Metropol Eğitim Kurumları 2008-2009 Gurur Tablosu

Metropol Eğitim Kurumları’nın bünyesinde ve desteğiyle 2009 YÖS, 2009 YÇS, 2009 TCS sınavlarına, aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilerin üniversitelere kabullerinde kullanılan diğer uluslararası sınavlara hazırlanan öğrencilerimizin 2009 – 2010 eğitim öğretim döneminde kazandıkları üniversiteler & bölümler aşağıdaki listede yer almaktadır.

Öğrencilerimiz;
65 TIP  Fakültesi,
15 Diş Hekimliği Fakültesi,
14 Eczacılık Fakültesi,
235 Mühendislik Fakültesi,
20 Hukuk Fakültesi …

ve toplam

641 farklı kontenjana

yerleşerek daha önce görülmemiş bir başarı göstermişlerdir.

Tüm öğrencilerimize hayatlarının geri kalanında da başarılar diliyoruz.

Metropol Eğitim Kurumları olarak gururla ve onurla geçen 15 yılı geride bırakmış bulunuyoruz. Arkamızda bıraktığımız bu uzun zaman içerisinde kurumumuz; kendini hedef kitlesine tanıtma, kanıtlama, kabul ettirme dönemlerini oldukça uzun zaman önce tamamlamış ve yüzbinlerce öğrencinin saygısını ve takdirini toplayarak bugünlere gelmiştir. Bu nedenledir ki, aşağıdaki listede yer alan öğrencilerimizin isimlerini ve kazandıkları bölümleri yayınlamamız, kurumumuz açısından öğrencilerimizle gurur duymamız dışında özel bir anlam ifade etmemektedir.

Öğrencilerimizin kazandıkları üniversiteleri ve isimlerini web sitemizden yayınlamamızdaki amaç, Metropol Eğitim Kurumları’nın desteğiyle ne kadar öğrencinin Türkiye üniversitelerini kazandığını merak eden yabancı uyruklu öğrencileri, velilerini, bizi özenle takip eden ve bizi izleyen dershaneleri, kursları, öğretmenleri vb. bilgilendirmektir. Amacımız, kendi emeğiyle ve çabasıyla bu alanda hizmet veren hiçbir hiçbir kurumu ya da organizasyonu kendi başarılarımızı yayınlayarak rencide etmek ya da bu kurumları küçük görmek değildir.

Ek olarak bu açıklamamız;
Metropol Eğitim Kurumları kurs programlarının içeriğini ve dershane işleyişinin sistematiğini herhangi bir izin talebinde bulunmadan, ucuz kopyalama yöntemleriyle kendi “kurslarında” veya web sitelerinde kullanan ya da Metropol Yayınları’nın YÖS yayınlarını (kitaplarını, deneme sınavlarını, testlerini…vb.) kopyalayarak, yasal olmayan biçimlerde çoğaltarak satışını yapan, hatta kendi “kurslarındaki” öğrencilerine kendi yayınları olarak lansa eden ve bu şekilde öğrencilerini de yanlış bilgillendiren kişi ve “kurumları” kapsamamaktadır. Bu kişi ve “kurumların” öğrencilerimizin başarılarından rahatsız ve huzursuz olmalarını ve uygunsuz açıklamalar yaparak öğrencilerimizin başarılarını gölgelemek istemelerini anlayışla karşılamakla beraber, özellikle yayınlarımızla ilgili olan izinsiz kullanım ve yayınlarımızın kopyalanması ile ilgili başlıklarda önümüzdeki dönemde yeni yasal girişimler başlatılacağını tekrardan hatırlatmak isteriz.


ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
Gökhan ATMACA Elektrik-Elektronik Müh. (İngilizce)
Nakisa Yousef DELDAR Bilgisayar Müh. (İngilizce)
Hessam FARHAT İnşaat Müh. (İngilizce)
Mohamad HASAN Kimya Müh.
Shahrzad SALEHİ Mimarlık
David Alp YOLTAY İşletme (İngilizce)
Melek Hanum ŞAMSULAYEVA İşletme
Alperen KEÇECİOĞLU İşletme
Muhammed ABDULLAH KONAR İşletme
Mehmet İŞÇİ İktisat
Maksat HYDYRLIYEV İktisat
Mukaddes ÇAKİL Maliye
Sibel GÜNHAN Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Zübeyde BİCAN Hukuk
Hamed FARSIANI Biyoloji
Esin UZUN İşitme Engelliler Öğretmenliği
Sabina SULTANOVA Fransızca Öğretmenliği
Vean SAAD Fransızca Öğretmenliği
Yağmur ŞİMŞEK Moda Tasarımı
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
Ali ALİYEV Uluslararası İlişkiler
Gökhan ATMACA Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Feride APIYEVA İngilizce Öğretmenliği
ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Yasemin ABO ALHASAN Tıp
Bilge Nur MUŞMAL Tıp
Kosay Alahmad ALSHIKHO Tıp
Fidan MUKHTARZADA Tıp
Mahsa MOAYED Tıp
Vahid FARZANEH MOMTAZ Diş Hekimliği
Sara ABRARI Eczacılık
Mehmet Denizhan UZUNPINAR Eczacılık
Roulan KOURSIDO Hemşirelik
Amir HOSSEINPOUR Veterinerlik
Amelia AMSTUTZ Veterinerlik
Ashkan SOLTANI Veterinerlik
Farhad NASSEHI Elektronik Müh.
Sefa Mustafa M.ANWAR Fizik Müh.
Fırat KORUCU Fizik Müh.
Nakisa YOUSEFİ DELDAR Kimya Müh.
Mahsa MOAYED Gıda Müh.
İbrahim JABER Ziraat Müh.
M.Mansur ARIFI Ziraat Müh.
Sona AKHOONDNEJAD Ziraat Müh.
Salam HASAN Ziraat Müh.
Mohamad HASAN Ziraat Müh.
Ramin ROUZBAR Matematik
Tuncay CEBER İstatistik
Aygül RESULOVA Biyoloji
Hamid NAJAFI Biyoloji
Saeid ESMAEILZADEH Astronomi ve Uzay Bilimleri
Şahika ESEN İşletme
Maksat HYDYRLIYEV Siyaset Bil. ve Kamu Yönetimi
David Alp YOLTAY Çalışma Ekonomisi ve End. İlişkiler
Ali ERTEN Çalışma Ekonomisi ve End. İlişkiler
Sanam SARMAD Hukuk
Leyla HACIYEVA Hukuk
Metin TAFLI Hukuk
Alparslan ALHAN Hukuk
Zübeyde BİCAN Hukuk
Teymur NEVROZLU Hukuk
Ayan TALAEE Hukuk
Fatih KEÇECİOĞLU Hukuk
Meervat KHURSHEED Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Şerife DEMİR Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Morteza MOGHADDAM Radyo, Televizyon ve Sinema
Ali AZİZ Radyo, Televizyon ve Sinema
Osman UGANALP Sosyal Hizmetler
Aysel HACIYEVA Rehberlik ve Psikolojik Dan.
Halide HALİLOVA Rehberlik ve Psikojik Dan.
Sedaqet SALMANOVA Sosyoloji
Amina MURADOVA Psikoloji
Jennet JUMAYEWA Tarih
Suzan Seda KALEM Tarih
Tayebeh Mostafa Pour SHADLOU SOFLA Coğrafya
Keivan ABBASZADEH Arkeoloji
Hadi KEIVANI İngiliz Dili ve Edebiyatı
Hamid YAMRALI İngiliz Dili ve Edebiyatı
Fırat KORUCU İngiliz Dili ve Edebiyatı
Lala BABAYEVA Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
Pınar AKÇA USLU Alman Dili ve Edebiyatı
Akan YAPRAK Alman Dili ve Edebiyatı
Saray BEHCET Fransız Dili ve Edebiyatı
Armand BONİ İtalyan Dili ve Edebiyatı
Roman FIASKO İspanyol Dili ve Edebiyatı
Nima ABRI Rus Dili ve Edebiyatı
Sina MASOODI ARFAEE Leh Dili ve Edebiyatı
Roza DANESHNİA Urdu Dili ve Edebiyatı
Sina Jamshidi LALAO Sinoloji
Hasan HRISHJAMAL Türk Dili ve Edebiyatı
Sajjad TAGHİZADEH Türk Dili ve Edebiyatı
Mehrad KAESHAVARZ Türk Dili ve Edebiyatı
Oksana TIMOSHENKO Türk Dili ve Edebiyatı
Müjgan QAFARZADE Yaygın Din Öğretimi ve Uygulamaları
Jamshid RAHMETOGLU İlahiyat
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
Yavar ZAHIRI Tıp
Amina MURADOVA Tıp
Reza SHAHBAZİ Çevre Müh.
Mohamed JABARA Ziraat Müh.
Ali ALİYEV Uluslararası İlişkiler
Elnur ELLEZOV Maliye
Yağmur ŞİMŞEK Halkla İlişkiler ve Tanıtım
İxtiyar MURADOV Felsefe
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
Hamid NAJAFI Eczacılık
Sona AKHOONDNEJAD Ebelik
Ramin Fard MORADINIA Endüstri Müh.
Saeid ESMAEİLZADEH İnşaat Müh.
Hessam FARHAT İnşaat Müh.
Mohammed JABARA Ziraat Müh.
Jumamirat JORAYEV Ziraat Müh.
Hoger OMAR Ziraat Müh.
Mashadi OJAKHVERDIEV Matematik
Tuna KEÇECİOĞLU Ekonometri
Muhammed Abdullah KONAR İktisat
Afshin ESLAMI Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce)
Keivan ABBASZADEH Felsefe
Memduh KUMANDAŞ İngiliz Dili ve Edebiyatı
Mergen NURGELDIYEV İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Selamet KAYA Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
Sarah ZAKİ İnşaat Müh.
Gülçin GÜNER İngilizce Öğretmenliği
Ekaterina MİKHAYLOVA Okul Öncesi Öğretmenliği
Betül CANATAN Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
Yu TANAKA Endüstri Müh.
Umay ELİZADE Tarih
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
Semira KHORASANİ Mimarlık
BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
Asena ALKIN İç Mimarlık
Levani MİKADZE Uluslararası İlişkiler
Lale BABAYEVA Uluslararası İlişkiler
Arman ONART İktisat
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
Lala BABAYEVA İktisat
ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ
Yavar ZAHIRI Tıp
Hamed FARSIANI Metalurji ve Malzeme Müh.
Poulad GHASEMLOU Kimya Müh.
Neşe Özlem ÖZAY Almanca Öğretmenliği
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Yavar ZAHİRİ Tıp
Aynura SARIYEVA Tıp
Arzu BAYBURDI Diş Hekimliği
Meervat KHURSHEED Çevre Müh.
Mohamad HASAN Elektrik –Elektronik Müh. (İngilizce)
Mohammed ATTAALLAH Elektrik –Elektronik Müh. (İngilizce)
Mehmet Denizhan UZUNPINAR Endüstri Müh.
Hessam FARHAT İnşaat Müh.
Betül NALBANT İnşaat Müh.
İsmail HASAN Jeoloji Müh.
Kiaras MOGHTADER Maden Müh.
Aygul REZVANOVA Gıda Müh.
Saeid ESMAEİLZADEH Mimarlık
Alper ERASLAN Biyoloji
Tuna KEÇECİOĞLU Ekonometri
Sinan Sermed ABDULHAMID İşletme
Ali ERTEN İşletme
Malek A. W. TAHER SHOULİ Fransızca Öğretmenliği
Memduh KUMANDAŞ İngilizce Öğretmenliği
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Shikhali ISGANDARLI Tıp
Gökhan ATMACA Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Ali Abbas CİLLO Elektrik-Elektronik Müh.
Sina Jamshidi LALALOO Endüstri Müh.
Shahrzad SALEHİ Endüstri Müh.
Hessam FARHAT İnşaat Müh.
Fatih KEÇECİOĞLU Makine Müh.
Siyamak MOEİNİMMADİASL Makine Müh.
Sara A. MANSUR Jeoloji Müh.
Neda JABARNEJAD Fizik
Yavar ZAHİRİ İşletme(İngilizce)
Ali ERTEN İşletme
Aysel HACIYEVA Hukuk
Zübeyde BİCAN Hukuk
Mikail ALTUNOĞLU Hukuk
Lachin ORAZOVA Türkçe Öğretmenliği
Süleyman ÜNLÜ Almanca Öğretmenliği
Özlem MERDAN Tarih
Sanaz MEHRFAR Sanat Tarihi
Mahnaz EBADIAN Alman Dili ve Edebiyatı
EGE ÜNİVERSİTESİ
Yasemin ABO ALHASAN Tıp
Mahsa MOAYED Tıp
Cennet SAYAN Tıp
Fidan MUKHTARZADE Tıp
Şeyma ERTEN Tıp
Hamid NAJAFI Eczacılık
Mehmet Denizhan UZUNPINAR Eczacılık
Lachın ORAZOVA Hemşirelik
Hessam FARHAT İnşaat Müh.
Seyyedeh Parichehr NEKOUFAR İnşaat Müh.
Armin RASOULZADEHBAGMISHE İnşaat Müh.
İlker Emre YAVUZ İnşaat Müh.
Yavar ZAHİRİ Makine Müh.
Shahrzad SALEHİ Gıda Müh.
Sabina SHAVKATOVA Ziraat Müh.
Jumamyrat NAZAROW Ziraat Müh.
Venous HATAMI Peyzaj Mimarlığı
Neda JABARNEJAD Fizik
Amina MURADOVA Uluslararası İlişkiler
Gasan NEBİEV İşletme
Muhammed ALACALİ Radyo-Televizyon ve Sinema
Mandana FASOUNAKI Hukuk
Jennet JUMAYEWA Tarih
Neşe Özlem ÖZAY Alman Dili ve Edebiyatı
İdil Kathrın WYSTRACH Alman Dili ve Edebiyatı
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Yavar ZAHIRI Tıp
Aygül REZVANOVA Tıp
Munıra Omar SALIM Tıp
Sına Taghızadeh TOUFIGI Diş Hekimliği
Leyla KERİMOVA Diş Hekimliği
Mehmet Denizhan UZUNPINAR Diş Hekimliği
Yasaman K. HOSSEIN Eczacılık
Laçin ORAZOVA Hemşirelik
Fatma ASLAN Hemşirelik
Hasan MOHAMAD Elektrik-Elektronik Müh.
Muhammed ATTAALLAH Elektrik-Elektronik Müh.
Kiaras MOGHTADER Endüstri Müh.
Joshqn Mudhafar HİLMİ Endüstri Müh.
Nasrat Karim WAFA İnşaat Müh.
Azin RAKHTSHAH Çevre Müh.
Ahmed Zaki MUHAMMED Makine Müh.
Fatih KEÇECİOĞLU Makine Müh.
Sina JAMHDILALALOO Biyomedikal Müh.
Ahmed Abualsebah ABUALSEBAH Jeodezi ve Fotogrametri Müh.
Deniz KEMALDAR Mimarlık
Haleh Zeinali MEHR Mimarlık
Arzw T.SAMİ Mimarlık
Tuna KEÇECİOĞLU Fizik
HAMED FARSIANI Biyoloji
Hashmat BASHİR İktisat
İsmaal ALEE İktisat
Ali ERTEN İşletme
Gülçin GÜNER İletişim
Zübeyde BİCAN Hukuk
Memduh KUMANDAŞ İngiliz Dili Edebiyatı
Gulbanu KAMALOVA Rus Dili ve Edebiyatı
Zaza BERİDZE Rus Dili ve Edebiyatı
Özlem MERDAN Çin Dili ve Edebiyatı
Hoger OMAR Kore Dili ve Edebiyatı
Danyar TAZHİMETOV Turizm ve Otelcilik
FATİH ÜNİVERSİTESİ
Şeker HACIYEVA Tıp
Sara MANSOUR Tıp
Hande UCHEHARA Tıp
Samaneh KHORASANİ Tıp
FIRAT ÜNİVERSİTESİ
Afshin BEHRAVAN Tıp
GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Jabbor TURUNOV Tıp
Bilge Nur MUşMAL Tıp
Ameer ALBAYATİ Tıp
Asan Nadhim ABID Diş Hekimliği
Vilson XHAFA Eczacılık
Rouza DANESHNİA Hemşirelik
Farhad NASSEHİ Endüstri Müh.
Fırat KORUCU Endüstri Müh.
İlker Emre YAVUZ İnşaat Müh.
Saeid ESMAEİLZADAH Kimya Müh.
Begüm BOZKURT Mimarlık
Seyyedeh PARİCHEHR Şehir ve Bölge Planlama
Neda JABARNEJAD Fizik
Aygul REZWANO Biyoloji
Sarah BEHCET Matematik
Meng Chan WANG İşletme
Fidan MUKHTARZADE Maliye
Alparslan ALHAN Uluslararası İlişkiler
Metin TAFLI Uluslararası İlişkiler
Mehrad KEASHAVARZ Tarih
Keian ABBASZADEH Felsefe
Vean SUAAD Felsefe
Sefa Mustafa m.ANWAR Felsefe
Maksat HYDYRLIYEV Rus Dili ve Edebiyatı
Gulbanu KAMALOVA Rus Dili ve Edebiyatı
Osman UGANALP Türk Dili ve Edebiyatı
Oksana TİMOSHENKO Türk Dili ve Edebiyatı
Ahmetjan YULDASHOV Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği
Iman MOİNZADEH Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği
Pınar Akça USLU Almanca Öğretmenliği
Muhammad WAQAS ALİ SADIO Fizik Öğretmenliği
Derya ORHAN Fizik Öğretmenliği
Esin UZUN Sosyal Bilimler Öğretmenliği
Kiaras MOGHTADER Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Ayan TALAEE Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Muhammed HASSAN Tesisat Öğretmenliği
Jumayewa JENNET Seyahat İşletmeciliği ve Tur. Reh. Öğretmenliği
Ghazaleh Ghadiri FARD Konaklama İşletme Öğretmenliği
Lala GULUZADE Güzel Sanatlar – Endüstri Ürünleri
Rufina HASANOVA Güzellik Bilgi Öğretmenliği
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
Lokman AHMAD Tıp
Yasaman Karbalaei HOSSEİN Tıp
Mohamad HASSAN Elektrik – Elektronik Müh.
Abdulrashıd ALLY SAID Elektrik – Elektronik Müh.
Sefer MEMMEDOV Endüstri Müh.
Meervat Z. KHURSHEED İnşaat Müh.
Ruhullah YARMADELEN İnşaat Müh.
Azın RAKHTSHAH Makine Müh.
Sara A.Mansur Gıda Müh.
Tuna KEÇECİOğLU Gıda Müh.
Ahmad Abduldaem KHABBAZA Tekstil Müh..
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Abdallah A.A. ABDELJABAR Tıp (İng.)
Bilge Nur MUSMAL Tıp
Abdullahi Osman ABDULLAHİ Tıp
Menel TAMER Tıp
Aziz Can AÇİLOV Diş Hekimliği
Aynura SARIYEVA Diş Hekimliği
Israa Nadhım Abıd ABID Diş Hekimliği
Sara ABRARI Eczacılık
Mahsa MOAYED Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Hamed FARSIANI Veterinerlik
Danial GORGANI Elektrik –Elektronik Müh..
Ahmed A.A. ABUALSEBAH Otomotiv Müh. (İng.)
Ali Abbas CILLO Otomotiv Müh. (İng.)
Farhad NASSEHI Fizik Müh.
Jamie Can BROWN Fizik Müh.
Kaleemullah KHAN Fizik Müh.
Fırat KORUCU Gıda Müh.
Mortaza AFRA Makine Müh.
Hamisi Mwarindano MRAJA Nükleer Enerji Müh.
Jabbor TURUNOV Nükleer Enerji Müh.
Hassan MOHAMAD Jeoloji Müh.
Mehmet Denizhan UZUNPINAR Maden Müh.
Seyyedeh Parichehr NEKOUFAR Maden Müh.
Begüm BOZKURT İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Sahar SOLTANI İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Lena A. NAEIL Biyoloji
Keivan ABBASZADEH İstatistik
Sinan ABDULMECİT İşletme (İng.)
Yalçın Kafkas MISIRLIGÜL İşletme (İng.)
Manaf XUDİYEV İşletme (İng.)
Maslah Mohamed ABDULLAH İşletme
Vilson XHAFA Uluslararası İlişkiler (İng.)
Ramin NECEFOU İktisat
Nasrat Karim WAFA İktisat
Evlin ELİZADE İktisat (İng.)
Lala GULUZADE Maliye
Fatih Keçecioğlu Bankacılık Meslek Yüksek Okulu
Sefa Mustafa M.ANWAR Bilgi ve Belge Yönetimi
Göknur DAVGAN Biyoloji Öğretmenliği
Pınar AKCA USLU Alman Dili Öğretmenliği
Alhan ALPARSLAN Alman Dili Öğretmenliği
Mehmet İŞÇİ Alman Dili Öğretmenliği
Derya ORHAN İngiliz Dili Öğretmenliği
Sina SAMADI GHANDEHARI İngiliz Dili Öğretmenliği
Behrad OVEYSİ İngiliz Dil Bilimi
Neda JABARNEJAD İngilizce Öğretmenliği
Leyla ŞAMİLOVA Psikoloji
Davıd Alp YOLTAY Sosyoloji
Şahika ESEN Sosyal Hizmet
Tural HÜSEYNOV Sosyal Hizmet
Oksana TIMOSHENKO Türk Dili ve Edebiyatı
Sina MASOODI ARFAEE Türk Dili ve Edebiyatı
Metin TAFLİ İngiliz Dili ve Edebiyatı
Mehrad KESHHAVARZ İngiliz Dili ve Edebiyatı
Sena AYDIN İngiliz Dili ve Edebiyatı
Sevda FAZLIEVA Alman Dili ve Edebiyatı
Ekaterina MIKHAYLOVA Alman Dili ve Edebiyatı
Sabina SULTANOVA Fransız Dili ve Edebiyatı
Vean SUAAD Fransız Dili ve Edebiyatı
Emina KARA Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
Rouza DANESH NIA Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
Sinem ABDULMECİT Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
Taras PODILSKYY Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
Ruhullah YARMADELEN Almanca Mütercim – Tercümanlık
Zübeyde BICAN Almanca Mütercim – Tercümanlık
Emre NARDAN Fransızca Mütercim – Tercümanlık
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Yu TANAKA Cerrahpaşa Tıp ( İng.)
Yasemin Abo ALHASAN Cerrahpaşa Tıp ( İng.)
Semedov FERİD Cerrahpaşa Tıp
Şükriye GHULAM Cerrahpaşa Tıp
LoğmanASTANOV Cerrahpaşa Tıp
Mahsa MOAYED Cerrahpaşa Tıp
Israa Nadhım ABID Cerrahpaşa Tıp
Hamısı Mwarındano MRAJA Cerrahpaşa Tıp
Unal ATAKİŞİYEV Elektrik-Elektronik Müh.
Ali NAEIMI Elektronik ve Haberleşme Müh.
Nakisa Yousefi DELDAR Kimya Müh.
Ülvi TALIBLI Kimya Müh.
Kamilla XUDAVERDİYEVA Astronomi ve Uzay Bilimleri
Nilufer MEMMEDLİ Peyzaj Mimarlığı
Seyed SHAHIN ASBAGHI KAVKANI Peyzaj Mimarlığı
Azad ELİZADE Biyoloji
Şahika ESEN İktisat ( İng.)
Nasrat Karim WAFA İktisat ( İng.)
Phavzane YUSİBOV İktisat
Ali ALİYEV İşletme
Şehriyar AğAMALIYEV İşletme
Orxan HEYDERLİ İşletme
Teymur NOVRUZLU Hukuk
Zübeyde BICAN Hukuk
Famil BEŞİROV Coğrafya
Malek Abdel W.TAHER SHOULI Türk Dili ve Edebiyatı
Nigar ESGEROVA Fransız Dili ve Edebiyatı
Mukaddes ÇAKIL Mütercim-Tercümanlık (İng.)
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
İlker Emre YAVUZ İnşaat Müh.
Murat SHAVADZE Makine Müh.
Ali Abbas CİLLO Telekomünikasyon Müh.
Ural Huneli ERDAMAR Metalurji ve Malzeme Müh.
Ali Abbas CİLLO Uçak Müh.
İZMİR YÜKSEK TEK. ENS.
Arzu BAYBURDI Tıp
Waqas BASHIR Makine Müh.
KAFKAS ÜNİVERSİTESİ
Salam HASAN İktisat
Müslim ELİYEV Fransız Dili
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Asan Nadhım Abı ABID Tıp
Yavar ZAHİRİ Tıp
Nassim Amarat PARDAZ Tıp
Turan İSMİYEVA Diş Hekimliği
Sina TAGHİZADEH Diş Hekimliği
Hessam FARHAT İnşaat Müh.
Meervat Z. KHURSHEED İnşaat Müh.
Maradi BERİDZE İnşaat Müh.
Madani ABDULWALİ İnşaat Müh.
Adam ABUZAHRA İnşaat Müh.
Ahmed ABUALSEBAH Bilgisayar Müh.
Abullatif TABBARA Bilgisayar Müh.
Alim İSMAYILOV Elektrik-Elektronik Müh.
Sina JAMSHİDİ LALALOO Elektrik – Elektronik Müh.
Teymur NOVROZLU Elektrik – Elektronik Müh.
Mohammed ATTAALLAH Elektrik – Elektronik Müh.
Kiaras MOGHTADER Maden Müh.
Negin NAHALI Metalurji ve Malzeme Müh.
Azin RAKHTSHAH Metalurji ve Malzeme Müh.
Hussein O. HUSSEIN Makina Müh.
Muhammed ALACALI İç Mimarlık
Mortaza AFRA Mimarlık
Joshqn MUDHAFAR Mimarlık
Negin NAHALI İç Mimarlık
Seyed Shahın ASBAGHI KAVKANI Orman Peyzaj Mimarlığı
Sona Akhoond NEJAD Orman Peyzaj Mimarlığı
Ahsan KHAN Fizik
Alper ERASLAN Fizik
İsmail HASAN İktisat
Ravani PHASHAYEV İktisat
Sergey NERETİN İktisat
Memduh KUMANDAŞ İşletme
Hayale YAGUBOVA İşletme
Ahmet Hilmi KARA İşletme
Ali ALİYEV Uluslararası İlişkiler
Nassim EMARATPARDAZ Ekonometri
Ali FUAT Ekonometri
Ali S.AZİZ Hukuk
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
Yavar ZAHİRİ Tıp
Sevil FARKHONDEH Tıp
Nizami RESULOV Makine Müh.
Iman MOINZADEH Makine Müh.
Mukaddes ÇAKIL Endüstri Müh.
Ruhullah YARMADELEN İnşaat Müh.
Azin RAKHTSHAH Metalürji ve Malzeme Müh.
Fatih KEÇECİOĞLU Çevre Müh.
Poulad GHASEMLOU Mimarlık
Ahmet Hilmi KARA Mimarlık
Hamed FARSIANI Biyoloji
Sabina SATYMOVA Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Tuna KEÇECİOĞLU Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Ayaz ABDULLAYEV Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Muhammed ALACALI Radyo, Sinema ve Televizyon
Kamal ABDULLAYEV Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Nermin MEMMEDOVA Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Seyed SHAHIN ASBAGHI KAVKANI Felsefe
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Yu TANAKA Tıp (İng.)
Saeid ESMAEİLZADEH Eczacılık
Yavar ZAHİRİ Eczacılık
Haleh Zeinali MEHR Metalurji ve Malzeme Müh.
Zübeyde BİCAN Hukuk
MERSİN ÜNİVERSİTESİ
Yavar ZAHIRI Tıp
Turan İSMİYEVA Tıp
Koşay ALAHMADALDHİKHO Tıp
Leyla BASHİROVA Tıp
Mina NAHALİ Tıp
Saeid ESMAILZADEH Eczacılık
Hamid NAJAFİ Eczacılık
Aynur BASHİROVA Eczacılık
Shahrzad Nahali Eczacılık
Meervat KHURSHEED Çevre Müh.
Azin RAKHTSHAH Çevre Müh.
Sara A.MANSOR Jeoloji Müh.
Mohamad HASAN Gıda Müh.
Armın Hossein ZADEH Makine Müh.
İsmail HASAN Kimya
Hiba f. GHAZE Türkçe Öğretmenliği
Sabina SULTANOVA İngiliz Dil Bilimi
Neşe ÖZLEM Mütercim- Tercümanlık (Almanca)
Lochin ORAZOVA Mütercim – Tercümanlık (Fransızca)
Mergenov JUMAGELDİ Tarih
MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
Roman FIASKO Fotoğraf
ODTÜ
Haqverdiyev FEHMİN Bilgisayar Müh.
Elekberov RÜSTEM Elektrik-Elektronik Müh.
Adilli ADİL Elektrik-Elektronik Müh.
Nelson Pedro Gaspar BERNARDO Elektrik Müh.
Yu TANAKA Endüstri Müh.
Danial GIORGANI İnşaat Müh.
Mahsa MOAYED İnşaat Müh.
Saeid ESMAEILZADEH İnşaat Müh.
İslam BAĞIROV İnşaat Müh.
Jahangir IBRAHIMOV Makine Mü..
Venous HATAMI Makina Müh.
Joao Daniel FUNDANGA Makina Müh.
Arnaldo Da Conceiçao Segunda PEDRO Makina Müh.
Mendes Antonio CAMUTENHA Makina Müh.
Artur Hildebrando de Oliveira LUIS Makina Müh.
Manuel Kinanga COXE Makina Müh.
Egas Armindo Gonçalves DUARTE Kimya Müh.
Mohamad HASAN Maden Müh.
Amir HOSSEINPUR Metalurji ve Malzeme Müh.
Ramin FARD MORADINIA Metalurji ve Malzeme Müh.
Reza NOSRATIHABIBI Metalurji ve Malzeme Müh.
Caroline AMSTUTZ Çevre Müh.
Farhad NASSEHI Gıda Müh.
Sergio da Silva Couto CABRAL Petrol Müh.
Jersia Livia da Cruz Dos SANTOS Petrol Müh.
Edson Francisco CANGUIA Petrol Müh.
Antonio Teles de Carvalho JOAO Petrol Müh.
Agostinho Fernando de Brito JANOTA Petrol Müh.
Antonio da Conceiçao LINO Petrol Müh.
Ndoma Tresor Ngoma DIABACA Petrol Müh.
Edgar Adriano Pereira De Oliveria CHIQUITO Petrol Müh.
Francisco Quitumba GANGA Petrol Müh.
Irene Mondlana Gaspar SOBRINHO Petrol Müh.
Joao Kiangala ARTUR Petrol Müh.
Celso Xavier Soares MIUDO Petrol Müh.
Braulia Deyse Augusto FERNANDES Petrol Müh.
Carla Cristina André BARROS Petrol Müh.
Carlos Anderson DOMİNGOS Petrol Müh.
Jacyara Ludmila da Silva MENDONÇA Petrol Müh.
Jose Anibal Morguier BRAGA Petrol Müh.
Menezes Candumba Efrain CHILONGO Petrol Müh.
Pitra Alcénio Francisco CORREIA Petrol Müh.
Simão Moisés Mbulani ESTEVAO Petrol Müh.
Wilson Alvaro Cassinda KUVINGUA Petrol Müh.
Yokana Teresa Gama CABRAL Petrol Müh.
Ghazal KHODKAR Jeoloji Müh.
Lena ABDULLAH Jeoloji Müh.
Mehran ZEB Jeoloji Müh.
Jamie Can BROWN Jeoloji Müh.
Hessam FARHAT Havacılık ve Uzay Müh.
Ramin ROUZBAR Havacılık ve Uzay Müh.
Omer EHSAN Endüstri Ürünleri Tasarımı
Hamisi Mwarwdan MRASTA Mimarlık
Poulad GHASEMLOU Mimarlık
Ayaz ZAMANOV Şehir ve Bölge Planlama
Seyyedeh Parichenhr NEKOUFAR Şehir ve Bölge Planlama
Sahar SOLTANI Şehir ve Bölge Planlama
Ulvi TALIBLI İstatistik
Hamıd NAJAFI Moleküller Biyoloji ve Genetik
Hamed FARSIANI Biyoloji
Anar İBRAHİMOV İşletme
Şahin ASBAGFİ Felsefe
Seyed Shain A. KAVKANI Felsefe
Sina SAMADI Sosyoloji
Davıd Alp YOLTAY Sosyoloji
Orxan MİRZE Sosyoloji
Hayale YAGUBOVA İngilizce Öğrt.
Venera MAMBAEVA İngilizce Öğrt.
Hessam MOEENNASAB Okul Öncesi Öğrt
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Mohamad HASAN Tıp
Aynur IBRAHIMOVA Tıp
Yalçın Kafkas MISIRLIGUL Diş Hekimliği
Amir Hossein POUR Veterinerlik
Mohamad HASAN Elektrik. Elektronik Müh.
Ahmed ABDUELSEBAH Elektrik Elektronik Müh.
Saeid NEJATİ İnşaat Müh.
Yasaman Karbalagi HOSSEİN İnşaat Müh.
Ruba İBRAHİM İnşaat Müh.
Mukaddes ÇAKıL Gıda Müh.
Shahrzad SALEHİ Gıda Müh.
Paria DANESHVAR Harita Müh.
Ahmet Hilmi KARA İngilizce Öğrt
Hayale YAGUBOVA İngilizce Öğrt
Hussein O. HUSSEIN İngilizce Öğrt
Fatma UÇGUN Okul Öncesi Öğretmenliği
Gulbanu KAMALOVA Türk Dili Edebiyatı
OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
Mahsa MOAYED Tıp
Teymur NOVROZLU Bilgisayar Müh.
Mohamad HASAN Elektrik – Elektronik Müh.
Mukaddes ÇAKIL Endüstri Müh.
Seyyedeh Parichehr NEKOUFAR Endüstri Müh.
Ahmed HAMİTAJ İnşaat Müh.
Meervat KHURSHEED İnşaat Müh.
Kiaras MOGHTADER Maden Müh.
Yasaman Karbalaei HOSSEİN Makine Müh.
Hessam FARHAT Makine Müh.
Zülal YÜRÜK Metalurji ve Malzeme Müh.
Saeid ESMAILZADEH Mimarlık
M.Abdullah KONAR İktisat
Abdul Kayyum YARAŞ İktisat
Daria BUZATU Türk Dili ve Edebiyatı
Sabina SULTANOVA Turizm ve Otel İşletmeciliği
Tayebeh Mostafa SOFLA Türk Halk Bilimi
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
Mukaddes ÇAKIL Endüstri Müh.
Yasaman Karbalaei HOSSEİN Makine Müh.
Ahsan KHAN Fizik
Hüseynqulu QULİYEV Fizik
Jumayewa JENNET Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Leman YUNİSLİ Sosyoloji
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
Fidan MUKHTARZADA Tıp
Yavar ZAHİRİ Tıp
Arzu BAYBURDI Tıp
Cennet SAYAN Tıp
Rukiye COLAK Tıp
Turan İSMİYEVA Tıp
Yasaman Karbalaei HOSSEİN Tıp
Sina TAGHİZADEH Diş Hekimliği
Askhan SOLTANI Veterinerlik
Ruhullah YARMADELEN Elektrik-Elektronik Müh.
Kiaras MOGHTADER Endüstri Müh.
Saeid ESMAİLZADEH İnşaat Müh.
Mohamad HASAN Kimya Müh.
Saeid ESMAİLZADEH Mimarlık
Mohamed JABARA İşletme
Tuna KEÇECİOĞLU Kamu Yönetimi
Memduh KUMANDAŞ Uluslararası İlişkiler
Yağmur ŞİMŞEK Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Muhammed ALACALI Radyo, Sinema ve Televizyon
Muhammet Abdullah KONAR Hukuk
Ali S.AZİZ Hukuk
Arif DUMAN Hukuk.
Ömer DOĞANER Hukuk
Malek Abdel Wahab TAHER SHOULI Almanca Öğretmenliği
Neşe Özlem ÖZAY Almanca Öğretmenliği
Mergen NURGELDİYEV Matematik Öğretmenliği
Sabina SULTANOVA Fransız Dili ve Edebiyatı
Murat SYUSLYU İngiliz Dili ve Edebiyatı
Gulbanu KAMOLOVA İngiliz Dili ve Edebiyatı
Süleyman ÜNLÜ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Esin UZUN Sosyoloji
Ahmet Jan YULDAŞOV Tarih
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
Yasaman Karbalaei HOSSEİN Tıp
Sina TAGHİZADEH Diş Hekimliği
Gökhan ATMACA Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Aysel REZVANOVA Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Malek Abdulwahab TAHER Mimarlık
Mustafa KUTLU Gıda Müh.
Memduh KUMANDAŞ İşletme
Hayale YAGUBOVA İşletme
Hekuran PLATİ Ekonometri
Mirwais POPAL Felsefe
Sina Masoodi ARFAEE Tarih
Hasan HRISHAMAL Türk Dili ve Edebiyatı
Renaoldo MAHMUTLARİ Arkeoloji
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
Nur M.A Tıp
Venous HATAMI Makine Müh.
Saeid ESMAEİLZADEH Mimarlık
Nasim BANİNOSRAT Psikoloji
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Mohamad HASAN Tekstil Müh.
Mohamed JABARA Tarla Bitkileri
Zülal YÜRÜK Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
Arjan DUMAN İşletme
Atıf ABBASOV İşletme
Yasaman GULLYROVA Matematik
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Vahid FARZANEH MOMTAZ Bilgisayar Müh.
Sayat KÖKEYEV Makine Müh.
Neda JABARNEJAD Fizik
Ali ALIYEV İktisat

Website: