıp (İng.)

Hamed Farsıanı

Diş Hekimliği

Ahzada Muradavo

Ebelik

Kübra Demir

Sağlık Bilimleri

Okna Aksu

Tıbbı Görüntüleme Teknikleri

Farzad Shams

Eczacılık

Pınar Uçgun

Hukuk

Muhammed Jamal Majed

Hukuk

Farzad Shojaei Badr

Endüstri Mühendisliği

Mohammed Deeb Habdeh

Elektrik Mühendisliği

Zafarjan Ahmedova

Jeoloji Mühendisliği

Alireza Ghesemifard

Jeoloji Mühendisliği

Naji Vahedi

Orman Mühendisliği

Gıgıt Kasap

Orman Mühendisliği

Sehfı S Akgül

Orman Endüstrisi Mühendisliği

Alıreza moslemı

Çevre Mühendisliği

Babak Beladı

Su Ürünleri Mühendisliği

Mıran Mohammad

Su Ürünleri Mühendisliği

Hakan Sabahtın Alı

Deniz Ulaştırma Mühendisliği

Vladimir Cara

Jeofizik Mühendisliği

Tımurbek Davletov

Basın ve Yayın

Yourtay Seyedi

Radyo ve Tv

Osman Demirel

Hukuk

Nuralı Busakov

Hukuk

Yasin Ayvacı

İktisat

S Amin

İktisat

Marıa Chaharynska

İktisat

Anujın Yondonjamst

İktisat

Yunis Rza

Maliye

Yasin Aslan

İletişim

Ismıhan Uyar

Kamu Yönetimi

Elshan Mogtader

Uluslararası İlişkiler

Samira Jalalinia

İşletme Yönetimi

Zeyneıp Chasan

Biyoloji

Vıtalın Chıor

Matematik

Oktay Nabıollahı

Fizik

Neslişah Eskiyapan

Fizik

Banu Erol

Uçak Teknolojisi

Hamad Sazavar

Biyoloji

Esen Dıyar İbrahim

Türkçe Öğretmenliği

Zehra Üstün

Sınıf Öğretmenliği

Sevil turker

Türk Dili ve Edebiyatı

Simge Altudemir

Türk Dili ve Edebiyatı

Jhila Ghanbarzad Amirkhizi

Tarih

Dıana askarova

Latin Dili ve Edebiyatı

Pouya Nazifi

Latin Dili ve Edebiyatı

Arian Khodkar

Otomobil Teknolojisi

Edrıs Ilyas

İlahiyat

Farbod Mahfozı

İlahiyat

Mona Safarkhanı

Süs Bitkileri

İstanbul Teknik Üniversitesi

Fateh Khan Nasir

İnşaat Mühendisliği

Ahmed H Abdarazeg

Bilişim Sistemleri Mühendisliği

Farzad shams

Uçak Mühendisliği (İng.)

Mohammad R E Habıbullah

Uçak Mühendisliği

Alı Sabrı Leflef

Mimarlık (İng.)

Rana Imam

Mimarlık (İng.)

Sümeyya Karament

Maliye

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi

Afife Osmanova

Elektrik Mühendisliği

Karabük Üniversitesi

Shirin Geranmayeh

Fizik tedavi ve Rehabilitasyon

Karadeniz Teknik Üniversitesi

Ata Mirza Mohammadi

Diş Hekimliği

Kamolıddın Zhalalov

Diş Hekimliği

Hayide Ishıl

Eczacılık

Hanny Amanta

Endüstri Mühendisliği

Hafızh Fıthra

Jeoloji Mühendisliği

Jennet Jumayeva

Rehberlik ve Danışmalık

Dastan Japar

İşletme

Jennet Jumayeva

Okul Öncesi Öğretmenliği

Karaman Üniversitesi

Cem Burak Erdem

Kamu Yönetimi

Kırıkkale Üniversitesi

Nermin Rzaxanova

Tıp

Anwar Yousef Asaad

Tıp

Fatma Çiçekdağı

Hemşirelik

Funda Konar

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Baran Esmaeili

İnşaat Mühendisliği

Abdullah Khaled Awwad

İnşaat Mühendisliği

Ismıhan Uyar

Endüstri Mühendisliği

Muhammed Nassar

Elektrik Mühendisliği

Alev Ceren Açıkgöz

Uluslararası İlişkiler

Salar Fathımogadam

Hukuk

Suray Orazgylyjova

Matematik

Kilis Yedi Aralık Üniversitesi

Noha Younes

İnşaat Mühendisliği

Arazgeldi Bahriyev

İşletme

Kocaeli Üniversitesi

Zarıfa Abdullayeva

Tıp

Jwan Barkat

Bilgisayar Mühendisliği

Oday D A DAbboor

Elektrik Ve Haberleşme Mühendisliği

Dıeu B G Francelin

Çevre Mühendisliği

Gulnar Yagshymyradova

Mimarlık

Jale Huseynova

Maliye

Tala Javaherian

Uluslarası İlişkiler

Mamodou Dıalla

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Marmara Üniversitesi

Amırhosseın Azadbeh

Hemşirelik

Saıda Djepbarova

Hemşirelik

Hatice aydın

Hemşirelik

Ata Mirza Mohammadi

Eczacılık

Nuralı Busakov

Sağlık Yönetimi

Ayazada  Muradova

Acil yardım

Canberk kızılağaçlı

Endüstri Mühendisliği

Farzad shams

Makine Mühendisliği

Sohrab Hosseını

Makine Mühendisliği

Najı Vahedı

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Myuzgyan Emurla

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Banu Erol

Turizm ve Seyahat İşletmeciliği

Hakan Sabahtın

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Naghı Culazade

Radyo ve Tv

Asal Malekoltajari

Basın ve Yayın

Sına Pourrasoul

Televizyon ve Gazetecilik

Osman Demirel

Hukuk

Meltem Akcharla

Hukuk

Cansu Kabaosmanoğlu

Uluslararası İlişkiler Siyaset Bilimi

Zafarjan Ahmedov

Maliye

M Furkan Zeyrek

İşletme

Vıtalı Chıor

Matematik

Dıana Askarova

Fizik bilgisi Öğretmenliği

Tylla Gozel

Türk Dili ve Edebiyatı

Sevil Turker

Türk Dili ve Edebiyatı

Shıma Jabık

Alman dili ve Edebiyatı

Mıryam Fedaıl ısmael

Sosyoloji (İng.)

Alıreza Poodratchı

Zihinse Engelliler Öğretmenliği

Rozhin M Hassim

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği

Romina Pars Nia

Moda Tasarımı

Sepide Sadr Kheradmand

Moda Tasarımı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Azmi Shommas

Uluslararası İlişkiler

Mersin Üniversitesi

Fathı Ahmed Salem

Tıp

Samaneh Pakravan

Anestezi

Yakup keleş

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlığı

Jwan Ali

İngiliz Dil Bilimi

Muğla Üniversitesi

Toğrul Algayev

Jeoloji Mühendisliği

Serkan Qurbanov

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Vügar Süleymanlı

Turizm ve Otel işletmeciliği

Amil Esedli

Turizm ve Seyehat işletmeciliği

Baxtiyar Abbasov

İşletme

Namık Kemal Üniversitesi

Ali Kahiloğulları

Tıp

Alen Rasinlic

Hemşirelik

Tugrul Dınchturk

Bilgisayar Mühendisliği

Amaneh Erfanmanesh

İnşaat Mühendisliği

Osman Demirel

Makine Mühendisliği

Zeyneıp Chasan

Gıda Mühendisliği

Göknur ertemel

Çevre Mühendisliği

Habibe Chıkıtıta

Halkla İlişkiler

Niğde Üniversitesi

Ruslan Valıyev

İnşaat Mühendisliği

Sabina Mamedova

Kamu Yönetimi

Abdukmelik Abubeker

İktisat

Odtü

Sahand Absalan

Endüstri Mühendisliği

 

Neli Gagua

Psikoloji

Sevda Zohour Asl

Endüstriyel Tasarım

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Zarıfa Abdullayeva

Tıp

Ata Mirza Mohammadi

Tıp

Samira Ataei

Tıp

Ahmed Remzi

Tıp

Ahmed Mohammad

Tıp

Mukhsına Madalıev

Tıp

Zeynep Büşra Zengin

Tıp(İng.)

Nına farshıdıan

Diş Hekimliği

Neda Pilevaryan

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Sepide Sadr Kheradmand

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Sahar Safari

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Mehdi Taripour

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Ladan Aghl Ara

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Yasaman Mahmoudi

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

FaezEdebiyatıh Zabihollahi

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Mohsen Badri                              Optometri
Hanife M Gholizadeh

Optometri

Arman Monshizadeh

Veterinerlik

Mohammed Awesat

Veterinerlik

Rahmatulla Kholov

Bilgisayar Mühendisliği

Nader Amanollahi

Bilgisayar Mühendisliği

Mahsa Nasiri

İnşaat Mühendisliği

Mohammad Rajabi

Hukuk

Samaneh Asl Agayani

Hukuk

Tina Forgani

Psikoloji

Ahmet Abey

İşletme

Mukhamad Rıdwan

Matematik

Charıyar Gurbanov

Coğrafya

Mohammad Mofidi

İngilizce Öğretmenliği

Mahsa Mostafa Pour

Fransız Dili Öğretmenliği

Mahsa Bayrami

Arkeoloji

Pamukkale Üniversitesi

Anvar Alash

Tıp

Amaneh Erfanmanesh

İnşaat Mühendisliği

Samaneh Pakravan

Jeoloji Mühendisliği

Zeynep nurAlacalı

Gıda  Mühendisliği

Fatma Çiçekdağı

Sınıf Öğretmenliği

Ahmet Arı

Sınıf Öğretmenliği

Sakarya Üniversitesi

Oday Dabboor

Tıp

Suray Yhtıyarova

Ebelik

May Akra

Bilgisayar Mühendisliği

Yorkın Latıpov

Bilgisayar Mühendisliği

Bımo Wıcaksono

Elektrik  Mühendisliği

Alısher Bekmuradova

Metalurji ve Malzeme  Mühendisliği

Bünyamin Birgül

İnşaat Mühendisliği

Arad Tarkhan

Turizm İşletmeciliği

Selçuk Üniversitesi

Dılfuza Uzhalılova

Gıda Mühendisliği

Jeric Magiasang

Matematik

Süleyman Demirel Üniversitesi

Azızullah Pır Nazar

Tıp

S. Hamidullah

Elektrik  Mühendisliği

Fatma İlk

Sağlık yönetimi

Gulalek Kochekova

Maliye

Emre Coşkun

İktisat

Hemragul Ereshova

İktisat

Almos Jumaniyazov

İktisat

Ogulgozel Owezowa

Uluslararası İlişkiler

Trakya Üniversitesi

Hakan Sabahtın Alı

Makine Mühendisliği

Farhad Ishmumınov

Turizm İşletmeciliği

Mıryam f Ismael

Uluslarası ilişkiler

Ilyas Atahanov

İktisat

Eluada Zgjani

İktisat

Uludağ Üniversitesi

Sohrab Hosseını

İnşaat Mühendisliği

Gıgıt Kasap

Biyosistem  Mühendisliği

Amıl eıranov

İktisat

Dövran Ernazarov

İşletme

Javid Masumi

Uluslararası İlişkiler

Yıldız Teknik Üniversitesi

Canberk Kızılağaçlı

Mimarlık

Murad Aliyev

Mimarlık

Edrıs İlyas

Bilgisayar Mühendisliği

Osman Demirel

İnşaat Mühendisliği

Zafarjan Ahmedov

İnşaat Mühendisliği

Faraz Meshkimiavaghi

İnşaat Mühendisliği

Negin Nouri

Endüstri Mühendisliği

Farzad Shams

Makine Mühendisliği

Shoeil Panahiazar

Makine Mühendisliği

Ibnu Avıandı

Gemi ve İşletme Mühendisliği

Vladimir Cara

Gemi ve İşletme Mühendisliği

Vıtalı Chıor

Gemi ve İşletme Mühendisliği

Najı Vahedıgharehchopogh

Gemi ve İşletme Mühendisliği

Gasımov Islam

İktisat

Meltem Akcharla

İşletme

Gonul Alkhalıdı

Matematik

Alireza Moslemi

Şehir ve Bölge Planlama

Mehran Ghaffari

Şehir ve Bölge Planlama


Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Malvına Elezı

Tıp

Aryan Najafı

Tıp

Jehan Shukraan

Tıp

Merjen Isayeva

Hukuk

Alisher Kurbanov

Makine Mühendisliği

Ziaoulrahman Sedi

Elektronik ve Haberleşme

Muhammed Gurban

İktisat

Ikbal Saracevic

Uluslararası İlişkiler

Mona Safarkhani

Türk Dili ve Edebiyatı

Samoeni Albanalopolis

Uluslararası İlişkiler

Yüzüncü Yıl Üniversitesi

Şamuhamet Bahlıyev

Tıp

Mahmoud Halloush

Tıp

Sufyan Ghnımat

Tıp

Shahrzad Bakhtıarı

Diş hekimliği

Reza Alilou

Diş hekimliği

Erfaneh Salehi

Diş hekimliği

Forouzan Salehi

Diş hekimliği

Neda Pilevaryan

Diş hekimliği

Nasrin Khanedan

Diş hekimliği

M Maruf Devletzade

Diş hekimliği

Amaneh Erfanmanesh

Veterinerlik

Javan Ramo

Jeoloji Mühendisliği

Cuma Babageldi

Mimarlık

 


Website: