Metropol Eğitim Kurumları 2012-2013 Gurur Tablosu

2012-2013-gurur-tablosu

Metropol Eğitim Kurumları’nın bünyesinde ve desteğiyle 2013 YÖS sınavları, 2013 SAT sınavları ve aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilerin üniversitelere kabullerinde kullanılan diğer uluslararası sınavlara katılan öğrencilerimizin 2012 – 2013 eğitim öğretim döneminde kazandıkları üniversiteler & bölümler aşağıdaki listede yer almaktadır.

Öğrencilerimiz;
155 TIP Fakültesi,
49 Diş Hekimliği Fakültesi,
29 Eczacılık Fakültesi,
312 Mühendislik Fakültesi,
51 Hukuk Fakültesi,
230 İktisadi İdari Bilimler Fakültesi..

ve toplamda

1256 farklı kontenjana

yerleşmişlerdir.

Ayrıca, 2013 yılında öğrencilerimizin % 98′inin üniversitelere yerleşmesi bizi ayrıca gururlandırmıştır. Bu başarıyı gösteren tüm öğrencilerimizi kutluyor ve hayatlarının geri kalanında da başarılar diliyoruz.

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK MİMARLIK
YUNI MULIA FİZİK
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
YASAMAN KASHI GOLZARI TIP
BASEM B.N.DHAIR TIP
HİLAL UYSAL TIP
DOGUHAN NAZLI TIP
MAHMOUD N.I SKAIK TIP
RUMEYSA KARA TIP
MENLI MAŞALOVA TIP
FARAH AHMED MOHAMED TIP
YOUSEF HUSSEIN TIP
ABDIRAHMAN HASSAN IBRAHIM MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
VIAN  MOUSTAFA GIDA MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
MONIR OWDA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İN)
ENES EVCİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AHMED M. FATİH NALBNTLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ALI BURAK UCAR ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
SAMAN MADADI ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
URAL SAPAROV ULUSLARARASI TİCARET ve FİNANSMAN
HAKAN DİLBER İŞLETME ( İÖ )
SUHRAB BABAJONOV İŞLETME
ABDIFATAH ISMAIL İŞLETME
KAMANDAR ALİSOY SİYASET BİLİMİ VE  KAMU YÖNETİMİ
MOHAMMED HUSSEIN SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
ALINA ISSENGALIYEVA SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ(İÖ)
MAHMUD ŞAMİL ÇELİK SOSYAL HİZMET
ALI HUSEIN ABDULSALAM ALI HUSEIN ABDULSALAM SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
BEGENÇ YAZDURDYYEV OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
MERDAN DURDIYEV ORGANIK TARIM
AFYON ÜNİVERSİTESİ
FAEGHE MIRYUSEFIATA TIP
SEYED HOSSEIN TAHERNAZHAD MEKATRONIK MÜHENDISLIĞI
MAHSA ZARANDAZ MALZEME BILIMI VE MÜHENDISLIĞI
ARSHIYA ARBABI HARITA MÜHENDISLIĞI
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SİBEL AYLAR VETERİNERLİK
MERT ÇEKİÇ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
 
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK İKTİSAT
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
DENİZ AKALIN TIP
ABEER TALAL HAMZAH TIP
DENİZ AKALIN TIP
M. SALEH KARABBLI TIP
CAVITHAN AVEY TIP
AGHAMURAD BARKHUDARLI TIP
TIMUR TAGIEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALEXANDRA  KAMILOVA HUKUK
NIGAR ALIYEVA İKTİSAT
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK İKTİSAT
AZAMAT HAZRATKULOV İŞLETME
MADINA CHIGAYEVA ULUSLARARASI TİCARET
TIMUR TAGIYEV ULUSLARARASI TİCARET ve LOJISTIK
ALEXANDRA MELNIK UZAY BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ
ALISHER TURSONOV MAKİNE
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
BATYR CHARYYEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AGAMYRAT CHARIYEV HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
SAMAN MADADI HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
VEPA BAYLYYEV İKTİSAT
ARTYKOV BEGENDIK İŞLETME (İÖ)
DINARA KADYROVA MATEMATİK
MUSTAFA NAJIBULLAH İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
RAHAT CHARIYEVA BİYOLOJİ
AMASYA ÜNİVERSİTESİ
MR.SUKRI KHARENG MATEMATİK
ABDULKHAI BALTABAEV TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
MENGLI SHYHNAZAROVA REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ALISHER ZHUMALIYEV BİYOLOJİ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
LOKMAN ERDEM İŞLETME (İNGLİZCE)
ENES ERKOÇ SOSYOLOJİ
SİBEL GUNHAN TARİH
LALE AYDIN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
YASEMIN MORAL İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ANKARA ÜNİVERSİTESİ
NUR ILAYDA ALI IBRAHIM JARRAH TIP
ONUR ÖZER TIP
MAKSAT ARTYKOV TIP
İKRAM ALLAHVERDİYEV TIP
BERAT GÜNGÖR TIP
MAHMOUD N.S SKAIK TIP
BÜŞRA DUMAN TIP
ELŞAN HACIYEV TIP
AYDAN NOVRUZOVA TIP
HAMED SAZAVAR DİŞ HEKİMLİĞİ
YASHAR ABBASPOOR DİŞ HEKİMLİĞİ
TUBA ÜNZİLE ÖZKAN DİŞ HEKİMLİĞİ
HAMED SAZAVAR DİŞ HEKIMLIĞI
TIMUR TAGIEV ECZACILIK
HALEH OVEYSI ECZACILIK
BETÜL ATAKÜL ECZACILIK
M.SALIH KARABLLI ECZACILIK
MARYAM TAHBAZI ECZACILIK
SANYA MEHRBAN ECZACILIK
FAEZEH FARAJZDEH ECZACILIK
FARZAD SHOJAEI BADR ECZACILIK
REZA HEMMATZADEH ECZACILIK
ARMIN DEZHANGFARD ECZACILIK
TINA  ASGHARZADEH ECZANE HIZMETLERI
BUGRA YASİN SİMSEK VETERİNERLIK
FARZIN KHOSROZAD VETERINERLIK
SHIRIN PIRYAEI VETERINERLIK
REZA NOURIPOUR VETERINERLIK
RUMEYSA KARA HEMŞIRELIK
MAHDI TARIPOUR HEMŞIRELIK
SHADI HOURFAR ANESTEZI
IMAN İMANOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TARLAN YARIKHAH PEYZAJ MİMARLIĞI
ANDIA  BABRI NAGHADEH PEYZAJ MIMARLIĞI
ANAR BERK HAMŞİOĞLU JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
SHAN KHAZEI JEOLOJI MÜHENDISLIĞI
IMMAN JAMAL MAJED KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
İLKİN HÜSEYNLİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
FERRUX  HACIZADE SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
HALİL PAŞAYİĞİT HUKUK
MOUSTAFA ZANULABDEEN NAYYEF AL -BAYATI HUKUK
İBRAHİM YILDIRIM HUKUK
SUMEYYE VURAL HUKUK
ETKA GÜNDÜZ HUKUK
ELİF NUR BÖLEK HUKUK
ERTUĞRUL TIĞLI HUKUK
NURLAN SEFEROV HUKUK
NUREL EKBERLİ HUKUK
KHALED ZOUEIN HUKUK
ONURCAN ARMAN HUKUK
OMID HADDADZADEHHENDOU HUKUK
NEZRİN RESULZADE İKTİSAT
NİCAT EHMEDOV İŞLETME
TURQAN ELİZADE İSTATİSTİK (İÖ)
XAQAN DADAŞOV ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
NIGAR RZAGULIYEVA KAMU YÖNETİMİ
AYGÜN MÜFTELİYEVA SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİMİ
ENİS GÜLER SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ
SANAZ  AREFILALEH SAĞLIK KURUMLARI YÖNETICILIĞI
OLEKSANDR KUTUZAKI BİLGİSAYAR ÖĞRETİM VE TEKN. ÖĞRET.
HİLAL UYSAL ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
YUSUF AYLAR SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
EDA AL SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SEYMA NUR YUKSEL REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BETÜL TAFLI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MAHSHID MOSADDEGHI REHBERLIK VE PSIKOLOJIK DANIŞMANLIK
ELNUR HASANLI ASTRONOMI VE UZAY BİLİMLERİ
YOZLEM FILIZ HASAN ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
POUYA SOHRABNIA ASTRONOMI VE UZAY BILIMLERI
ZHALA VATANKHA MATEMATİK (İÖ)
YASHAR GHANINEZHADI AHARI FİZİK
KASRA GHAYOUR FIZIK
AMIN KARIMI BİYOLOJİ
JUNIED R. HAMIM BİYOLOJİ
GOLNAZ  EFTEKHARI MALEKI BİYOLOJİ
AHMAD SARAMI BIYOLOJI
ARSHIYA  ARBABI TOPRAK BILIMI VE BITKI BESLEME
OYA GÖRGÜLÜ KLASİK ARKEOLOJİ
RUFANA OJAKHVERDIYEVA TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI
YASEMİN MORAL TURK DİLİ VE EDEBİYATI
SEYEDEH AMENEH SEYED TORABI AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI
SVENJA LARA KÖPPEN ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
LEYLA FETELİYEVA ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
MAHMUT MOLLA ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
EMEL GENÇ ITALYAN DİLİ VE EDEBİYATI
ELİ ELİYEV JAPON DİLİ ve EDEBİYATI
AHMED HUZEYFE TAHTALI ARAP DİLİ ve EDEBİYATI
SEYED FARNIA FETRAT ESER KORUMA
AYTEKİN MEMMEDOVA MODA TASARIMI
REHİLE MAİLLİ MODA TASARIMI
DIANA LEVCHENKO MODA TASARIMI
SAMİR ELİYEV TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
ÜLVİ TARQULİYEV TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
FİDAN RZAYEVA TURİZM ve  OTEL İŞLETMECİLİĞİ
ABDELRAHMAN ELSAYED İLAHİYAT
ÖMER FARUK ERKAL İLAHİYAT
MUHAMMED ENES ERKOÇ RADYO, TELEVİZYON ve SİNEMA
ELDENİZ  MEMMEDLİ RADYO, TELEVİZYON ve SİNEMA
ESGER ESEDOV GAZETECİLİK
POUYA HOSSEIN ZADEH HALKLA İLİŞKİLER ve TANITIM
TANSU AVCI HALKLA İLİŞKİLER ve TANITIM
RESUL ALMEMMEDOV HALKLA İLİŞKİLER ve TANITIM
VÜSAL TARQULUYEV TURİZM ve SEYAHAT HİZMETLERİ
ARSLAN EMRAHOV TURİZM ve SEYAHAT HİZMETLERİ
FAHRİYE BANU DEMIRKILINÇ SOSYAL HİZMETLER
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
RAHMATZHAN YANABAYEV TIP
NUREL EKBERLİ TIP
MAGOMED ZUBAIROV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
AGAMYRAT AKJAYEV ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALI SADIGHISHAHIR PEYZAJ  MİMARLIĞI
NOVRUZA HAMZEYEVA HUKUK
ALLAHVERDI ABDULLAYEV HUKUK
TOĞRUL MUSAZADE KAMU YÖNETİMİ
AYSEL BEDELOVA EKONOMETRİ
MAYA ORMATOVA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
MAYAGOZEL PARDAYEVA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
NATO QUASIMOV SOSYOLOJİ
VEPA OVEZOV BİYOLOJİ
ILKIN ABBASZADE ZİRAAT  TEKNOLOJİSİ
JEMAL NARKULIYEVA BİLGİ ve  BELGE YÖNETİMİ
SHAHLA MOLOUDI TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
MAHYM RUSTAMOVA DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ
ATILIM ÜNİVERSİTESİ
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK HUKUK
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ
SHERZOT HASANOV İŞLETME
SHUHRAT HOJANEPESOV MEKATRONİK
SHAHLO JORAYEVA PAZARLAMA
BARTIN ÜNİVERSİTESİ
CHARY NEPESOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DAYANACH  ACHILOV ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
HANIMANA ORUCOVA İKTİSAT (İÖ)
SUHRAB JUMAKULIYEV İŞLETME (İÖ)
SERDAR ATAYEV FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
ALIMJAN UMIROV TARİH(İÖ)
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
REZA NOURIFAR VETERINER
AVA  NOURIFAR MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK
BAYBURT ÜNİVERSİTESİ
YUSUF AYLAR SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
SALAR NAJAFI BAHADOR İNŞAAT MÜHENDISLIĞI
NILOUFAR RANJDOUST CHORSI İÇ MIMARLIK
EMRE YÖRÜK HUKUK
FARRIN BAHAR MODA TASARIMI
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
MOHAMMED SALAMA MAKİNE ve İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
RUMEYSA HATICE YIĞIT İŞLETME
BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
ARMİN FARZİNİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZHALA HASILI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ABDURRAHMAN İHTİBAR ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ
OSAYD F.M AYYASH ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MAHMOUD ABDALLA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HANI HASAN MOHAMMAD İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALDILA W.FATAWA İKTİSAT
MUHAMMED G. FAWWAZ MATEMATİK
AYNA  ATAJANOVA TARİH
ISHDOVLET BAZAROV BANKACILIK ve SİGORTACILIK
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
ARMIN FARZINI ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SHAHAB FARDHAL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MURAT BABAZADE İŞLETME
SEUNG HUNCHİ CHOİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLATİF ÇELEBİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
ERCAN AKYAR TIP
BURAK AKYAR TIP
FARZAD SHOJAEI TIP
BASEM B.N. DHAIR TIP
PEGAH REZAEI TIP
M. SALIH KARBLLI TIP
IZALDIN MOHAMED IZALDIN IZALDIN TIP
HİLAL UYSAL TIP
DOGUHAN NAZLI TIP
MAHMOUD N.S SKAIK TIP
NAGIBULLAH M.SHAD MAN KHAN TIP
MOHAMMAD WASIM POPAL TIP
MUAD YOUNIS TIP
MAHMOUD N.I.SKAIK TIP
KHALED KOLLI DİŞ HEKİMLİĞİ
RAEIN ABBASZADEH DİŞ HEKİMLİĞİ
RAED AL ATTAR ELEKTRİK–ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
OSAMA Q.M SALAMA BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ANASS ALHILALI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KÜBRA YURTALAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OMAR ABU SAUA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MEKAN YHTYYAROV İKTİSAT(İÖ)
ALINA ISSANGALIYEVA İKTİSAT(İÖ)
RAZİ CEMİLZADE İŞLETME(İÖ)
AZIZZHON NORKUZIEV ÇALIŞMA EKONOMISI VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
YUSUF AYLAR SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
SİBEL AYLAR SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
BUĞRA YASIN SİMSEK DENİZCİLİK İŞLETMELERİ YÖNETİMİ
MOHAMMAD SHAFI MOHAMMAD SHARIF KİMYA TEKNOLOJİSİ
CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
NUREL EKBERLİ İŞLETME
ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ
DENİZ AKALIN TIP
GUDRAT MAMMADOV TIP
HİLAL UYSAL BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ERDAL GEOMATİK  MÜHENDİSLİĞİ
MEHMED RAFI MEHMED GIDA  MÜHENDİSLİĞİ
SAYE POURZADEH GILANI BİLGİSAYAR  PROGRAMCILIĞI
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
ERCAN AKYAR TIP
BURAK AKYAR TIP
NATALIA  NASKIDASHVILI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SAMAN SHAHAB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ENSAR ÇELİK ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AYHA SEFEROV İKTİSAT
JALE VETENHA MATEMATİK
SAMAH ALI M.KHALAF BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
DINARA HODJAEVA BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK HUKUK
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
ERCAN AKYAR TIP
YASAMAN KASHI GOLZARI TIP
GUDRAT MAMMADOV TIP
BURAK AKYAR TIP
NU ILAYDA ALI IBRAHIM TIP
AMIR SALAR GHAFARI DİŞ HEKİMLİĞİ
SHIRIN ROOHANI DİŞ HEKIMLIĞI
REZA NOURIPOUR MAKINE MÜHENDISLIĞI
ZUHEYIR HUSSO İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DİLBER HAKAM KHALO İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MAHBOOBULLAH HAJI MOHAMMAD ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SARAHI COELLO İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
HYDYR AMANMURADOV EKONOMETRİ(İNG)
DİCLE ÜNİVERSİTESİ
HÜSEYİN DURMAZ TIP
ALI MOUHAMED ABDELMONEIMOLHA TIP
M.SAID KHAZNAWI DİŞ HEKİMLİĞİ
AZIZ  AHMEDOV DİŞ HEKİMİ
BERIA ALMALLA MIMARLIK
BAYIZEDE ARLINE HUKUK
KHALID FARHAN TARLA BİTKİLERİ
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
YUSSUF ABDULLA FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON
SAMAN ASLANI MADEN MÜHENDİSLİĞİ
ISMAIL FATHULLAH BIN MOHD YUSOF BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
DOOLATBEK YSABAEV İKTİSAT(İNG)
ROBIA  AVJI MÜTERCİM-TERCÜMANLIK
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
NUR ILAYDA ALI IBRAHIM JARRAH TIP
MADINA PİRİMKULOVA HEMŞİRELİK
BUĞRA YASİN ŞİMŞEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
LEYLA AHISKALI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
AZAMAT  ZYYADYLLAYEV ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HAMZA AABIDI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
PAŞA İSMİHAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NECİP GÜNERİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ABDULBASIT MOHAMMAD SİYASET BİLİMİ ve ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MUHAMMED ZABİTOĞLU MALİYE
OGULBAYRAM IBRAGIMOVA KAMU YÖNETİMİ
LUDDIER CHILAMBO SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
YAGUB YAGUBLU İNGİLİZ  DİLİ ve EDEBİYATI(İÖ)
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
NUR İLAYDA  JARRAH TIP
NAJIBULLAH ENAYATULLAH BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SAEB ALQUDWA ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HİCHAM MESSAOUDI ELEKTRIK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMAD FIEROUZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DURDONA IBROKHIMOVA TURİZM VE OTEL İŞLETMECİĞİLİĞİ
JENNET JUMAYEVA MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMASI
ATAHAN CHARYYEV LOJISTIK
EGE ÜNİVERSİTESİ
ONUR EGEMEN TIP
FARZAD SHOJAEI BADR TIP
BURAK AKYAR TIP
TIMUR TAGIYEV TIP
M. SALEH KARABBLI DİŞ HEKİMLİĞİ
ERCAN AKYAR DİŞ HEKİMİ
SHIRIN ROOHANI HEMŞIRELIK
FERUZA BAHADIROVA EBELİK
SHADI HOURFAR EBELIK
YASAMAN KASHI GOLZARI PEYZAJ MİMARLIĞI
TZCIHAN KRALOGLOU MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
MARYAM ABBASZADEH İNŞAAT MÜHENDISLIĞI
ANNIWA XIALAFUDING GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMAD KAJAJAH KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
NİCAT NAĞIYEV SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MAHMOUD A.I BADER SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
IHLAS NEDIROV SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SINA POURRASOUL SARDORİ DERİ MÜHENDİSLİĞİ
SEYED FARAZ NABAVI DERI MÜHENDISLIĞI
SAMAN MADADI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İKRAM ALLAHVERDİYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
LARA SVENJA KÖPPEN ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
ILLYA SOPNYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER((İÖ)
NIGAR RZAGULIYEVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER((İÖ)
YAĞMUR ÜNAL ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FATİH ÇİÇEKDAĞI ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
AYNUR BAYRAMOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İMAN İMANOV İKTİSAT
MURAD HACIZADE İKTİSAT
XANIM İSMAYILOVA İKTİSAT
OMID ABDUL WAHAB İKTİSAT
ERTUĞRUL ERKOÇ İKTİSAT
SERHEN YAZGHAN İKTİSAT (İÖ)
ERKAM SEVİNDİ İKTİSAT(İÖ)
KEVINE TÜZİN İKTİSAT(İÖ)
LACHYN ACHYLOVA BİLGİSAYAR ve ÖĞRT. TEKN.ÖĞRETMENLİĞİ
SHAN KHAZEI ASTRONOMI VE UZAY BILIMLERI
YASHAR GHANINEZHAD ASTRONOMI VE UZAY BILIMLERI
DIROK HASAN MATEMATİK
YASSER KHARROBAT FİZİK
SEYED HOSSEIN TAHERNAZHAD FIZIK
BABAK FARAJI DIZAJI FİZİK
OYA GÖRGÜLÜ SOSYOLOJI
TARLAN YARIKHAH RADYO, TELEVIZYON VE SINEMA
YUSUF AYLAR RADYO,TELEVİZYON ve SİNEMA
ARAD BAGHERPOOR RADYO,TELEVİZYON ve SİNEMA(İÖ)
ENES EVCİ RADYO,TELEVİZYON ve SİNEMA
ALEXANDER KLISHIN GAZETECİLİK
KÜBRA YURTALAN GAZETECİLİK
AHMED M. FATİH GAZETECİLİK
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK GAZETECİLİK
SANYA MEHRBAN REKLAMCILIK
ARSHIYA ARBABI REKLAMCILIK
SANAZ AREFILALEH HALKLA İLIŞKILER ve TANITIM
AYSUN DALBASTI HALKLA İLİŞKİLER ve TANITIM(İÖ)
ENSAR ÇELİK HALKLA İLİŞKİLER ve TANITIM
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
AYDAN NOVRUZOVA TIP
M.SALIH KARABLLI TIP
IZALDIN MOHAMED IZALDIN TIP
MERYEM AVŞAR VETERNERLİK
SONDOUS MASRI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HALİL YAKIŞAN MEKATONİK MÜHENDİSLİĞİ
NECİP GÜNERİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ
MOHAMED AHMED ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYGUL ANNAYEVA HUKUK
HUMAY ORAZGYLYJOVA TURİZM ve SEYAHAT HİZMETLERİ
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
FAEGHE MIRYOUSEFIATA TIP
SEYED HOSSEIN TAHERNAZHAD MEKANIK MÜHENDISLIĞI
AVA NOURIFAR METALURJI VE MALZEME MÜHENDISLIĞI
MAHDI TARIPOUR HEMŞIRELIK
TARLAN SABAMEHR ORTOPEDIK
REZA NOURIFAR BIYOLOJI
MAHSHID MOSADDEGHI TIBBI LABORATUVAR TEKNIKLERI
MAJID RAJABIGHAREHVERAN TIBBI LABORATUVAR TEKNIKLERI
 
FIRAT ÜNİVERSİTESİ
REHİLE HAQVERDİYEVA TIP
ADAM JARBOU TIP
ELGİN MEMİŞOV YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GÜLNAR FERMANLI BİYOMÜHENDİSLİK
ABDURRAHMAN YASIR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
PROPAT MADSOLAE FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
KEVIN TUZIN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GAZİ ÜNİVERSİTESİ
ALI SADIGHISHAHIR DİŞ HEKIMLIĞI
ABULIMITI MAIERHABA DİŞ HEKİMLİĞİ
SADIGHISHAHIR ALI DİŞ HEKİMLİĞİ
MANSOUR AMRO DİŞ HEKİMLİĞİ
JABER FADY S.S ECZACILIK
YAKAN AMIN ECZACILIK
ALIBOUR  MOHAMED ECZACILIK
SEVDA ZOHOURASL BESLENME VE DIYETETIK
MASRI SONDOUS ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ
SONDOUS MASRI ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ
ALSADAWI MOHAMED İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NAJIB AULIA  AINUN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SHAKEYEWA GULUMININA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SEYED TORABI SEYEDEH AMENEH REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
REŞİD ABDULLAYEV TIP
NECİP GÜNERİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
ELIF GUNERI PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve REHBERLİK
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
NUREL EKBERLİ DİŞ HEKİMLİĞİ
MUAIYED NESARULLAH ATAULLAH İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MAGOMED ZUBAIROV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
GÜLNAR FERMANLI TIP
ÇAĞATAY ATASEVER ULUSLARARASI İLİŞKİLER
 
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
AHMAD FADIL JOAN TIP (İNG)
CEYRAN YUSİFBAYLİ TIP
KELTOUMA NOUAH TIP
SHAHAB FARDHAL DİŞ HEKİMLİĞİ
SHUKRI MOHAMUD JAMA DİŞ HEKİMİ
NADER SAMADYAN ECZACILIK
DIPANNITA BISWAS ECZACILIK
REZWAN SIDDIQUEE ECZACILIK
EBRU ORHAN BESLENME ve DİYETETİK
YASAMIN AYDIN FİZYOTERAPİ ve REHABILITASYON
HUSEIN H.HUSEIN FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON
YASAMAN KASHI GOLZARI ODYOLOJI
ZULFIYA CHARYYEVA HEMŞİRELİK
MHD  KHAIR ABOU SHAAR DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ
ATAHAN CHARYYEV İLK ve ACİL YARDIM
BİLAL SEIF BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ARMIN FARZİNİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BASEL BASHIR ELEKTRİK–ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DANIA SHAKAR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EZIZMYRAT MYRADOV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
AYSHAN GURBANALIYEVA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
MALAK OSAM A.W SALIHI İÇ MİMARLIK ve ÇEVRE TASARIMI
SALEH OVEYSI İÇ MİMARLIK ve ÇEVRE TASARIMI
OSAMA  ALSAWADA NÜKLEER ENERJİ MÜHENDİSLİİĞİ
TUĞBA TEKİNTAŞ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
YASEMIN AYDIN GIDA MUHENDİSLİĞİ
AHMED M. FATİH NALBNTLI JEOLOJİ MÜHENDİSLİSLİĞİ
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ(HİDROJEOLOJİ)
YASHAR GHANINEZHADI FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
IMMAN JAMAL MAJED KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
HALİL PAŞAYİĞİT HUKUK
MAKSAT ARTYKOV HUKUK
ASGAR ASADOV HUKUK
OBYDA AL-HOUSNI HUKUK
İBRAHİM YILDIRIM HUKUK
IGOR CHELOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İNGİLİZCE)
RASHİD ABDULLAYEV İKTİSAT
ULVİ TARQULİYEV İKTİSAT (İNG)
ANAR BERK HAMŞİOĞLU İŞLETME (İNG)
NİJAT AHMEDOV İŞLETME (İNG)
AYGÜN MÜFTELİYEVA MALİYE
NURANE FEYZİYEVA MALİYE
TANSU AVCI MALİYE
TURGAN ALİZADA MALİYE
GULRUKH YUSUFKHUJAEVA MALİYE
ILLYA SOPNYEV İSTATİSTİK
SEYED FARNIA FETRAT SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
HALİL PAŞAYİĞİT SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
YUSUF AYLAR SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
NIGAR RZAGULIYEVA SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
EMİL MAHARRAMOV BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ
SERDAR ATAYEV SAĞLIK İDARESİ
FARGANA OMARLİ SAĞLIK İDARESİ
HAY-CHAGHATAY ATASEVAR SOSYOLOJI
MUHAMMED ENES ERKOÇ SOSYOLOJİ
YAĞMUR ÜNAL TARİH
SEYEDEH AMENEH SEYED TORABI BİYOLOJİ
BETÜL ATAKÜL İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRET.
EBRU ORHAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
EDA AL SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
LANCHYN  ACHYLOVA BİLGİSAYAR ve ÖĞRETİM TEKN.ÖĞRETMENLİĞİ
RABIA KAYA OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
SİBEL GÜNHAN ÇOCUK GELİŞİMİ
FAHRİYE BANU DEMİRKILINÇ REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BETUL TAFLI REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DAANIŞMANLIK
MADINA  ANNAMUHAMEDOVA AMERİKAN KÜLTÜRÜ ve EDEBİYATI
GOLNAZ  EFTEKHARIMALEKI İNGİLİZCE MÜTERCİM-TERCÜMANLIK
TUĞÇE ESEN İNGİLİZ DİLİ ÖĞRETMENLİĞİ
RUFANA OJAKHVERDIYEVA İNGİLİZ DİLİ ve EDEBİYATI
ENES EVCİ ALMAN DİLİ ÖĞRETMENLİĞİ
YAĞMUR ÜNAL ALMANCA MÜTERCİM-TERCÜMANLIK
HASAN DURMUŞ ALMANCA MÜTERCİM-TERCÜMANLIK
KÜBRA YURTALAN ALMANCA MÜTERCİM-TERCÜMANLIK
SAMAN MADADI ALMAN DİLİ ve EDEBİYATI
ARAD BAGHERPOOR FRANSIZCA MÜTERCİM-TERCÜMANLIK
SİBEL AYLAR FRANSIZCA MÜTERCİM-TERCÜMANLIK
YASEMIN MORAL ALMANCA MÜTERCİM-TERCÜMANLIK
YUSUF AYLAR FRANSIZCA MÜTERCİM-TERCÜMENLİK
VUQAR BABAJAN TERCÜMANLIK
DIANA LEVCHENKO AİLE VE TÜKETİCİ BİLİMLERİ
HAMED SAZAVAR AKTÜERYA BİLİMLERİ
ERTUĞRUL ERKOÇ AKTÜERYA BİLİMLERİ
SENAN ABBASOV TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
FİDAN RZAYEVA TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
BUKET KARAMAN SAHNE,GÖSTERİ SANATLARI ve TASARIMI
MAJID RAJABIGHAREHVER TIBBİ RABORATUVAR TEKNIKLERİ
FAEZEH FARAJZADEH TIBBI DÖKÜMANTASYON
KHAGAN DADASHOV MAKİNE
HARRAN ÜNİVERSİTESİ
M. EMİN İNCE TIP
CEMİL GÜLSEVER TIP
BASEM DHAIR TIP
HİTİT ÜNİVERSİTESİ
MERYEM OSMAN MOHAMUD GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ABDIKADIR SHEIKH MUHUMED İKTİSAT
MIVE NURIYEVA BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
EMAD KHATIP TIP
YOUSEF HUSSEIN TIP(TÜRKÇE)
ELIZA MURATBEKOVA DİŞ HEKİMİ
RÜMEYSA KAYA ECZACILIK
ABDULRAZZAQ  HALLAK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NECİP GÜNERİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ALAN AHMAD İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ
ATAGELDI DURDIYEV GIDA MÜHENDİSLİĞİ
DAVUD ACHILOV HUKUK
SURAY KADYROVA İŞLETME
ZHALA VATANKHA MATEMATİK
SIRATULLOI FATKHULLOZODA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
SUHRAB ORUNOV İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
MAHSA ZARANDAZ BAGHERI DİŞ HEKİMLİĞİ
KIANA SAFARZADEGAN DİŞ HEKİMLİĞİ
İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
ABDURRAHMAN İHTİBAR ELEKTRİK ve ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ)
ARMIN FARZİNİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TURARBEK  ANUARBEK ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
MD SAJJUD HOSSAIN SAJU ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
WAHIED ULLAH HEDAYATULLAH HEDAYATULLAH MADEN MÜHENDİSLİĞİ
NADER SAMADYAN UZAY MÜHENDİSLİĞİ
SEVDA JAFARZADEH KONTROL MÜHENDISLIĞI
SHAN SHEN CHOI ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLATİF ÇELEBİ ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL UZDENOV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
CANSU ARSLAN TIP
BERAT GÜNGÖR TIP (CERRAHPAŞA)
ELŞEN HACIYEV TIP (CERRAHPAŞA)
FAEZEH FARAJZADEH ECZACILIK
ANDIA BABRINAGHADEH VETERINERLIK
MARAM SABIR HEMŞİRELİK
FERUZA BAHADIROVA HEMŞİRELİK
SANAZ AREFILALEH HEMŞIRELIK
FERİD YAQUBBEYLİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YASAMAN KASHI ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MUNTHER K.T. ABUHASANEIN JAMALAT ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
RAEİN ABBASZADEH JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
NEDİM TÖR JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
TAN ERTAHAN ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
NUR İLAYDA ALI IBRAHIM JARRAH HUKUK (İÖ)
EDA AL HUKUK (İÖ)
NURİYE ZİYADE HUKUK  (İÖ)
MİNA MENEKŞE HUKUK
ESGER ESEDOV İKTİSAT( İÖ)
EMİL RZAYEV İKTİSAT (İNGİLİZCE)
REŞİD ABDULLAYEV İKTİSAT
İMAN İMANOV İKTİSAT
KARİNA ÇAĞLAYAN İKTİSAT
NİCAT EHMEDOV İŞLETME (İNGİLİZCE)
BABEK ZEYNALLI İŞLETME
SAMİR ELİYEV İŞLETME
ALİREZA GAHAFFARİ İŞLETME
BETÜL TAFLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ELTON MEMMEDOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HALİL PAŞAYİĞİT SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
ILAYDA ELGUN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İKRAM ALLAHVERDİYEV SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
LARA  SVENJA  KÖPPEN ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
NIGAR RZAGULIYA KAMU YÖNETİMİ
MARİA SIDROVA BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ
KÜBRA YURTALAN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
YUSUF AYLAR SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
KARİNA İSLAMOVA ÜSTÜN ZEKALILAR ÖĞRETMENLİĞİ
TUĞBA TEKİNTAŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
HATİCE KÜBRA EROĞLU ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
NEZRİN RESULZADE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ÖMER MEMMEDOV ÇAĞDAŞ TÜRKÇE LEHCELERİ
ANASTASYA GYURSOY AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI
YASHAR GHANINEZHADI AHARI ASTRONOMI VE UZAY BİLİMLERİ
SEMİH ALLAHVERDİ SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
SALVA ASMA ALGILANI MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
PERİZAT BAĞYTEK KYZY BİYOLOJİ
FATİH ÇETİNDAŞ FİZİK
GÖKÇE BAYSAL SOSYOLOJİ
ÇAĞATAY ATASEVER SOSYOLOJİ
BUKET KARAMAN İLETİŞİM FAKÜLTESİ
NIMA POURRASOUL DERİ TEKNOLOJİSİ
İBRAHIM ŞEHY ZAHİR RADYO, TELEVİZYON ve  SİNEMA
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK RADYO ve TELEVİZYON ve SİNEMA
SİBEL AYLAR GAZETECİLİK
SONDOUS MASRI GAZETECİLİK
SAMAN MADADI GAZETECİLİK
BABAK OSTADI RADIOTRAPY
RUMEYSA KARA İLAHİYAT(İNGİLİZCE)
BASEM B.N.DHAIR İLAHİYAT(İNGİLİZCE)
ŞEYMA NUR YÜKSEL İLAHİYAT (İÖ)
ELİF NUR BÖLEK İLAHİYAT
AHMET HUZEYFE TAHTALI İLAHİYAT
SHAN  KHAZEI TURIZM
MAJID RAJABIGHAREHVERAN TIBBI LABORATUVAR TEKNIKLERI
SERHEN YAZGHAN SULAMA TEKNOLOJİSİ
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
IZALDIN MOHAMED IZALDIN IZALDIN TIP
M.SALIH KARABLLI TIP
HİLAL UYSAL TIP
TINA ASGHARZADEH DİŞ HEKIMLIĞI
İBRAHİM ŞEHY ZAHİR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SEVDENUR BAS SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SONDOUS MASRI SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
SEYED HOSSEIN TAHERNAZHAD TURİZM
İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
WIJANGGA BAGUS  PANULAT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
RUKİYE AYDIN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
MUHAMMAD ZAIM M. HAŞIM FİZYOTERAPİ ve  REHABLİTASYON
AHMED MUKTAR  HUSSEIN BİLGİSAYAR MUHENDİSLİĞİ
RAHMAN NEPESOV ELEKTRIK –ELEKTRONIK MÜHENDİSLİĞİ
AHMAN NEPESOV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CHARY NEPESOV İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
SHAHNİYAZ NEPESOV İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
TZCIHAN KRALOGLOU TIP
FAEZEH FARAJZADEH TIP
ELNAZ MANAVIAZAR TIP
ANDIA BABRINAGHADEH TIP
RAHILA HAQVERDIYEVA TIP
BUĞRA YASİN ŞİMŞEK DİŞ HEKİMLİĞİ
AMIN KARIMI DİŞ HEKİMLİĞİ
YASAMAN KASHI GOLZARI DİŞ HEKİMLİĞİ
ENİS GÜLER DİŞ HEKİMLİĞİ
FAEZEH FARAJZADEH DİŞ HEKIMLIĞI
PAYAM ARASHNIA DİŞ HEKIMLIĞI
ANDIA BABRINAGHADEH DİŞ HEKIMLIĞI
ELNAZ MANAVIAZAR DİŞ HEKIMLIĞI
MARYAM ABBASZADEH DİŞ HEKIMLIĞI
NEZRIN RESULZADE DİŞ HEKİMLİĞİ
RAHILA HAQVERDIYEVA DİŞ HEKİMLİĞİ
SAMIR ELIYEV DİŞ HEKİMLİĞİ
BUGRA YASIN SİMSEK ECZACILIK
EDA AL ECZACILIK
OYA GÖRGÜLÜ ECZACILIK
FAEZEH FARAJZADEH ECZACILIK
ELNAZ MANAVIAZAR ECZACILIK
AYSAN HAMZEHVI HEMŞIRELIK
NURSELI ENIÇ HEMŞİRELİK
FERID YAQUBBEYLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FERID MEMMEDOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TALAT TURAN YAPAR BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
IMAN IMANOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KEMRAN NOVRUZOV ELEKTRİK ve ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YASHAR GHANINEZHADI AHARI ELEKTRİK ve ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UMAR MIFTAH FAUZI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
OYA GÖRGÜLÜ MİMARLIK
SEDI GURBANAV İÇ MİMARLIK
REHMAN EHMEDOV MİMARLIK
FERIDE RUSTEMOVA MİMARLIK
HASAN ALHUSSEIN MİMARLIK
KAAN ERDAL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
POUYA SOHRABNIA İNŞAAT MÜHENDISLIĞI
ARSHIYA ARBABI İNŞAAT MÜHENDISLIĞI
NECDET ÖZGÜMÜŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ŞEHRIYAR AGAZADE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SAMIR ELIYEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELGIN MAMIŞOV MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ERDAL DENİZ ULAŞIM MÜHENDİSLİĞİ
BUGRA YASIN SİMSEK DENIZ ULASIM MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUD ŞAMİL ÇELİK HUKUK
NURLAN SEFEROV HUKUK
AYGUN MUFTELIYEVA ULUSLARARASI İLİŞKLER
ORKHAN MIRZEKHANLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AUGANBYEK ALDAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ZAID SEFRIOUI İKTİSAT
ORKHAN MIRZEKHANLI İKTİSAT
EMIL MEHERREMOV İKTİSAT
ULVAN HESİMLI İKTİSAT
KEMRAN NOVRUZOV İŞLETME
REHMAN EHMEDOV İŞLETME
ULVAN HESİMLI İŞLETME
ŞEHRIYAR AGAZADE İŞLETME
KEMRAN NOVRUZOV MALİYE
ULVAN HESİMLI MALİYE
EMIL MEHERREMOV ÇALIŞMA EKO. ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
MAHMUD MAHMUDOV DİŞ TİCARET
KEMRAN NOVRUZOV İST. Ve BİLG. BİLİM
XEYALE ISGENDEROVA İST. ve BİLGİ BİLİM
SEDI QURBANOV BİLGİSAYAR ve TEKNOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
NURSELI ENIÇ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
XEYALE ISGENDEROVA SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
MBALENHLE AL TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
YASEMIN MORAL SINIF ÖĞRETMENLIGI
SEDA DOĞAN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
GULCHEKHRA ABDURAIMOVA İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
SEDA DOĞAN REHBER EĞİTİM ve PSK.DNŞ
XEYALE ISGENDEROVA REHBER ve PSK. DANIŞMANLIK
BETÜL BOZAN REHBERLİK VE PSK. DANIŞMANLIK
YUSUF AYLAR PDR
SEDI GURBANAV SOSYOLOJİ
AYSAN HAMZEHVI BIYOLOJI
MERVE GAMZE GÖZÜAÇIK BİYOLOJİ
ULVAN HESİMLI HALKLA İLİŞKİLER ve REKLAMCILIK
FEHRIM ALAHVERDIYEV HALKLA İLİŞKİLER ve REKLAMCILIK
ŞEHRIYAR AGAZADE GEMI İNŞAAT ve GEMİ MAK.
KEMRAN NOVRUZOV GEMİ İNŞ. GEMİ MAK.
ELGIN MAMIŞOV GEMİ İNŞ. GEMI MAK.
KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ
ALYM HOJJIYEV HEMŞİRELİK
ABDULBASHIR NOR MUHAMMAD İŞLETME
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
BUĞRA YASİN ŞİMŞEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
NECİP GÜNERİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
IBRAGIM RAJAPOV MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
EDA AL HUKUK
AHMED M.FATİH NALBNTLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
EBRU ORHAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
FAHRİYE BANU DEMİRKILINÇ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ALINA ISSENGALIYEVA İŞLETME
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
ŞAHLO BALTAYEVA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
FERQANE ÖMERLİ ÇOCUK GELİŞİMİ
ELIFE GUNERI REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MAKSAT DURDYYEV MATEMATİK
YUSUF ZİYA KAYA İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
SEDA DAĞAN İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
MELİHA ŞABANİ BESLENME ve DİYETETİK
HÜLİYA SEVİN HEMŞİRELİK
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
SERDAR SUNMAN TIP
DENİZ AKALIN TIP
EMAD ABDULGHAFFAR MAWLWI DİŞ HEKİMLİĞİ
RAEİN  ABBASZADEH DİŞ HEKİMLİĞİ
FAEGHEH MIRYOUSEFIATA DİŞ HEKIMLIĞI
ROZA KURBANOVA EBELİK
MOHAMMED RAJAB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HATİCE AYDIN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED ENES ASFOUR ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TUBA ÜNZİLE ÖZKAN MİMARLIK
HİLAL UYSAL MİMARLIK
SEZER ALİ MİMARLIK
MEHMED RAFI MEHMED ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MADINA SEIDOVA ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MUAIYED NESARULLAH ATAULLAH İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMED KHALAF İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUNTAER ALLASASMEH KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
PERİZAT BAGYTBEK KYZY KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
BİRDZHAN AHMED KİMYA  MÜHENDİSLİĞİ
NUREL EKBERLİ HUKUK
AYLİN KRALOĞLU HUKUK
TUBA DOĞAN HUKUK
WALEED NOORUDDİN FATHUDDIN İŞLETME
MOHAMED AMINE SOUIDI FİZİK
TZEMİLE KORUOK OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
KUBRA DEMİR TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI
MAME DJIBRIL SAMB İNGİLİZ  DİLİ ve  EDEBİYATI
KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
NECİP GÜNERİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARSLAN MAMEDOV GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
FATMA AHAMUD TIP (İNGİLİZCE)
BERAT GÜNGÖR DİŞ HEKİMLİĞİ
ARMIN DEZHANGFARD ECZACILIK
BETÜL TAFLI FİZYOTEREPİ VE REHABİLİTASYON
TUBA ÜNZİLE ÖZKAN BESLENME VE DİYETETİK
MARAM SABIR HEMŞİRELİK
BİRCAN SARAÇ HEMŞİRELİK
RUMEYSA KARA EBELİK
ONUR CAN ARMAN DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ
OMID BAZZAZ DİŞ PROTEZ TEKNOLOJISI
TUĞBA TEKİNTAŞ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
ONUR ÖZER ELEKTRİK VE ELEKTRONIK MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
İZALDİN AZİZ İSMAİLOĞLU ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
SERDAR SUNMAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KEREM GÜL ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SERDAR SUNMAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
VALİD MOHAMMADI MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMAD ATAULLAH MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SALVA ALGILANI BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE)
PERİZAT BAĞYTEK KYZY KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ROYA SAEI KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
IBRAHIM YILDIRIM HUKUK (İÖ)
HALİL PAŞAYİĞİT HUKUK (İÖ)
NURİYE ZİYADE HUKUK
AHMED HUZEYFE TAHTALI SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MAHMOUD SKAIK SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
SACHIKO KUBRA ARAS İKTİSAT (İNGİLİZCE)
KAAN ERDAL İŞLETME ENFORMATİĞİ (ALMANCA)
MYRAT ESENOV İŞLETME (İÖ)
BURAK ŞALE İŞLETME
NURTEN MALKOC İŞLETME
NARGIZ İBRAHİMOVA İŞLETME
FURKAN ATALAH SERMAYE PİYASASI
MADINA CHIGAYEVA DİŞ TİCARET
MEHMET İSLAMOĞLU SPOR YÖNETİCİLİĞİ
AYHAN ŞAHİN ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
RABIA KAYA OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
YASAMIN AYDIN PDR
YASEMIN MORAL ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
MAHMUT ŞAMİL ÇELİK SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE)
DİLA NAZ  KELEKÇİ SANAT TARİHİ
SEMİH ALLAHVERDİ TAKI TASARIM
RUFANA OJAKHVERDIYEVA AKTÜERYA
ETKA GUNDUZ AKTÜERYA
İBRAHIM ŞEHY ZAHİR GAZETECİLİK
SEZER ALİ GAZETECİLİK
FULYA ÜMİTFER RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
ABDURRAHMAN  İHTİBAR İLAHİYAT
GULRUKH YUSUFKHOJAEVA HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
SEYEDEH AMENEH SEYED TORABI HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
LALE AYDIN HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
GÖKÇE BAYSAL PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
SAMAH ALI M.KHALAF TIBBİ GÖRÜNTELEME
HATİCE KÜBRA EROĞLU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
MAJID RAJABIGHAREHVERAN TIBBI LABORATUVAR TEKNIKLERI
JANE DEMİRBAŞÇA SİGORTACILIK
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ
SONDOUS MASRI GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ
YASEMİN PEKER HUKUK
MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
KIANA SAFARZADEGAN ECZACILIK
MERSİN ÜNİVERSİTESİ
ERCAN AKYAR TIP
BASEM B.N DHAIR TIP
NUR ILAYDA ALI IBRAHIM JARRAH TIP
ENİS GÜLER ECZACILIK
AHMED JEBRIL ECZACILIK
MAHMOUD HAJ ALI ELEKTRİK –ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MİNE NALBANTI MİMARLIK
SUMAYA JUMAA ALKHUDER İKTİSAT
SEDA DOĞAN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ALI BURAK UCAR REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MOHAMAD WASIM DABBAH ALBAKAR TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
SAYE POURZAHED GİLANİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME  TEKNİKLERİ
MOHAMMAD JOUMA TIBBI LABARATUVAR TEKNİKERİ
MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ
ESDER JUNG PSK.
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
AHMED BASHIR ABDULMALEK TIP
MAHMOUD SKAIK TIP
SAMİR SEMEDOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
WISAM KHALIL MOHAMMED TUMAZED MADEN MÜHENDİSLİĞİ
MUXTAR ZEYNALOV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
NECEFAĞA REHİMOV SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NADIR HACIYEV İKTİSAT
NİCAT EHMEDOV İŞLETME
ŞEHRİYAR AĞAZADE İŞLETME İÖ
HAKAN DİLBER İŞLETME ( İÖ )
ELVIN  MEMMEDLI SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
TURAL RÜSTEMLİ KAMU YÖNETİMİ
QURBAN MUSALI KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
REŞAD ELİYEV MATEMATİK
LEYLA ELESGERLİ BİYOLOJİ
MUHAMMAD WASEEM BİYOLOJİ
AYNUR NESİBOVA KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
SAMİR ELİYEV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
RİAD MANAFLI SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ
DINARA  HODJAEVA TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
TZANSOUMECHMET İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
SEVDENUR BAS ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
ILKHOMMIDDIN ESHANKULOV HALKLA İLİŞKİLER ve TANITIM
MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ
ELCAN İSLAMZADE TIP FAKÜLTESİ
MOHAMAD KAJAJAH VETERİNERLİK
RAHİB MUSTAFA PETROL DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
KHALED ZOUEIN PETROL-DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
ERCAN AKYAR TIP
BURAK AKYAR TIP
RAEİN ABBASZADEH TIP
GUDRAT MAMMADOV TIP
MYRAT ESENOV ELEKTRONİK ve  HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
ESAD ERTUĞRUL FİLİZ ELEKTRONİK ve  HABERLEŞME  MÜHENDİSLİĞİ
KAMANDAR ALİSOY MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
HATİCE AYDIN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ENİS GÜLER BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ONURCAN ARMAN BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
KAAN KAYA BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
SEMİH ALLAHVERDİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
NİLOOFAR DAGHDAR ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MEHMED İSLAMOĞLU ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
EMİR ATAKAN GAFFAROĞLU İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ( İ.Ö )
NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK İŞLETME
ELKAM AILIKEMU RESİM
NİĞDE ÜNİVERSİTESİ
YAGŞIMIRAT NEPESOV ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MHD ZAHER OUTA BACHI ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ELÇİN HACIYEV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
SALMANE ALI BENAYAD MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BINALI MUKHAMATOV MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AMMAR JALOUK İKTİSAT(İÖ)
KEMAL MAMEDOV MATEMATİK
KHEYBAR RABIEI MATEMATİK
PATMA TANGYRBERBERDIYEVA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
FERİD MEMMEDOV ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
BETÜL ATAKUL TIP
İLKİN HUSEYİNLİ TIP
SERİYA ALİYEVA TIP
MİNA MENEKŞE TIP
SERDAR SUNMAN TIP
GUDRAT MAMMADOV TIP
MOHAMED IZALDIN TIP
HATİCE AYDIN TIP
DENİZ AKALIN TIP
RAEİN ABBASZADEH TIP
CHILAL SANTSO TIP
HAMED SAZAVAR TIP (İNGİLİZCE)
SHIMA SOLATI TIP (İNGİLİZCE)
SANIA NOURIAN TIP
MEHDI SAMSAMI TIP
MARYAM ABBASZADEH TIP
AHMAD SARAMI TIP (İNGİLİZCE)
LACHIN MAHDIPOUR TIP
KAVOUS MOTAMEDIAN TIP (İNGİLİZCE)
MAJID RAJABI GHAREHVERAN TIP
HAMED SAZAVAR TIP
AMIR JAVAD ZADEH TIP
ZEHRA SAYAN TIP
HAMZAH OANDIL TIP (İNGİLİZCE)
TUĞBA TEKİNTAŞ TIP
AZEL OSMANOV TIP
ERDENİZ MUHTAROĞLU DİŞ HEKİMLİĞİ
NAZLI GHAFFARZADE DİŞ HEKİMLİĞİ
AKBAR MOHAMMADNIA DİŞ HEKİMLİĞİ
AMIRHOSSEIN ABBASZADEH DİŞ HEKİMLİĞİ
OYA GÖRGÜLÜ VETERİNER HEKİMLİĞİ
SAYE POURZADEH GILANI FİZYOTERAPİ
SHIMA SHAKOURI FIZYOTERAPİ (İÖ)
HYDYR MEREDALIYEV FİZYOTERAPİ
IBRAHIM KHALIL OMAR KAHIA FİZYOTERAPİ
TUBA ÜNZİLE ÖZKAN BESLENME ve  DİYETETİK
SHAN KHAZEI BESLENME ve  DIYETETIK
BENTOLHODA KHANJARI EBELIK
FARZIN KHOSROZAD AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI
SAMAH ALI M. KHALAF ANESTEZİ PROGRAMI
AMIRHOMAYUN TALOEI BILGISAYAR MÜHENDISLIĞI
MAESTRO TRASTANECHORA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SULTANKHODZHA  ISKHAKOV ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERDAR BERDIYEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SONDOUS MASRI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
YASHAR SAFARI İNŞAAT MÜHENDISLIĞI
MAHSHID MOSADDEGHI İNŞAAT MÜHENDISLIĞI
EMAD ATAULLAH MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
MUAIYED NESARULLAH ATAULLAH MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ (  İÖ )
JOVIDON KURBONOV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HOSSEIN YALDAEI GIDA MÜHENDISLIĞI
REZA NOURIPOUR KIMYA MÜHENDISLIĞI
AVA NOURIFAR KIMYA MÜHENDISLIĞI
HALİL PAŞAYİĞİT HUKUK
AKMUHAMMED AKMURZAYEV İKTİSAT
LEILA AMIRAZAR İŞLETME
SHARIFAH BAWAH SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
ULVI RZAZADE PSİKOLOJİ
CEREN GILIÇOVA İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
SİBEL GÜNHAN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
REZA NOURIFAR ALMANCA ÖĞRETMENLIĞI
SHADI HOURFAR REHBERLIK VE PSK.DANIŞMANLIK
SEPIDEH RAZZAGHISAEI (PDR)
ZHALA VATANKHA MATEMATİK
MAHDI TARIPOU PSIKOLOJI
SANAZ AREFILALEH PSIKOLOJI
SERDAR MUSTAFAYEV SOSYOLOJİ
MAJID KARIMI SOSYOLOJI
SHIRIN PIRYAEI BIYOLOJI
DAIYR ZHAPAROV BİYOLOJİ
SERDAR  JUMAYEV BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ORDU ÜNİVERSİTESİ
NUR İLAYDA TIP
HUSSEIN N.N DUHAIR TIP
YOUSEF HUSSEIN TIP
BASEM B.N DHAIR TIP
HAMİDREZA MİRZAKHANLOU DİŞ HEKİMLİĞİ
ZEYNAB SADIGZADE GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ABDALRAHMAN RAGAB İKTİSAT(İ.Ö)
ELGİN MAMİSHOV İKTİSAT
ULVU SAFARLİ İKTİSAT
ROVSHEN GURBANOV İKTİSAT
CAVİDAN ŞAHNAZARLI İŞLETME
ULVAN HAŞİMLİ İŞLETME (İÖ)
RAHILA HAQVERDIYEVA İŞLETME
MOHAMAD HAJ RABEE İŞLETME
AKJAGUL KURADOVA İŞLETME(İÖ)
ORKHAN GURBANOV KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
RUSLAN JUMANYYAZOV KAMU YÖNETİMİ(İÖ)
REŞAD ELİYEV MATEMATİK
SHAHLO JORAYEVA MATEMATİK
MUHAMMAD WASEEM BİYOLOJI
ZAMIRA RAHMANOVA TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI(İÖ)
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ODTÜ)
ARMIN FARZİNİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
RASIMA TIMERYANOVA İŞLETME
OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
GOLMIR GULDADOV TIP
BURAK AKYAR TIP
NUR ILAYDA ALI I.JARRAH TIP
LUIZA IŞIK EBELİK
TAHEREH TABATABAEE HEMŞİRELİK
SOROUSH ROSHAN ZAMIR HEMŞİRELİK
RÖVSEHN RAHMANKULOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AHMED JEBRIK ELEKTRIK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BABAK FARAJI DIZAJI ELEKTRIK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YASAMAN KASHI GOLZARI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
M.HASAN DAK ALBAB ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ELNUR HASANLI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SEYED HOSSEIN-TAHERNAZHAD MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
OYA  GÖRGÜLÜ METALURJI  ve MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
BEGENÇ HOÇJIYEV MIMARLIK
TUĞBA TEKİNTAŞ MİMARLIK
SEYEDEH AMENEH SEYED TORABI MİMARLIK
NECİP GÜNERİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
ERTUĞRUL ERKOÇ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
FATIMA AKRAM ISMAEL KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
NAJIBULLAH MUHAMMED NIZAM MADEN MÜHENDİSLİĞİ
SERHAN  YAZGHAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
LEYLA BERDIYEVA ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
YASEMIN MORAL ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İ.Ö)
SAMAN MADADI ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İ.Ö)
AHMED M.FATİH NALBNTLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İ.Ö)
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ZHALA VATANKHA İKTİSAT
ERKAM SEVİNDİ İKTİSAT (İ.Ö)
TOURAJ HASHEMZADEH KİMYA(İ.Ö)
ROKSANA NAVIKOVA TURIZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
FATEH SEYF TURIZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
EBRU ORHAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SVENJA LARA KÖPPEN REHBERLİK ve PSK.DAN.ÖĞRETMENLİĞİ (İ.Ö)
ELİFE GÜNERİ REHBERLİK ve PSK.DAN.ÖĞRETMENLİĞİ (İ.Ö)
AMEENA FAREH A.WAHHAB AL-RAJAB REHEBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞ. ÖĞRET.(İÖ)
OLEKSANDR KUTUZAKI MATEMATİK ve BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
ELVIN IBADOV TURK DİLİ ve EDEBİYATI
NODIRSMER KHSANOV TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI(İÖ)
FATIMA SHAKIRA MOHAMMAD İLAHİYAT
DURDONA IBRAKHIMOVA YAŞLI BAKIMI PROGRAMI
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
HUSSEIN MOHAMAD TIP
HUSSEIN N.N.DUHAIR TIP
AHMAD KHEDER TIP
BASEM B.N DHAIR TIP
ATAMYRAT HAYYDOV HEMŞİRELİK
AYDA SEYYEDI FIZYOTERAPI ve REHABİLİTASYON
MUHAMMED BAHŞİ FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON
FAHED AJIB İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUNTHER ABUHASANEIN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ZAKARIA HAMO TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
NUSRADDIN MEHTIYEV İŞLETME (İNGİLİZCE)
MOHAMMAD ABED MUDASIR İŞLETME
SEVDENUR BAS OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
HUSSEIN MOHAMED EDIN SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
YUSUF ZİYA KAYA FRANSIZ DİLİ ve EDEBİYATI
YASHAR GHANINEZHADI AHARI FİZİK
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ
AYTEKIN MEMMEDOVA TIP
ZHALA VATANKHA TIP
NERMIN SAMEDLI TIP
AZIZA MAHMASAHATOVA TIP
SAEB K.A.ALQUDWA ENERJİ SİSTEMLERİ  MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH MOHAMMAD NASEER ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BASEL HAJ MADOUN İKTİSAT
ABDERRAHIM BELGAZIZ İŞLETME(İÖ)
WASEM DAHAN SAIF MOHSEN AGA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
AHMET ÖVEZOV İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
IRINA NUMANISHVILI İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ  ÖĞRT.
MAHYM MUHAMMETBERDIYEVA MATEMATİK
SEVARA AZIMOVA KİMYA
IDRIS MAERO NAMBANGA BİYOLOJİ
SABANCI ÜNİVERSİTESİ
MURAT BABAZADE İŞLETME
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
AYDEN NEVORUZOVA TIP
MOHAMMED ALMADQA TIP
FARZAD SHOJAEI BADR TIP
BUĞRA YASİN ŞİMŞEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NAQIBULAH SHADMAN KHAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SERHAT ALAŞAHAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SONDOUS MASRI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
MONIR OWDA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NECİP GÜNERİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER FARUK ÖNAL HUKUK
ENSAR ÇELIK ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
SHAVKAT USANOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ABDURRAHMAN İHTİBAR ULUSLARARASI İLİŞKİLER
VUSAL AHMEDLI İKTİSAT(İÖ)
AZAMAT NURMUKHAMYED İKTİSAT
MUHAMMED BARIŞAN SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
ALIMJAN UMIROV TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI (İÖ)
JENNET JUMAYEVA ÇEVİRİBİLİM ALMANCA (İÖ)
DINARA MAHAMADIYEVA KİMYA
SEDA DOĞAN SOSYAL HİZMETLER
 
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
SHIRIN ROOHANI DİŞ HEKIMLIĞI
ERKAM SEVİNDİ VETERİNER
OYA GÖRGÜLÜ VETERİNER
AVA NOURIFAR VETERINERLIK
SAMIRA İMANI VETERINERLIK
NEZRİN RESULZADE BESLENME VE DİYETETİK
MAHSHID MOSADDEGHI BESLENME VE DIYETETIK
ŞEYMA NUR YÜKSEL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YASHAR GHANINEZHADI AHARI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BUGRA YASIN ŞİMŞEK BİLGİSAYAR MUHENDİSLİĞİ
ADİL ŞAHİN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA NUR YÜKSEL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NIVIN KHALIL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
ERTUĞRUL ERKOÇ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
ŞEYMA NUR YÜKSEL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
IBRAHIM SEHYZAHIR ELEKTRIK-ELEKTRONIK MÜHENDİSLİĞİ
TARLAN YARIKHAH ENDÜSTRI MÜHENDISLIĞI
TUĞBA TEKİNTAŞ MİMARLIK
TALAT TURAN YAPAR ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
ARSHIYA ARBAB ŞEHIR VE BÖLGE PLANLAMA
MOHAMAD KAJAJAH KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
BABAK OSTADI KIMYA MÜHENDISLIĞI
PEGAH REZAEI KIMYA MÜHENDISLIĞI
MOHAMAD KAJAJAH KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
MAHAMAD KAJAJAH KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
POUYA SOHRABNIA İNŞAAT MÜHENDISLIĞI
KÜBRA YURTALAN GIDA MÜHENDİSİLİĞİ
FATIMA  AKRAM HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
OYA KOCAKANAT HUKUK
BÖLEK ELİF NUR HUKUK
ÖMER FARUK ERKAL HUKUK
CEMALEDDİN KINALI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
RESUL ALMEMMEDOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
TEYMUR QOCAYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
PASA XENDANLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AYGÜN MÜFTELİYEVA İKTİSAT
NİCAT EHMEDOV İŞLETME
EMİN DEMİROV İŞLETME
EMİL MEHERREMOV İŞLETME
ELGÜN QALABEYOV İŞLETME
ÜLVİ SEFERLİ İŞLETME (İÖ)
YUSUF AYLAR KAMU YÖNETİMİ
ABDELRAHMAN RAGAB ABDELMONEM ELSAYED MATEMATİK
TURAN NAĞIZADE MATEMATİK
YAĞMUR ÜNAL SOSYOLOJİ
BEHNAM NAJAFI KIMYA
SİBEL AYLAR SAĞLIK YÖNETİMİ
ENİS GÜLER SAĞLIK YÖNETİMİ
AHMAD SARAMI SAĞLIK YÖNETIMI
ELGİN MEMİŞOV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
SENAN ABBASOV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
SAFA NEMATI TURIZM İŞLETMECILIĞI VE OTELCILIK
SAMAN MADADİ GAZETECİLİK
KÜBRA HOŞOĞLU GAZETECİLİK
SAMAN MADADI GAZETECİLİK
SERDAR CHARYYEV GAZETECİLİK
FARZIN KHOSROZAD İNGILIZ  DILI VE EDEBIYATI
AHMED HUZEYFE TAHTALI ARAP DİLİ ve EDEBİYATI
MAJID RAJABIGHAREHVEREN TIBBI LABORATUVAR TEKNİKERİ
SİİRT ÜNİVERSİTESİ
MALIKA HAZRATKULOVA SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
FARZAD SHOJAEI BADR TIP
KHADIJA HANIFI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BUGRA YASIN ŞİMŞEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
JAMAL ALIASEM ELEKTRONİK ve  HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
FATIMA AKRAM ISMAEL ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
DINARA SHAYMARDANOVA JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
ALAN AHMAD JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
NUREL EKBERLİ HUKUK
HAZEL APTILYAZIM HUKUK
ENSAR ÇELİK ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
ARMIN UJKANOVIC ULUSLARARASI İLİŞKİLER
GULZADA SHARIPOVA ÇALIŞMA EKONOMİSİ ve ENDÜSTRİ  İLİŞKİLERİ
ISKENDER KERIMDZHANOV ÇALIŞMA EKONOMISI ve ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
MUAD YOUNIS ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MARWAN YOUBI IDRISSI ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED BARIŞAN SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
AHMED M. FATİH NALBNTLI SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
ENSAR ÇELİK İKTİSAT(İÖ)
RAHMAN SAPAROV İŞLETME
ERKAIYM SARIEVA MALİYE
WASEM DHAN SAIF MOHSEN AGA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
JENNET JUMAYEVA ÇEVİRİBİLİM(ALMANCA)(İÖ)
JENNET CHARIYEVA SOSYOLOJI
YAGUB YAGUBLU FELSEFE(İÖ)
ALISHER  UMBAROV FELSEFE(İÖ)
MARY OWLYAGULYYEW KİMYA
MUHAMMAD WASEM BİYOLOJİ
SHAHLO BERDALIYEVA BİYOMEDİKAL CİHAZ  TEKNOLOJİSİ
OMER FARUK İLAHİYAT (ARAPÇA HAZIRLIK)
SEDA DOĞAN SOSYAL HİZMET
 
TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
ALINA ISSENGALIYEVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
 
TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ
BUSE ADALI TIP
SONDOUS MASRI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
 
TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ
ERTUĞRUL ERKOÇ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
ABDELRAHMAN ROGAB ELSAYED UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
SONDOUS MASRI UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMED ALİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ
NURTEN MALKOÇ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ALP ÖLMEZOL İŞLETME
 
UFUK ÜNİVERSİTESİ
BURAK BUĞRA ÖZÇELİK HUKUK
 
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
SAMAN MADADI ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
ANAR BERK HAMŞİOĞLU İKTİSAT
AYXAN KERİMLİ MALİYE
HAKAN DİLBER İŞLETME (İÖ)
TURGUT ÇAVUŞ TARİH
UŞAK ÜNİVERSİTESİ
MAKSAT ORAZBERDIYEV MAKİNE MUHENDİSLİĞİ(İÖ)
ZAFAR MATVOPAYEV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ANNAGELDI ALLABERENOV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BLESSIA SAKALA KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
DIMAH QASIM KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
KERIM ISANKULOV TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
ELVIN IMANOV İKTİSAT(İÖ)
MOHAMMAD MUSTAFA MIR AHMAD İKTİSAT(İÖ)
ULBIBI JOLMIRZA İKTİSAT
POUYA SOHRABNIA İŞLETME
ALISHER ALTYBAYEV MALİYE(İÖ)
ALLAYAR NAZAROV KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
AKNIET ZHENGISBAY MATEMATİK
SHAHLO SAYITKULOVA FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
SELİN MALKOÇ MOLEKÜLER BİYOLOJİ
GULCHEKHRA JURAEVA İŞLETME YÖNETİMİ
AHMET ÇARIYEV BANKACILIK ve SİGORTACILIK(İÖ)
SEYED HOSSEIN TAHERNAZHAD SERAMIK
YALOVA ÜNİVERSİTESİ
ZARİFA JURAYEVA POLİMER MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMAD AMIN AHMAD İKTİSAT(İÖ)
AHMED AAL-SHEHAB ÇALIŞMA  İLŞ.ve ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
 
YUNUS  EMRE ÜNİVERSİTESİ
ABDURRAHMAN İHTİBAR ULUSLARARASI İLİŞKİLER
 
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
ANASTASIA OLEINIK TIP
LUBNA QADAH TIP
MOHAMMAD RAFIE KARIM TIP
QABALE MOHAMED JIRMA TIP
KHALID MUHAMMAD MALZEME  MÜHENDİSLİĞİ
SAMAN MADADI HUKUK
AHMED M. FATİH NALBNTLI HUKUK
ZÜLAL ÖZTÜRK HUKUK
ABDURRAHMAN İHTİBAR ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ŞEYMANUR YÜKSEL İKTİSAT
NARIMAN ANVAR OGLY İŞLETME
ÖMER YELDAN İŞLETME
AHMAD ZUBAIR NABIZADA SİYASAL BİLGİLER
SERDAR ATAYEV BANKACILIK VE FİNANS
YULIVA ZAKHAROVA ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
JUMAKUL SADULLAYEV ULUSLARARASI TİCARET ve İŞLETMECİLİK
NIGARA ÇARIYEVA İNSAN ve TOPLUM BİLİMLERİ
ENSAR ÇELİK PSİKOLOJİ
NODIRSHER KHASANOV TARİH
MAHYM RUSTAMOVA TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
YASHAR GHANINEZHADI AHARI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ONUR ÖZER ELEKTRONİK ve HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
NARGIZ İBRAHİMOVA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FATMA AHAMUD ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NURİYE ZİYADE ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SACHIKO KUBRA ARAS MİMARLIK
DENIZ AKALIN MİMARLIK
RUFANA OJAKHVERDIYEVA ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
NUR ILAYDA ALI IBRAHIM JARRAH MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EMAD ATAULLAH MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ELNUR HASANLI ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
LALE AYDIN HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
YASEMIN AYDIN HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
SALVA  ASMA  ALGILANI BİYOMÜHENDİSLİK
BATYR BAZAROV KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
VALİD MOHAMMADI KONTROL OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ
SEZER ALİ KONTROL OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ
KEREM GUL MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ONURCAN ARMAN GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BÜNYAMİN BİRGÜL GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ERDAL GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BUGRA YASIN SIMSEK GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
VAN 100. YIL ÜNİVERSİTESİ
MUNTHER ABULASSANEIN TIP
HAJAR SHIBLİYEVA TIP
HUSSEIN YOUSEF TIP
MAHMOUD K.M. DAGHAMIN TIP
MAJD MALHEM TIP
BASEM B.N. DHAIR TIP
OYA GÖRGÜLÜ DİŞ HEKİMLİĞİ
HAMİDREZA MİRZAKHANLOU DİŞ HEKİMLİĞİ
RAEİN ABBASZADEH DİŞ HEKİMLİĞİ
MOHAMMED HUSSEIN DİŞ HEKİMLİĞİ
NİLOOFAR DAGHDAR VETERİNERLİK
MASOUD TAGHIPOUR VETERINERLIK
MADINA PIRIMKULOVA VETERİNERLİK
SAMANEH PAKRAVAN ECZACILIK
ALİMAN BAKHSHİYEV ECZACILIK
LEILA AMIRAZAR HEMŞIRELIK
BASEL HAJ MADOUN ELEKTRİK –ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YILIYAER NUERJIANG MİMARLIK
MALIKA YULDASHEVA İŞLETME

Website: